Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie niedawno stałem się posiadaczem mojego pierwszego SUBARU :) a dokładniej Forester'a. Nie jest zbyt młody 99r i też nie jest demonem prędkości bo tylko SOHC 2.0 125km ale ma swój niepowtarzalny urok ;)

co by tu jeszcze.... Pozdrawiam Wszytskich użytkowników forum a w szczególności tych z Mazur :)

h994.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Penczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !

Jestem ze Szklarskiej Poręby, posiadam SUB Impreza z 94r. 1.8 od 2010r i bardzo mało nią

przejechałem ponieważ miałem sporo innych aut a suba nie bardzo mi odpowiadała i nie

są mi potrzebne jakiś cuda typu 4x4. Zawsze radziłem sobie z tylnym jaki przednim mieszkając w górach

latem czy zimą ...

Po wypłacie z października jadę po moje subaru do holandii i zapoznam się teraz z nim bliżej, będzie to

moje auto do codziennej jazdy a nie tak jak przez te 3 lata ... śmigałem nią 1-4razy mieś ...

Zapodam fotki jak przyjadę ;p

 

Cieplutko pozdrawiam Rogal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Dotychczas byłam biernym użytkownikiem forum pomimo tego, że pomykam Imprezką już od 4 lat. Mój mąż postanowił jednak zmienić ten stan rzeczy i zaangażować mnie w pomoc w organizacji Subariady.

Aha, i niedawno mój mąż oświniaczył mi Imprezkę, więc chyba mogę już czuć się współforumowiczem ;)

Pozdrowienia dla wszystkich kierowczyń Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników i miłośników wyjątkowych samochodów zacnej marki Subaru :-)

 

Zastanawiam sie obecnie nad zakupem Legacy lub Outbacka, ale poki co mam wiecej watpliwosci niz pewnosci, licze na to, ze pomozecie mi rozwiac przynajmniej czesc z nich.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...