Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak sobie przeglądam od jakiegoś czasu i wymyśliłem coby się uaktywnić żeby nikt nie pisał że forum ma 80 aktywnych userów :wink:

 

The Forum dawno nie widziało takiego wejścia. W pozytywnym słowa znaczeniu :mrgreen:

 

Witam nowicjuszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry wszystkim... jako zapalony rally driver w koncu wypadaloby kupic subaru chocby do przemieszczania sie na codzien :) a ze cenne rady czerpac mozna tylko od specow to i mnie tu sciagnelo (za podpowiedzia blue76)

 

a przymierzam sie do imprezy gt albo wrx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, to ze jestem swierzak to nie znaczy ze idiota

 

:shock: ..... yyyyyy, nie wiem gdzie sie tego doszukales w moim poscie ale w zwiazku ze zmianami na forum, nim pasek kolejny zarobie tym razem za obrazanie forumowiczow, zawczasu wole przeprosic "nowego". przepraszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łelkam ewrybady jak pięknie mówił Olejniczak :mrgreen:

 

Witam wszystkich, forum czasami czytuję i w końcu chyba dojrzałem do pierwszego Subaru.

 

Liczę na miłe towarzystwo i doradę od wtajemniczonych, sam jestem zwykłym użyszkodnikiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim - od dzieciństwa maniak Subaru (łącznie z ręcznikiem plażowym!) a od dokładnie 3 dni posiadacz imprezowej WueRiXy '04.

 

Lubię czytać fora, choć wolałbym się spotkać w realu. Wszystkich chętnych z okolic BB czy Żywca (jak dalej tym lepiej) zapraszam do siebie do pizzerii. Specjalne zniżki dla kierujących Subarakami :) W celach ustawieniowych 515 286 506

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!Jestem na forum pierwszy raz. Mam nadzieje że nie ostatni. Witam wszystkich!!!

Ponieważ to forum to jes stare ścierwo co od roku próbuje udawać wykształconom dziewice jak bedziesz wchodził po raz drugi załóż cóś gumowego. prezerwatywe se odpuść bo to raczej działa na głowe - proponuje lateksowy czepek.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zrejestrowałem się już dawno temu, ale się nie przywitałem, więc robie to teraz. Nie mam subaru (mam Hondę- też japońskie :grin: ), ale czasem sobie pomykam GT-kiem starszego, który mi się bardzo podoba, więc zaglądam tu od czasu do czasu. Chętnie wpadłbym na jakiegoś spota w okolicach Warszawy. Pozdrawiam forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek27rs

Witam, Jestem z wami juz od dluzeszgo czasu ale sie nie ujawnialem ;) czekalem do momentu kiedy bede posiadaczem pierwszego z wymarzonych samochodow. Jeszcze tylko tablice i jazda. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Historia mojej choroby jest krótka. W zeszłym tygodniu po raz pierwszy w życiu miałem okazję prowadzić Imprezę WRX '01. Od czasów ujeżdżania VW Garbusa nie jeździłem samochodem, który tak bardzo uśmiecha się do kierowcy.

 

Mam nadzieję, że wkrótce znajdę ładnego bokserka z napędem na cztery koła.

 

Pozdrawiam.Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość subarek555

Witam wszystkich!

 

zakup zostal dokonany 6 czerwca ok godziny 19.50 - to juz ponad miesiac temu...wybaczcie, ze nie pojawilem sie wczesniej, ale kazda wolna chwile pochlaniala (i ciagle pochlania) mi moja Biała Dama - Subaru Impreza GT 2000 rok. Auto kupiłem w Luksemburgu (od kilku miesięcy tutaj mieszkam) od pierwszego właściciela, wiec gratka co nie miara. Nie zapeszając, autko spisuje sie swietnie, ale chcialbym je dokladnie przejrzec w POlsce...i od razu prosba - jakies polecane warsztaty w okolicach wawy?

 

pozdrawiam, arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... Od czasów ujeżdżania VW Garbusa nie jeździłem samochodem, który tak bardzo uśmiecha się do kierowcy......

 

Podoba mi się ten tekst :lol: ..... i pasażerów .... :wink:

Witamy na oddziale zamkniętym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...