Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

A to tym bardziej miło powitać kogoś kto włożył tyle pracy w tego potworka

 

Mój to też po trosze jego sprawka ;-)

Znaczy się................ panie Wmordereaktor czym jest łaskaw tera podróżować.. PEKAESEM ? ...że sie tak brzydko wyraże ?

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się................ panie Wmordereaktor czym jest łaskaw tera podróżować.. PEKAESEM ? ...że sie tak brzydko wyraże ?

 

 

Co prawda nie widze związku, ale ostatnio to duży czerwony mi zostaje, albo jak coś pożyczę. Mój się składa w knulni niejakiego KASa po trudach Rajdu Jurajskiego. Od dziś pracę wrą :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się................ panie Wmordereaktor czym jest łaskaw tera podróżować.. PEKAESEM ? ...że sie tak brzydko wyraże ?

 

 

ostatnio to duży czerwony mi zostaje,

 

I tu jezdem w stanie Wmoręreaktora zrozumieć.... duże czerwone powinno sie sprawdzać na każdym kroku...z czasem prosze profilaktycznie brać PROSTAMOL.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH STARYCH CZLONKOW FORUM SUBARU

JESTEM SIWEZUTKIM POSIADACZEM SUBARU IMPREZY JESTEM Z TEGO WYDAZENIA BARZDZO PODEKCYTOWANY ZE AZ DOTARLEM DO TEGO FORUM

ps PROSZE O RADY DOTYCZCE DOBREGO UZYTKOWANIA SUBRU WIEKSZAC ZAPEWNE MA DUZE DOSWIADZCENIE W DBANIU I CHUHANIU NA SWOEJEGO SUBARKA :lol:

BARDZO PROSZE O RADY NA MJA POCZTE LUB NA TYM FORUM :):D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udało wam się zgadnąć, jestem kuzynem Wełniacza i mam cholerny problem, bo nie mam czasu, żeby zgrać filmik który nagrywałem w Kielcach (jako jedyny kamerzysta 8) ), a drugi problem, którego nie mogę sobie wybaczyć, to ten, że nie mam karty Fire-Wire do kompa pod moją kamerkę. Narazie film będzie oczekiwał na kasetce MiniDV na ten jakże wspaniały dzień, kiedy to karta zostanie zakupiona. Też nie mogę się doczekać, proszę wszystkich napalonych o cierpliwość! Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...