Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry,

 

witam sie i zegnam, bo to nie miejsce dla mnie jednak ;) po zakupie nowego legacy poprzedniej generacji (z katowic) i prosbach kolegow z forum rownoleglych wypadaloby mi sie jednak pokazac.

 

pozdrawiam wszystkich milosnikow subaru, owocnie kultywujacych jedna z wiekszych przyjemnosci zycia - radosc jazdy!

 

zegnajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Subaromanniaków. Jestem nowy na Tym forum, ale autem z napędem 4wd jeżdżę już ponad rok i nie chcę innego napędu. Zajrzenie tutaj skłoniła mnie chęć posiadania Subaru, jeszcze nie wiadomo czy Impreza/Legacy/Forester, ale to zweryfikuje najbliższy okres czasu. Głównym warunkiem będzie chyba jednak nadwozie kombi.

Obecnie posiadam Mazdę 323 BF GTX 4wd Turbo z 88', którą przez parę miesięcy odbudowywałem a teraz muszę się z nią rozstać. Następne auto musi być AWD. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy się przywitac wiec witam. pol roku temu kupiłem imprezkę 16.ts kombi dla checy. Bardzo mi się spodobalo ale się nie zakochałem. Na forum widzę masę fanatyków, i bardzo dobrze. Teraz musze rozstać się z moim Subaru, c'est la vie. Może ktoś się nim zainteresuje;). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Subarynkowiczów.

Czytałem już dość długo forum w związku z problemami w moim starym Legasiu 96 EJ22, a teraz chciałem sie oficjalnie przywitać i podziękować za pomocne posty i linki.

 

Szerokości i przyczepności na zakrętach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szanownych, subarowych maniaków ;)

Zarejestrowałem się tutaj już jakiś czas temu, ale jakoś do tej pory tylko czasem poczytywałem ;) Jako, że teraz mam dłuższe chorobowe to myślę, że częściej tutaj będę zaglądał i może czasem coś naskrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam małe pytanko, gdzieś pewnie jest wątek ale nie znalazłem...

Moja subarynka brzmi całkiem normalnie (legacy 96 2,2 wolnyssak) Co można zrobić aby zabrzmiał jak subaru, choć pewnie kiepski pomysł taki odgłos a pod maska 127 kucyków :???:

I przy okazji czy można jakoś zaingerować żeby tanim kosztem przybyło trochę ognia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Obecnie woże się Eclipsem ale czas na poważniejsze autko. Powolutku rozglądam się nad imprezka WRX / STI ~2005 z fakturką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...