Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :grin:

z racji kupna Impreza GT,postanowiłem zalogować się i tym samym powitac i pozdrowić wszystkich użytkowników forum. Specjalne pozdrowienia dla użytkownika Harvester, którego poznałem wczoraj w Jankach i namówił mnie do zalogowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

z racji tego iż nie mam kompletnie pojęcia co powiedzieć/napisać na początek to przedstawie swój garaż :mrgreen:

 

powoże Imprezą w kombi z 1998 roku z 2.0 motorem od dwóch miesięcy i jestem bardziej niż zadowolony :wink:

 

za nim stałem się dumnym posiadaczem mojego wozidła, miałem ogromną przyjemność pojeździć jeszcze Turbo Leśnikiem z 2001 roku, a dopełnieniem całego parkingu jest Outback 2.5 z roku 2007

 

nie bez przyczyny postanowiłem zaistnieć na tym forum właśnie teraz, ponieważ na dniach czeka mnie zmiana oleju i będę miał kilka technicznych pytań, dlatego z góry dziękuje za cierpliwość i uprzejmość tym którzy pomogą żółtodziobowi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jestem na razie posiadaczem dyszla marki Ford oraz wiertareczki marki Suzuki. Jako, że po ostatnim szlifie żona powiedziała kategoryczne Nie jeździe na 2oo, więc trzeba wrócić do miłości z lat młodzieńczych, tzn japońskich AWD + turbo (nigdy nie jeździłem, ale zawsze chciałem mieć :-) ).

Rozglądam się powoli po forum, jak i po używanych WRXach, liczę że w niedługim czasie stanę się pełnoprawnym członkiem tutejszej społeczności.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Na forum wpisałem się 2, 3 dni temu jednak dopiero teraz znalazłem chwilkę na przywitanie się z wszystkim. Jeżeli chodzi o Subaru obecnie śmigam Foresterem Diesel, jednak mam ta ogromną przyjemności od czasu do czasu pojeździć Impresa STI 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich subarowiczow :razz:

 

[ Dodano: Sob Sie 29, 2009 8:59 pm ]

panowie pomocy!!!!!!!!mam problem po skanowaniu komputerem wyszedl mi problem p1088 i p1086 mianowicie lewy i prawy pozycyjny sensor przepustnicy male napiecie .pomocy co robic samochod szarpie jak nic.dzieki i sorki za blety ale pisze z uk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Wczoraj przyprowadziłem do domu niebieskie GT :mrgreen:

Po latach fascynacji Subaru, budowania i kolekcjonowania modeli Imprezy we wszystkich wcieleniach, postanowiłem mieć dźwięk doładowanego boksera na własność :cool:

Auto z dobrych rąk Saviqa, trafiło w moje ręce. Mam nadzieję, że co najmniej tak samo dobre.

Niebieska sucz na czarnych OZtach, jest od dziś do podziwiania w Swarzędzu, Poznaniu i okolicach :lol:

 

Witam Wszystkich i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...