Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sedecznie,

Chyba łapie mnie jakaś ciężka choroba :wink: ... wstępna diagnoza forester 2004-2007 napewno automat i walczę z informacjami na forum jaką wersje wybrać.

Jako że przez ostatnie kilka lat poruszałem sie autami 4x4 - trzy jeepy oraz toyota land cruiser to wymagania mam spore i muszę dobrze zweryfikować jaką wersje wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Czekam i nie mogę się doczekać :cry: . Jeszcze tylko, nie no ażżż 3-4 tygodnie i przybędzie Forester 2.0 Diesel

Byłem wczoraj w salonie :P Przyjechał :mrgreen: Teraz tylko go dopieszczą i zdjęcia dołączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam jeszcze raz. Od wczoraj jestem dumną posiadaczką prześlicznego Forestera. Polowanie było długie, ale po wielu perypetiach w końcu się udało. :lol:

A poza tym spełniło się marzenie mojego męża (dobra żona spełnia marzenia męża).

Zatem pozdrawiam wszystkich i postaram się jak najczęściej aktywnie uczestniczyć w obradach forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy wszystkie świeżynki!

 

PanKazio natomiast jest proszony o nie wrzucanie zdjęć tak wylizanego Forka w tej wersji :twisted: dziękuję za uwagę :mrgreen:

 

:oops: co oznacza wylizanego ? bo raczkuję na forum :lol:

 

Tzn. takiego ładniutkiego:) Witamy Wszystkich nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

jestem tutaj świeży, ale japońska motoryzacja i szczególnie subaru już dawno zagościły w mojej głowie

niestety nie jestem posiadaczem Subaru, ale chce aby to się zmieniło :)

chciałbym kupić:

Subaru Justy - do pracy

Subaru Imprezę - do zabawy :)

moje zainteresowanie to motorsport, za mną 2 sezony startów Astrą GSi w Berg Trophy

teraz tylko i wyłącznie chce SUBARU

mam nadzieje, że zostanę przyjęty do grona forumowiczów i z waszą pomocą już niedługo stanę się posiadaczem dwóch pięknych Subarynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...