Skocz do zawartości

X Plejady - pora formować drużyny, czy ktoś zdetronizuje KFIT :)


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Racja od miesiąca mam ten sam wynik, chyba pora pokrecic :). Od zeszlych Plejad przybyło mi z 60 kuca i tyle samo niuta, więc jedyne o co sie jak zwykle martwię to zeby ten strucel wjechał na metę w jednym kawałku :)

 

i to jest niestety jedyna możliwość, która może pokrzyżować plany na kolejny triumf :)

 

boję się tego samego :) ...reszta to czysta matematyka :D

 

 

 

 

W zeszlym roku, teamy organizowały sie, juz na długo przed Plejadami - jestem ciekaw jak wystawi się w ty roku konkurencja :) Jakie typy na drużyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 530
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niemcy też czasami przegrywają w piłkę kopaną

 

Daj się nacieszyć chłopakom sukcesem ;)

 

W końcu dojechali do celu bez pomocy lawet :D

:twisted:

 

Ja tylko bardzo skromnie zauważę, że w tamtym roku docierałem B)

Ale teraz fura gotowa i wystrojona, jeszcze mały przeglądzik w MTSie i możemy napinać tłoki :P

Edytowane przez BartZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy też czasami przegrywają w piłkę kopaną

 

Daj się nacieszyć chłopakom sukcesem ;)

 

W końcu dojechali do celu bez pomocy lawet :D

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

byli zdecydowanie najszybsi ale teraz będą musieli się bardziej starać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mały przeglądzik w MTSie i możemy napier... jechać

 

 

Już trzeba rezerwować terminy?

 

To dzwonie dzisiaj z podaniem o audiencje :dance:

 

Kiedy jedziesz?

 

byli zdecydowanie najszybsi ale teraz będą musieli się bardziej starać

 

Licho nie śpi a co dopiero konkurencja... może w ramach upgreadu doleje markowego płynu do spryskiwaczy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę tutaj odkrywał kart, więc PW

 

Słusznie, słusznie bo nam jeszcze przypadkiem drogowcy drogi rozkopią w tym terminie.

 

BartZ --> PW :D

I przypadkiem beben z carlosem nic o tym nie będą wiedzieć :twisted:

 

I pamiętaj, naklejka z logo MTS to +10 koni B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę tutaj odkrywał kart, więc PW

 

Słusznie, słusznie bo nam jeszcze przypadkiem drogowcy drogi rozkopią w tym terminie.

 

BartZ --> PW :D

I przypadkiem beben z carlosem nic o tym nie będą wiedzieć :twisted:

 

I pamiętaj, naklejka z logo MTS to +10 koni B)

 

Poinformowałem "klunkra", że w tym roku startuje w "outlow" ze względu na nieseryjne migacze ale aby było weselej zmieniam mu wydech na zakupiony właśnie seryjny i walczymy... stwierdził, że nie ma problemu, ale że kierownik to już dziadunia za sprzętem nie nadąża to może jednak warto zastanowić się nad turystykiem... rozejrzę się więc za balkonikiem :biglol:

 

Najmocniejsza ekipa to wcześniaki,koniec kropka

 

Day after rally team ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej MHRT monster hangover rally team :D dobra nazwa i od razu sponsor sam się pojawia

 

poza tym nie bieżcie zbyt poważnie tych naszych drobnych prowokacji :P

 

liczymy i owszem na powtórkę z rozrywki ale mam nadziejęo zaciętej walce :yahoo:

 

poza tym jesli włączycie do konkurencji zaliczających się do klasyfikacji zespółowej "wcześniactwo" to z całym szancunkiem ale POLEGNIECIE (my zresztą też :biglol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra - oby nam temat nie popłynął w stronę off-topu , bo do spamowania jest już tutaj jeden.

 

kto w tym roku , w jakim teamie jedzie? kto szuka osób do grupy, kto się waha czy warto brać w tym udział? komu potrzebny sponsor tytularny? :D

 

KFIT - czyli Koper Full Insurance Team w tym roku pojedzie w identycznym składzie.

 

Szosowa Outlaw: Bęben/Katarzyna B(e). :)

Carlos/Piter DDR

Cybel/Misiek

 

Szosowa N/A : Junior/ ...zapewne (w formie pilota) i w tym roku będzie to jakaś ponętna blondynka, o długich nogach wyłoniona w formie plebiscytu forumowego :) grunt że wie czego szuka i zawsze to dostaje :)

 

Terenowa : Carfit/Alex

Góral z Łodzi /

Kosmit/

 

i aby dopełnić formalności ;) musimy mieć patrona ASsOwego - czyli ponownie niespiesznie, pozdrawiając rozentuzjazmowane tłumy gawiedzi , do mety będzie turlał się w Tur-Szosie (lub Tur-Terze) - Raju :)

 

...a jak zaprezentuje się "konkurencja" - czy MTS "main trzon squad" poskłada te swoje strucle na czas? czy GC8mki dadzą radę? :) Co zrobi Łódź? Kto przejmie paru mocnych kierowców, jeszcze nie przydzielonych do zadnej z ekip? (Evan, Damian Byczek i wielu innych których z racji, nie posiadania w swoich genach zakorzenionej zasady fair play - nie wymienię :D )?

 

będzie ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jak zaprezentuje się "konkurencja" - czy MTS "main trzon squad" poskłada te swoje strucle na czas? czy GC8mki dadzą radę? :)

Strucle struclami, ale czy to przypadkiem nie Twoja fura się rozłazi... od tego nadymania oczywiście? :biglol:

 

poza tym nie bieżcie zbyt poważnie tych naszych drobnych prowokacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez wrodzoną skromność powiem Wam , że rozniesiemy Was w pył w tym roku ;):biglol:;)przynajmniej na imprezie

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słyszałem ze KFIT w tym roku sobie lawetę na Plejady wynajął żeby swoje strucle z prób zabierac :) :) a tak na serio to może byście poszli na jakiś transfer z LKRT co by były wyrównane szanse ?

To moze być niezbędne :) laweta to mało, mamy namiar na wielka lore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...