Skocz do zawartości

Najbliższa sobota trenujemy w NMNP !!!! mamy duuuużo sniegu !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Nad tym samym się zastanawiam, czy jak się przyjedzie na zimówkach to się na nich bez problemu wróci i będzie jeszcze na czym do końca zimy pojeździć B)

 

Bartek, jak już napisał vert, nic Ci się nie stanie z oponami. Przy tej ilości śniegu nie będzie żadnego uszczerbku na oponach. :) Jazda jak po maśle. :)

 

Dokładnie ,sprawdzilem to łopatologicznie miernikiem po ostatnim NMnP jak miałem 8mm tak zostało a wylatałem cały bak w Sti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Poważnie rozważam obecność.

 

Pytanie: po czym tam się śmiga? Czy tylko po pasie czy w takich warunkach również po okolicznych trawkach?

Jeśli tylko po pasie to czy to nie ogranicza trochę frajdy z całej imprezy? To raczej zmniejsza trochę możliwość konfiguracji trasy.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie rozważam obecność.

 

Pytanie: po czym tam się śmiga? Czy tylko po pasie czy w takich warunkach również po okolicznych trawkach?

Jeśli tylko po pasie to czy to nie ogranicza trochę frajdy z całej imprezy? To raczej zmniejsza trochę możliwość konfiguracji trasy.

 

pzdr

9 km trasy nie wystarczy dla kolegi? To faktycznie zastanowiłbym się poważnie nad przyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Doktorek, słyszałem od O.Z.I., że się wybierasz ;) w kolumnie z moim byłym autem ;)

 

9 km trasy nie wystarczy dla kolegi? To faktycznie zastanowiłbym się poważnie nad przyjazdem.
Łeeeeeeeeee tylko 9? :P można się zajeździć z tego co wiem :) Edytowane przez mrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murazor, odpowiadając na Twoje pytania:

 

Jeśli tylko po pasie to czy to nie ogranicza trochę frajdy z całej imprezy?

 

Nie ogranicza.:)

 

To raczej zmniejsza trochę możliwość konfiguracji trasy.

 

Nie zmniejsza.:)

 

Innymi słowy nie jest to może Rajd Korsyki ale jakoś nikt nigdy się nie nudzi.:)

 

Ok.. to mnie przekonaliście.

 

:)

 

Mam nadzieję, że się do betonu nie dokopiemy B)

 

Przy tej ilości śniegu raczej nam to nie grozi. Natomiast pewnie zrobi się lód i trzeba będzie w połowie dnia zmienić ustawienie trasy.

 

Mam kolejny problem... nie wiem czy się dopcham do kierownicy, bo moja lepsza połowa się nastawia na upalanie :unsure:

 

A to jest rzeczywiście problem.:) Natomiast mam dla Ciebie dobry pomysł na prezent dla M.:) Zamów jej na którąś pojeżdżawkę trenera. Chłopaki fajnie to ogarniają i tłumaczą. Koszt niezbyt duży, a mega fajna zabawa i naprawdę dużo się dziewczyny potrafią nauczyć. Wiem, bo testowałem.:) Także polecam!

 

rpw, rozumiem, że jesteś :idea:

 

Bardzo bym chciał ale jeszcze nie wiem. Szczególnie, że kuszą też Kielce pod koniec stycznia. Nie wiem czy mam tyle czasu i $, żeby być w obu miejscach.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 km trasy nie wystarczy dla kolegi? To faktycznie zastanowiłbym się poważnie nad przyjazdem.
Łeeeeeeeeee tylko 9? :P

:huh::facepalm::biglol:

To żart był taki dowcip znaczy się :) 9 to mega dużo. Kubeusz chyba nie potraktowałeś teco co napisałem poważnie :D

 

@@Kubeusz, swoją drogą ... jesteś czy siedzisz w domu? ;)

Edytowane przez mrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żart był taki dowcip znaczy się :) 9 to mega dużo. Kubeusz chyba nie potraktowałeś teco co napisałem poważnie :D

 

mój błąd :huh:

powinienem Twój cytat wywalić... chodziło oczywiście o pierwotny komentarz koleżki o lataniu po trawce :)

 

 

@@Kubeusz, swoją drogą ... jesteś czy siedzisz w domu? ;)

 

nie siedze, ale tez nie mam możliwości być w NMnP w tym terminie :unsure:

Edytowane przez Kubeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Doktorek, słyszałem od O.Z.I., że się wybierasz ;) w kolumnie z moim byłym autem ;)

 

9 km trasy nie wystarczy dla kolegi? To faktycznie zastanowiłbym się poważnie nad przyjazdem.
Łeeeeeeeeee tylko 9? :P można się zajeździć z tego co wiem :)

 

Jasne lecimy w Konwoju Subaraków razem z Luckym i Twoim dawnym Scoobym :D

e ludziska

z Warszawy (patrz Janki) o której warto wystartować co by nie dać dupska i się nie spóźnić ;)

7.45 to chyba dobry pomysł :)

 

My startujemy z Janek 8.15-8.30 , wyjechaliśmy poprzednim razem o tej samej godzinie i było git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My startujemy z Janek 8.15-8.30 , wyjechaliśmy poprzednim razem o tej samej godzinie i było git.

 

to mnie dorwiecie po drodze

ja wpadam na trasę w Magdalence :)

 

Ja też od Magdalenki :)

 

@@Doktorek, gdzie Wy tam w tych Jankach? To może pojadę przez Dawidy...

 

Świetny pomysł w grupie zawsze razniej ,Hmmm moze spptkajmy sie w Mcdonalds ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My startujemy z Janek 8.15-8.30 , wyjechaliśmy poprzednim razem o tej samej godzinie i było git.

 

to mnie dorwiecie po drodze

ja wpadam na trasę w Magdalence :)

 

Ja też od Magdalenki :)

 

@@Doktorek, gdzie Wy tam w tych Jankach? To może pojadę przez Dawidy...

 

Świetny pomysł w grupie zawsze razniej ,Hmmm moze spptkajmy sie w Mcdonalds ;)

No to mnie tak pasi :) Do zobaczenia o 8:00, 8:15 proponuję wyruszyć niespiesznym tępem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...