Skocz do zawartości

Najbliższa sobota trenujemy w NMNP !!!! mamy duuuużo sniegu !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiem, że innej opcji nie ma tylko śnieg ;) i nie muszę martwić się o opony czy koła na zmianę? Bo to moje jedyne zimówki na ten sezon :D i nie są pierwszej młodości (6mm).

 

Dżizzzzz, ale się cieszę :P człowiek jednak nigdy nie dorośleje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizzzzz, ale się cieszę :P człowiek jednak nigdy nie dorośleje :P

 

To chyba dobrze ;)

btw: jak tam dojechać? Tzn. na tor-lotnisko, jest to jakoś oznaczone?

Edytowane przez lokie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki teren powojskowy, z tego co pamiętam jak się jedzie cały czas główną ulicą, i potem cały czas prosto, to jest brama specyficzna, jak na teren wojskowy :) i tam wjeżdżasz i dalej droga Cię prowadzi :) Brama po prawej stronie.

Edytowane przez mrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki dojazdu:

GPS N: 51° 36' 58" E: 20° 32' 38"

Jadąc z Warszawy do Grójca, droga na Końskie (728) po około 32 kilometrach jesteśmy w nowym mieście, kierujemy się na Końskie, a następnie na Drzewice. Po około 1 km po prawej stronie mamy wjazd na lotnisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziem! :)

a pytanie takie organizacyjne, coś/ktoś w stylu pługu przejedzie zrobić trasę czy trasa się zrobi z rozjeżdżenia, o ile dla ewek i subaraków to ma mniejsze znaczenie to dla nas jako osiek już większe B) (nie wiem też jak dużo śniegu już jest/ będzie)

 

pozdro matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że innej opcji nie ma tylko śnieg i nie muszę martwić się o opony czy koła na zmianę? Bo to moje jedyne zimówki na ten sezon i nie są pierwszej młodości (6mm).

 

Nad tym samym się zastanawiam, czy jak się przyjedzie na zimówkach to się na nich bez problemu wróci i będzie jeszcze na czym do końca zimy pojeździć B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani snieg pada cały czas :) jade w piatek na rekonesans. jesli bedzie za dużo sniegu mamy zarezerwowaną równiarkę.

długi kolec dozwolony. płatność na miejscu po naklejeniu numeru startowego i naklejki.

kawa herbata grill w cenie. płatność za jeden samochód. kierowców w furce może być nawet dziesięciu :)

Bartek a jak chcesz zniszczyć zimówkę na śniegu :rolleyes: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że innej opcji nie ma tylko śnieg i nie muszę martwić się o opony czy koła na zmianę? Bo to moje jedyne zimówki na ten sezon i nie są pierwszej młodości (6mm).
Nad tym samym się zastanawiam, czy jak się przyjedzie na zimówkach to się na nich bez problemu wróci i będzie jeszcze na czym do końca zimy pojeździć B)

Też mam taką sytuację i te same lęki, ale chyba zaryzykuję :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad tym samym się zastanawiam, czy jak się przyjedzie na zimówkach to się na nich bez problemu wróci i będzie jeszcze na czym do końca zimy pojeździć B)

 

Bartek, jak już napisał vert, nic Ci się nie stanie z oponami. Przy tej ilości śniegu nie będzie żadnego uszczerbku na oponach.:) Jazda jak po maśle.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...