Skocz do zawartości

Najbliższa sobota trenujemy w NMNP !!!! mamy duuuużo sniegu !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Było świetnie - pierwszy raz byłem tam w warunkach zimowych. I pierwszy raz zmieniałem się z żoną za kółkiem ;)

Gratulacje i podziękowania dla organizatorów. Skąd wytrzasnęliście tak pyszną kiełbachę ?! :D

 

Pozdrawia załoga czerwonego Evo VIII na białej feldze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wielkie Dziękuję dla Organizatorów. Panowie - wymarzliście na maksa, ale organizacja przy takiej frekwencji bez zarzutu :-)

Fantastyczny dzień - fajnie ustawiona trasa, kiełbaska i herbatka - bomba, atmosfera super.

Auto właściwie bez strat (Torque mi na smartfonie krzyknął, że płyn chłodniczy ma 98 st.C - super są te alarmy dla danych z OBD2, to odśnieżyłem wlot i po problemie), a ta listwa progowa już dawno wisiała i była do zrobienia ;-)

Trasa tam i z powrotem również sympatyczna dzięki warunkom i towarzystwu :-)

Wracając dwa razy musiałem się zatrzymywać, żeby odkuwać lód z felg, bo już przy 70 km/h miotało mną jak szatan ;-) Pozdrowienia dla kolegi, z którym odkuwaliśmy obok siebie w jakiejś wiosce :-)

Pozdrawia błękitny Bug WRX kombi z SUBARU WAGON RALLY TEAM ;-)

Edytowane przez Przemek_Docent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun dla organizatorów i podziękowania za wspaniały event . To był nasz pierwszy wypad z kumplem ale bardzo udany. Trasa była super, kiełbaski i herbata też :D . Z tego co usłyszałem to była rekordowa ilość aut w NMnP i mimo kolejek na począku i tak świetnie się wybawiliśmy. Miło było spotkać kumpla z podstawówki (pozdro Harvi) i poznać nowych ludzi. Mimo tylnego napędu 2 razy mieliśmy problem z wyjechaniem. 1 gdy zjechaliśmy z toru i nie mogliśmy ruszyć przy hangarze, podziękowania dla organizatorów za pych a 2 raz na jednym z osatnich zakrętów gdzie poniosła nas fantazja i zwiedzaliśmy pobliskie pole :P Bardzo dziękujemy w sumie 3 autom kóre od razu się zatrzymały, żeby pomóc w tym wiśniowy turbodziadek który nas wyciągnął. Na pewno będziemy obecni na następnych edycjach.

 

Pozdrowienia od ekipy z czarnej mx-5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia wkrótce ;)

 

trzymamy za słowo :idea:

vert, było jak zawsze super :idea: choć jak przyjechaliśmy koło południa i zobaczyliśmy kolejkę do startu to nam szczęki opadły. Mimo takiej frekwencji wyjeździliśmy się na maksa B)

Pozdrawiam wszystkich spotkanych. Do następnego razu :idea:

 

 

Pozdrawia załoga czerwonego Evo VIII na białej feldze.

 

 

Chyba już kilka razy mijaliśmy się w drodze pomiędzy Grodziskiem a Wawą :idea: więc pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc jak ktoś może polecić nas w korporacjach dla krórych pracujecie albo sami chcecie abyśmy zrobili taki event służbowy to zapraszamy. Dysponujemy swoimi,zaklatkowanymi subarakami,namiotami, kamperami etc. prezentacje też mozemy przesłać w każdej chwili. dzięki.

a gdzie sa jakieś zdjęcia,filmy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba już kilka razy mijaliśmy się w drodze pomiędzy Grodziskiem a Wawą :idea: więc pozdrawiam serdecznie :)

S-turbo zjeżdżający rano z A2 kiedy ja na nią wjeżdżam ? ;) Odpozdrawiam !

 

Zdjęcia, więcej zdjęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorkowa ekipa składa wielkie podziękowania dla organizatorów,impreza mega!! Organizujcie jak najszybciej następną choćby i za tydzień I'm in ;)tutaj jeden nieobrobiony filmik (coś zaczyna się dziać od 3.49) ,dłuższy z całego eventu wraz z kolumną Subaraków z Janek we wtorek po obróbce.

Edytowane przez Doktorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://plus.google....567953851300769

 

Proszę 1 cz. zdjęć

Kozak!

 

Polecam wcisnac strzalke w prawo jak zdjecia sie zaczna powtarzac, i po co jutub? :yahoo:

 

 

 

 

Robione serią :-) miałam skasować i Wam po 2 wrzucić ale stwierdziłam, że sobie filmik zmontujecie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

Bardzo fajna impreza! :D Pozdrawiam wszystkich znajomych, których udało mi się spotkać. :) Szczególne podziękowania dla Bartkafi za pomoc w wyciągnięciu auta z zaspy.

 

Niestety moja jazda nie wyglądała za dobrze i za dużo było zwiedzania pobocza trasy. :( Natomiast o mało nie zaliczyliśmy dzwona w lesie, kiedy wyciągane było z krzaków BMW, a Pan wyciągający zatrzymał się na drodze za zakrętem. Także wychodząc dość szybko z zakrętu, nagle zobaczyłem przed sobą niespodziewaną przeszkodę i musiałem się ratować parkowaniem w krzakach. Dobrze że wszystko się udało.... :mellow:

 

Co do ilości samochodów, to dla mnie było jednak troszkę za dużo. Może dlatego, że miałem dosłownie 2-3 godziny na jazdę i nie mogłem zostać dłużej. A zawsze od 14 robi się luźniej i tak naprawdę wtedy dopiero można pojeździć. Ja musiałem wracać wcześniej, więc dla mnie było trochę pod tym względem słabo. A frekwencja, trzeba przyznać, była mega. :huh:

 

Natomiast ukłony dla organizatorów, bo przy tej ilości samochodów, wszystko było zorganizowane i ogarnięte bardzo sprawnie i dobrze.

 

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że jeszcze coś po śniegu uda się pojeździć w tym roku. :yahoo:

 

Ps. Niestety podczas jednej z wizyt w zaspie, zgubiłem zaślepkę od przedniego zderzaka. :( I mam minimalne pękniecie zderzaka od napchanego śniegu. Także u mnie bez drobnych strat się nie obyło. Ale cóż, takie życie. Jakbym umiał lepiej jeździć, to może takich przygód by nie było. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety podczas jednej z wizyt w zaspie, zgubiłem zaślepkę od przedniego zderzaka.

 

Jakie auto, kolor i gdzie ta zaspa była ? :)

 

Niebieski Sti. Ale zaślepka czarna, od przedniego zderzaka w Lanosie. Zaspa była na końcu pasa startowego, gdzie skręcaliśmy w lewo, a ja pojechałem prosto. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...