Skocz do zawartości

Najbliższa sobota trenujemy w NMNP !!!! mamy duuuużo sniegu !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To ja mam takie pytanie nowicjusza...czy ewentualnie jakies wypozyczenie kasku da rade, bo klatki sie dorobilem i juz na mycke nie starczylo, a chcialbym w koncu zobaczyc z bliska jak to wyglada :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie nowicjusza...czy ewentualnie jakies wypozyczenie kasku da rade,bo klatki sie dorobilem i juz na mycke nie starczylo, a chcialbym w koncu zobaczyc z bliska jak to wyglada :-)

 

Uuu trzeba było popełnić posta wcześniej to bym Ci zabrał kask z domu a jestem już w WPR :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie nowicjusza...czy ewentualnie jakies wypozyczenie kasku da rade,bo klatki sie dorobilem i juz na mycke nie starczylo, a chcialbym w koncu zobaczyc z bliska jak to wyglada :-)

 

Uuu trzeba było popełnić posta wcześniej to bym Ci zabrał kask z domu a jestem już w WPR :(

to może ja podjadę do Ciebie do domu ;-)...a tak poważnie to nawet dwa bym był w stanie się podzielić za jakąś dobrą butelczynę, bo i piękniejsza część chciała by nie marznąć tylko jechać na prawym :-) i lewym :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie nowicjusza...czy ewentualnie jakies wypozyczenie kasku da rade,bo klatki sie dorobilem i juz na mycke nie starczylo, a chcialbym w koncu zobaczyc z bliska jak to wyglada :-)

 

Uuu trzeba było popełnić posta wcześniej to bym Ci zabrał kask z domu a jestem już w WPR :(

to może ja podjadę do Ciebie do domu ;-)...a tak poważnie to nawet dwa bym był w stanie się podzielić za jakąś dobrą butelczynę, bo i piękniejsza część chciała by nie marznąć tylko jechać na prawym :-) i lewym :-(

Są dwa problemy,pierwszy mieszkam 100 km od Wawy;) i drugi poważniejszy wracam do domu dopiero we wtorek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie nowicjusza...czy ewentualnie jakies wypozyczenie kasku da rade, bo klatki sie dorobilem i juz na mycke nie starczylo, a chcialbym w koncu zobaczyc z bliska jak to wyglada :-)

Ślicznego wypasionego z interkomem to nie mam, ale jeśli biały orzeszek skuterowy awaryjnie Cię leczy, mogę zabrać na tylną kanapę :-) Sam mam już taki bardziej rajdowy i ten skuterowy jest zapasowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie nowicjusza...czy ewentualnie jakies wypozyczenie kasku da rade, bo klatki sie dorobilem i juz na mycke nie starczylo, a chcialbym w koncu zobaczyc z bliska jak to wyglada :-)

Ślicznego wypasionego z interkomem to nie mam, ale jeśli biały orzeszek skuterowy awaryjnie Cię leczy, mogę zabrać na tylną kanapę :-) Sam mam już taki bardziej rajdowy i ten skuterowy jest zapasowy...

 

No wiesz...wolalbym taki jak ma Adam M. na dakarze, ale w obecnej sytuacji wezme nawet skorupke od jajka skoro takie wymogi ;-). Z gory dzieki, odwdziecze sie czyms na rozgrzanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalone 8.15 McDonald's w Jankach zapraszamy każdego kto wybiera sie do NMnP

Postaram się dołączyć do zacnej kolumny :-)

 

(...) .czy ewentualnie jakies wypozyczenie kasku da rade, bo klatki sie dorobilem i juz na mycke nie starczylo,(...)

Ślicznego wypasionego z interkomem to nie mam, ale jeśli biały orzeszek skuterowy awaryjnie Cię leczy, mogę zabrać na tylną kanapę :-) Sam mam już taki bardziej rajdowy i ten skuterowy jest zapasowy...

No wiesz...wolalbym taki jak ma Adam M. na dakarze, ale w obecnej sytuacji wezme nawet skorupke od jajka skoro takie wymogi ;-). Z gory dzieki, odwdziecze sie czyms na rozgrzanie ;-)
Oki. Leży przygotowany. Balaklawę jakąś masz z gokartów czy wolisz bez? :-)

Rozglądaj się za niebieskim Bugiem kombi na złotych, mam nadzieję z napisami SUBARU WAGON RALLY TEAM (mam odebrać jutro, postaram się okleić) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ze ci w autach z klatkami mają miec kaski ! inaczej nie pozwolę jezdzić ! kurcze miec na klatke nie miec na kask ... :unsure: lekkie walnięcie nawet przy wypadnieciu na trawe i mózg wylewa sie na kolana. słabo.

No i Vert obrazowo wytłumaczył, że sobie spodnie i fotel mocno pobrudzić i kto to potem będzie sprzątał błeeee :wacko:

Myślę że bliżej 8.45, w Grójcu dołącza sie też mój kolega Wrxem więc może być niezła kolumna.

 

Uuuuu to w razie kontroli (tfu, tfu) niebiescy nie wiedzieliby jak się ogarnąć :biglol:

 

piękniejsza część chciała by nie marznąć tylko jechać na prawym :-) i lewym :-(
a czemu się martwisz, że na lewym chce popróbować? Moja lepsza połówka też chce spróbować bo jak jedzie teraz i wciska gaz to się nieco boi a tak na lotnisku nawet jak bąka wykręci to strachu ni ma :) Przynajmniej nie będzie narzekać, że to tylko moja zabawka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ze ci w autach z klatkami mają miec kaski ! inaczej nie pozwolę jezdzić ! kurcze miec na klatke nie miec na kask ... :unsure: lekkie walnięcie nawet przy wypadnieciu na trawe i mózg wylewa sie na kolana. słabo.

no bez uszczypliwości proszę, raczej chodziło o czas nie o pieniądze ;-), samochód dopiero co odebrany, przeżywa swoją drugą młodość i nikt nie sądził, że zima tak mile w styczniu zaskoczy...mea culpa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ze ci w autach z klatkami mają miec kaski ! inaczej nie pozwolę jezdzić ! kurcze miec na klatke nie miec na kask ... :unsure: lekkie walnięcie nawet przy wypadnieciu na trawe i mózg wylewa sie na kolana. słabo.

no bez uszczypliwości proszę, raczej chodziło o czas nie o pieniądze ;-), samochód dopiero co odebrany, przeżywa swoją drugą młodość i nikt nie sądził, że zima tak mile w styczniu zaskoczy...mea culpa...

 

No ale częściowo problem załatwia Przemek Docent :)a drugi kask możesz kupić naszybko w markecie jadąc po drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...