Skocz do zawartości

Najbliższa sobota trenujemy w NMNP !!!! mamy duuuużo sniegu !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Było godnie :yahoo:wyjazd spod Janek też fajny- panowie smutni pod Grójcem aż szybę sobie otworzyli aby wydechowej muzyki posłuchać

-zaliczyłem 5 do 10 razy pole

-raz konkretnie w zaspę :biglol:

-w poniedziałek siewyjaśni czy nie rozdupczyłem przednich osi czy uj wie czego

nie wpadłem na to że lód się zbiera w feldze od środka

20 km przejechałem na konkretnym biciu- znaczy zwalniałem bo kiera trzesło bardzo

przyczyną był lód gr.1 cm który odłozył się na całej feldze od środka :unsure:

no debil jestem- mam nadzieję ze obędzie się bez operacji i wymiany

Pozdro jeszcze raz dla wszystkich- miła atmosfera, bez ładowania się bez stania w kolejce+ uprzejmość na trasie jak ktoś wpadał w pole :biglol: Brawo dla wszystkich

 

Granatowy GT99 nr.24 :biglol: pozdrawia

 

R E W E L A C J A i bardzo ślisko.

 

ja na betonce byłem bliski dacha ;):biglol: bo ze sliskiego robiło się całkiem nie slisko i sucho a wpadło mi się boczkiem na to "pole" kupa stała już u wrót :biglol:

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla organizatorów, frekwencja kosmiczna, warunki genialne, trasa super i nawet pod koniec jak się wyślizgało to i tak się człowiek sporo nauczył.

Sumując: Próbowaliśmy stojąc z Harvem w kolejce znaleźć choć jednego nieuśmiechniętego kierownika wśród tych, którzy już zjechali. Na 20 parę samochodów wszyscy mieli zaciesz od ucha do ucha! ;)

Edytowane przez Simon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było zacnie :yahoo: najeździłem się i chyba sporo nauczyłem :) warunki super, tor świetny, sami sympatyczni ludzie. Było kozak!! Oby więcej takich imprez ;) Obyło się bez strat :D Jestem mega zadowolony :D

BRAWA DLA ORGANIZATORÓW!!! :thumbup:

 

Pozdrowionka dla wszystkich spotkanych.

Niebieski GT na białej feldze, blachy WU.

 

ps. proszę o fotki jeśli gdzieś się załapałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Bardzo Wam dxiekujemy ! Bardzo ! Nas frekfencja tez mega zaskoczyla wiec za chwilowe kolejki strasznie przepraszamy ! To faktycznie byl kosmos. Pobilismy tez ilosc wydanych kielbasek :) ponad 300 sztuk. W nmnp zabraklo w sklepach kielbasek :))) ciesze sie ze pomimo ponad 100 aut bylo spokojnie i bez strat! Ide pic, moze mi szczęka odmarznie :) dziekujemy ! Vert& Norveg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również składam pokłony organizatorom ( będzie co wspominać na Plejadach Vercik ;) ) Kiełbasa była zacna- przyznaję się do 2 sztuk.

Zimą jest lepiej niż latem. I też mam nadzieję, że nic nie zepsułem, bo wszystkie okoliczne pola dobrze poznałem :facepalm:

 

Ps.

Już czuję, że mnie wszystko boli B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Bardzo Wam dxiekujemy ! Bardzo ! Nas frekfencja tez mega zaskoczyla wiec za chwilowe kolejki strasznie przepraszamy ! To faktycznie byl kosmos. Pobilismy tez ilosc wydanych kielbasek :) ponad 300 sztuk. W nmnp zabraklo w sklepach kielbasek :))) ciesze sie ze pomimo ponad 100 aut bylo spokojnie i bez strat! Ide pic, moze mi szczęka odmarznie :) dziekujemy ! Vert& Norveg

Panowie ja byłem pierwszy raz i wyjechałem innym kierowcą :-), było mega wypaśnie nawet mimo tego, że przez swoją głupotę i niedoświadczenie zagotowałem troszkę silnik :-/. Jest też poboczne pytanie, SKĄD TAGIE PYSZNE KIEŁBASKI BYŁY :-D!!!

granatowy GT z klatką nr. 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, że przez swoją głupotę i niedoświadczenie zagotowałem troszkę silnik :-/.

 

mało oleju ? czy coś innego ?

ps:

Kolega ma brata bliźniaka tylko inny wlot i klatka w środku ;)

mało oleju...w głowie :-/. stwierdziłem, że skoro raczej trafiam w trasę to ja nie muszę jak inni przeczyścić wlotu z przodu i niestety nie bardzo miał się jak schłodzić na postoju...chłopakom z "Fantazji" też wypadało by w tym miejscu podziękować za szybką reanimację :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...