Skocz do zawartości

WRX STI TYPE RA 96 -DCCD problem


lucza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jako świeży nabywca autka zdążyłem już je popsuć :wacko: .Jako że do wymiany była deska rozdzielcza,starą zdemontowałem i założyłem nową,ale po tej operacji coś dzieje się ze wskaźnikiem DCCD. Po odpaleniu auta i przejechaniu kilku metrów gasną kontrolki DCCD na zegarach,posprawdzałem wszystkie wtyczki i wydaje się wszystko ok a pomimo to kontrolki gasną,nie gasną natomiast gdy kluczyk jest przekręcony ale silnik nie odpalony.Dodam ponadto że przy całej tej operacji pomalowałem belkę pod deską,może źle masa styka? jakieś pomysły?sugestie? dzięki i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,to jadę.Jak wyżej wspomniałem trzeba było wymienić deskę rozdzielczą bo jakiś KTOŚ przykręcił uchwyt do telefonu na samym środku deski i to wkrętami do papy.Zamówiłem nowa deskę i gdy przyszła to w wirze radości rzuciłem się do pracy,no i wszystko ładnie szło,pięknie się zgrało,ładnie pasowało i w ogóle same "maliny".Ale zapomniałem o jednym małym szczególe,małym maleńkim,maciupińieńkim,mikroskopijnym wręcz.Zapomniałem przed przystąpieniem do prac odpiąć akumulator :wacko: ,tak wiem jestem idiotą.Oczywiście jak to przy takiej ilości komputerów i połączeń elektronicznych skoczyło gdzieś napięcie czy cóś takiego i przepaliła się żaróweczka z DCCD z pozycji "otwarty"(mały zielony kwadracik).Gdy skrzynia była spięta w ten sposób to nic nie świeciło i myślałem że nie działa,rozebrałem ponownie połowę deski i tunel i przełącznik i komputer z DCCD i cholera wie co jeszcze i okazało się na koniec że to ta nieszczęsna żaróweczka.Oczywiście wszystko działa jak należy,w ramach przeprosin zabrałem subaryne na plaże,niech sobie pohasa i jodu w ic nabierze,teraz wszystko ok,pozdro.

 

...Już możecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest,nowe auto wymaga duuuuuuużżżżeeegggooo dopieszczenia i niema czasu na inne rzeczy,ale zdjęcia robię,pozdro.

 

To się pochwal na forum tymi zdjęciami ;) Mam nadzieje że znajdziesz czas bo jestem ciekaw Twojej kolekcji ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To się pochwal na forum tymi zdjęciami ;) Mam nadzieje że znajdziesz czas bo jestem ciekaw Twojej kolekcji ;)

Pozdrawiam.

 

Hah, lucza raczej nie jest z tych,ale tez bym chetnie pooglądał :wink:

 

a druga sprawa że nie ma czasu na takie rzeczy bo musi pomagać na forum :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest,nowe auto wymaga duuuuuuużżżżeeegggooo dopieszczenia i niema czasu na inne rzeczy,ale zdjęcia robię,pozdro.

 

To The Forum Ci pomogło wybrać samochód, dzięki niemu jesteś teraz taki szczęśliwy więc czas odwdzięczyć sie The Forum i czas nacykać fotki i napisać o samochodzie!!!

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...