Jump to content

WRX STI TYPE RA 96 -DCCD problem

lucza
 Share

Recommended Posts

Witam,jako świeży nabywca autka zdążyłem już je popsuć :wacko: .Jako że do wymiany była deska rozdzielcza,starą zdemontowałem i założyłem nową,ale po tej operacji coś dzieje się ze wskaźnikiem DCCD. Po odpaleniu auta i przejechaniu kilku metrów gasną kontrolki DCCD na zegarach,posprawdzałem wszystkie wtyczki i wydaje się wszystko ok a pomimo to kontrolki gasną,nie gasną natomiast gdy kluczyk jest przekręcony ale silnik nie odpalony.Dodam ponadto że przy całej tej operacji pomalowałem belkę pod deską,może źle masa styka? jakieś pomysły?sugestie? dzięki i pozdro.

Ok,to jadę.Jak wyżej wspomniałem trzeba było wymienić deskę rozdzielczą bo jakiś KTOŚ przykręcił uchwyt do telefonu na samym środku deski i to wkrętami do papy.Zamówiłem nowa deskę i gdy przyszła to w wirze radości rzuciłem się do pracy,no i wszystko ładnie szło,pięknie się zgrało,ładnie pasowało i w ogóle same "maliny".Ale zapomniałem o jednym małym szczególe,małym maleńkim,maciupińieńkim,mikroskopijnym wręcz.Zapomniałem przed przystąpieniem do prac odpiąć akumulator :wacko: ,tak wiem jestem idiotą.Oczywiście jak to przy takiej ilości komputerów i połączeń elektronicznych skoczyło gdzieś napięcie czy cóś takiego i przepaliła się żaróweczka z DCCD z pozycji "otwarty"(mały zielony kwadracik).Gdy skrzynia była spięta w ten sposób to nic nie świeciło i myślałem że nie działa,rozebrałem ponownie połowę deski i tunel i przełącznik i komputer z DCCD i cholera wie co jeszcze i okazało się na koniec że to ta nieszczęsna żaróweczka.Oczywiście wszystko działa jak należy,w ramach przeprosin zabrałem subaryne na plaże,niech sobie pohasa i jodu w ic nabierze,teraz wszystko ok,pozdro.

...Już możecie :P

Wiesz jak jest,nowe auto wymaga duuuuuuużżżżeeegggooo dopieszczenia i niema czasu na inne rzeczy,ale zdjęcia robię,pozdro.

To się pochwal na forum tymi zdjęciami ;) Mam nadzieje że znajdziesz czas bo jestem ciekaw Twojej kolekcji ;)

Pozdrawiam.

To się pochwal na forum tymi zdjęciami ;) Mam nadzieje że znajdziesz czas bo jestem ciekaw Twojej kolekcji ;)

Pozdrawiam.

Hah, lucza raczej nie jest z tych,ale tez bym chetnie pooglądał :wink:

a druga sprawa że nie ma czasu na takie rzeczy bo musi pomagać na forum :biglol:

Wiesz jak jest,nowe auto wymaga duuuuuuużżżżeeegggooo dopieszczenia i niema czasu na inne rzeczy,ale zdjęcia robię,pozdro.

To The Forum Ci pomogło wybrać samochód, dzięki niemu jesteś teraz taki szczęśliwy więc czas odwdzięczyć sie The Forum i czas nacykać fotki i napisać o samochodzie!!!

:-)

DEBIL,IDIOTA,AMATOR JESTEM !!!!

Lucza, nie wolno przezywać forumowiczów!

No i mogłeś to napisać 1300 postów temu, bo tu brali niektórzy Twoje gadanie poważnie.

(Ale ja też nie bez grzechu ) :D

Edited by respect