Skocz do zawartości

Budujemy domek - kompedium wiedzy plus wskazówki :)


PLayer

Rekomendowane odpowiedzi

A może ktoś z foruma handluje dachówką. Szukam czegoś w stylu Roben Monza plus taki wzór mi się podoba, pokrycie ma być na "kanadyjczyka". Jak ktoś ma doświadczenie to może jakieś opinie co wybrać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję w LP i wolałbym, żeby się lasy ostały ;) .

Daj do przeliczenia konstruktorowi, bystry dekarz też sobie poradzi.

U mnie są 4 x 23,5 cm co 0,5 metra, długość coś koło 8m. nachylenie 35*. Masywna dachówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 W takim razie masz inne wytłumaczenie skoro nie zimą. Mogli użyć żadkiego betonu i wibratora . Zwykle wtedy woda wyłazi na wierzch i odpływa w niższe miejsce.

Są różne wibratory, ale ja się nie na wszystkich znam . :D

Kiedyś usuwałem awarię w szkole, którą budowali 11 lat wcześniej . Mój pracownik wiercił w stropie sali gimnastycznej . Jak przewiercił do tej dziury, to woda zalała mu wiertarkę :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I to dośc szybko, w zwiazku z czym woda nie nadąża odpływać i problem gotowy :D

 

A napisał w jakim miesiącu to montowali ? Trenujesz dowcip czy chcesz się popisać polskim b.....m ?


Kiedyś bloki budowało się trzy lata (taki był cykl) . Ściany też były z płyt, więc nawet w pionowych szczelinach zostawała woda . Moja znajoma kupiła takie mieszkanie na Tarchominie i potem przez kilka lat taka woda "wyłaziła" ze ściany i zawsze było mokro . Nikt nie wiedział dlaczego, a potem wyszedł grzyb .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Że tak zacytuje z kabaretu Smile: "zluzuj majty stary" ;)

 

Nie noszę . :wub:  Nie musisz się tak zachowywać i popisywać przed moderatorką . Nie sądzę abyś jej tym zaimponował (jest zbyt inteligentna na to )

 

 

Montaż był w lipcu 2012r. O tym że woda stoi w kanałach poinformował nie hydraulik parę dni temu gdy potrzebował wybić dziurę w płycie. Podczas zimy i po niej nie było widać na stropie żadnych objawów, że może tam stać woda.

 

Napisałem że woda może stać wiele lat bo wibrowany beton jest twardy i gęsty . Trzeba się pozbyć wody bo spada też izolacyjność cieplna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...