Skocz do zawartości

Rozmowy fotograficzne


Chloru

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do KANAP4.

Zapewne używasz photoshop'a. Czy dorabiasz w nim te cienie czy to tylko filtr połowkowy? Bardzo podoba mi się ten efekt i chciałbym go niedługo wykorzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MegasWRC, o ktore zdjecie konkretnie Ci chodzi?Generalnie to staram sie cos tam porobic w PSie, ale w granicach rozsadku.

 

 

man111, tez chetnie porobilbym fotki Twojej Evci, jak bym byl kiedys w Twoich okolicach :smile: .Chyba, ze Ty chcesz wpasc na mala sesyjke do Olsztyna :grin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponieważ chcę kupić Canona EOS 400d, może któryś z forumowiczów ma jakieś "dojścia" i jest w stanie załatwić go nieco taniej? Oczywiście (uprzedzając ewentualne uwagi) interesuje mnie sprzęt z legalnego źródła, nowy i z gwarancją :)

 

Niedawno ktoś się chwalił, że może załatwić tańszy telewizor, to i może aparacik? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyszczenie matrycy, ktora tez troszke powieszono - ale to aparat dla amatorow, wiec 8mpx 350d zdecydowanie wystarczy. i ekran lcd 1 zamiast 2. i to by na tyle bylo chyba :)

 

bardzo duza roznica byla pomiedzy 300d a 350d, a tym razem raczej koniecznosc wprowadzenia nowego modelu, bo tzw shelf life dzis coraz krotsze

 

ale oczywiscie to wybor Godlka tylko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A czemu same statyczne..? :(

 

Wyobraz sobie nastepujaca sytuacje:

 

Jest osma rano, -15C.

 

Fantastyczne slonce, czyste niebo, zasniezona plyta lotniska. Przed Toba trasa wytyczona pacholkami. I teraz masz do wyboru - wsiasc za kierownice nagrzanego Evo VIII i dac ognia po tej trasie albo poczekac az ktos wsiadze do tego Evo i zaczac robic zdjecia.

 

Co bys wybral? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne slonce, czyste niebo, zasniezona plyta lotniska. Przed Toba trasa wytyczona pacholkami. I teraz masz do wyboru - wsiasc za kierownice nagrzanego Evo VIII...

 

Z pewna niesmialoscia pragne zauwazyc, ze chodzi nie o jakies tam Evo VIII ale po pierwsze Evo VIII MR, po drugie to przeciez Evcia Sti :roll: :twisted: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewna niesmialoscia pragne zauwazyc, ze chodzi nie o jakies tam Evo VIII ale po pierwsze Evo VIII MR, po drugie to przeciez Evcia Sti :roll: :twisted: :???:

 

 

A dziś właśnie pytałem Aza, dlaczego w ogóle na forum nie piszesz...

 

Może być na PW, co by off-topica nie robić... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...