Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, rosaskc napisał:

Nie chciałem spamować więcej zdjęciami z Porto, ale to muszę wrzucić!

 

IMAG3727_1.thumb.jpg.53aedfa4727468249aa778b1fd92b1d0.jpg

 

...myślę, że od Simki zaczęło się moje zainteresowanie podniesionymi samochodami :D

 

36524861_10212039385609131_2414680078949548032_n.jpg

36496817_10212033236815415_6431456965888573440_o.jpg

36533436_10212046762553550_1310119085756907520_n (2).jpg

36666622_10212053649045708_4026026172025405440_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aga napisał:

Przyznam, że miałam spiskową teorię, że MŚ zostanie Rosja :ph34r: 

 

Uff :yahoo:

Nie tylko Ty ;)

 

Że dziś ślůnski łobiod :yahoo:

 

Że nie przypuszczałem, że rozwożenie zaproszeń na ślub bywa takie męczące :facepalm:

 

Że jeszcze 2 tygodnie i urlop :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, niebieskiultras napisał:

Że nie przypuszczałem, że rozwożenie zaproszeń na ślub bywa takie męczące :facepalm:

 

Miałem tak samo ;) 

Pamiętam jak dziś powód tego zmęczenia %% :D

Edytowane przez Teddy26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teddy26 napisał:

 

Miałem tak samo ;) 

Pamiętam jak dziś powód tego zmęczenia %% :D

Akurat należę do grupy osób które piją max 2-3 razy w roku także to nie ten powód.

Męczy mnie to siedzenie i gadanie z ludźmi których nie znam albo niezbyt za nimi przepadam. Jak to dobrze że o gościach z mojej strony ja zdecydowałem i zapraszam tylko tych z którymi mam dobry kontakt. Reszta rodziny może sie na mnie obrażać ale szczerze mówiąc wali mnie to. Oni olewaja mnie to i ja nich ;)

Jakos wole znajomych zaprosić niż pewnych ludzi z rodziny.

 

Że  Kawa

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, niebieskiultras napisał:

Jak to dobrze że o gościach z mojej strony ja zdecydowałem i zapraszam tylko tych z którymi mam dobry kontakt. Reszta rodziny może sie na mnie obrażać ale szczerze mówiąc wali mnie to. Oni olewaja mnie to i ja nich ;)

Jakos wole znajomych zaprosić niż pewnych ludzi z rodziny.

 

 

 

 

 

I to jest bardzo dobre podejście ;) 

zrobilismy dokładnie tak samo- całe szczęście z obydwu stron. 

Zapraszanie roznych pociotek których sie nawet nie zna ale tak wypada to domena starszego pokolenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Teddy26 napisał:

 

I to jest bardzo dobre podejście ;) 

zrobilismy dokładnie tak samo- całe szczęście z obydwu stron. 

Zapraszanie roznych pociotek których sie nawet nie zna ale tak wypada to domena starszego pokolenia :) 


moja Narzeczona też jest takiego zdania ale teściowa naciska, żeby tych zaprosić bo coś tam i przez to trzeba iść na kompromisy ;)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Jak nie wychowasz sobie teściowej teraz, nie wychowasz już nigdy :evil2:

w kwestii gości nie interesuje mnie to za bardzo bo to ona za rodzinę narzeczonej płaci :P a w reszcie spraw i tak robię po swojemu i jakoś nie ma problemów w tej kwestii także spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, malprz napisał:

W tym tygodniu w Gliwicach miało miejsce dość nieciekawe zdarzenie. Myślę, że wieści o nim wśród służb ratowniczych rozeszły się jak świeże bułeczki, wszak auto to kosztuje grubą bańkę. @niebieskiultras widziałeś już to?

 

 

widziałem
scania trochę już wiekowa ale wciąż warta swoje na rynku. prędkość zła i położył pięknie. jeden ranny strażak - łuk brwiowy rozcięty.
dobrze, że to stało się przy dojeździe do płonącego pustostanu a nie do płonącego domu bo konsekwencje mogłyby być poważniejsze

36713732_654775601528771_6324908448001556480_n.thumb.jpg.785cb9de978fea6dea2a8d898a3eae0e.jpg5b3f1ae47b171_p.jpg.534aff57913c567ad9a144211c00c945.jpg

kabina do wymiany i jeszcze pojeździ :D
 


w sąsiedniej jednostce u mnie w rejonie  prawko na kat C zrobił właśnie chłopak który nie ma wcale wyobraźni i tylko czekam aż położy na bok ich stara bo patrząc na to co wyrabia osobówką tak to się pewnie skończy

Edytowane przez niebieskiultras
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, niebieskiultras napisał:

w sąsiedniej jednostce u mnie prawko na kat C zrobił właśnie chłopak który nie ma wcale wyobraźni i tylko czekam aż położy na bok ich stara.

 Może nie będzie tak źle ;) W końcu o tym zdarzeniu dość dużo mówi się. Młody kierowca o którym wspomniałeś powinien wyciągnąć dobre wnioski z tego zdarzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, malprz napisał:

 Może nie będzie tak źle ;) W końcu o tym zdarzeniu dość dużo mówi się. Młody kierowca o którym wspomniałeś powinien wyciągnąć dobre wnioski z tego zdarzenia. 

szczerze w to wątpię znając go dobre 15 lat.

czekam na odpowiedź z projektu i też ruszam z kat C ;)

a te nowe zasady naboru do służby są conajmniej dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wrzucę jeszcze jeden film, gdzie nie tyle prędkość co zmieniający się dość płynnie środek ciężkości pokonał kierowcę

 

 

13 minut temu, niebieskiultras napisał:

nowe zasady naboru do służby są conajmniej dziwne

 

W mojej opini ułatwili egzaminy sprawnościowe. Za dużo osób odpadało na sprawnościówce - bieg na 50m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, malprz napisał:

To wrzucę jeszcze jeden film, gdzie nie tyle prędkość co zmieniający się dość płynnie środek ciężkości pokonał kierowcę

 

 

 

 

tutaj akurat miał miejsce na kontrę by go nie położyć.

 

8 minut temu, malprz napisał:

W mojej opinii ułatwili egzaminy sprawnościowe. Za dużo osób odpadało na sprawnościówce - bieg na 50m.

najwięcej odpadało na Harwardzie przynajmniej u mnie w powiatowej jednostce

mnie ten beep test zastanawia - muszę sobie ułożyć tor i zobaczyć do którego poziomu dojdę.

odkąd zacząłem reguralnie biegać bardzo mi tętno spoczynkowe spadło i to mnie zastanawia czy tak jest ok czy nie:question:

 





 

podstawa to szkolenie kierowców

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, niebieskiultras napisał:

 


odkąd zacząłem reguralnie biegać bardzo mi tętno spoczynkowe spadło i to mnie zastanawia czy tak jest ok czy nie:question:

 

 

 

Jest ok.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niebieskiultras napisał:

najwięcej odpadało na Harwardzie przynajmniej u mnie w powiatowej jednostce

 Teraz „step up’u” nie ma. Nie masz czym się przejmować. Nie odpuszczaj drążka. Tu najłatwiej zdobędziesz potrzebne punkty. Beep test potrenuj, bo łatwo zrobić falstart. Co do biegania i tych 55 uderzeń na minutę nie wypowiadam się. Nie biegam maratonów. Wpadnij do wątku o bieganiu na TF i zapytaj brać forumową :) 

Z części formalnej mogę tylko podpowiedzieć by podpisać wszystko co się da imieniem i nazwiskiem oraz datą. Każdą strone przód i tył. Nie zapomnij podpisać dyplomu licencjata, który na pewno złożysz. Tyle. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, malprz napisał:

 Teraz „step up’u” nie ma. Nie masz czym się przejmować. Nie odpuszczaj drążka. Tu najłatwiej zdobędziesz potrzebne punkty. Beep test potrenuj, bo łatwo zrobić falstart. Co do biegania i tych 55 uderzeń na minutę nie wypowiadam się. Nie biegam maratonów. Wpadnij do wątku o bieganiu na TF i zapytaj brać forumową :) 

Z części formalnej mogę tylko podpowiedzieć by podpisać wszystko co się da imieniem i nazwiskiem oraz datą. Każdą strone przód i tył. Nie zapomnij podpisać dyplomu licencjata, który na pewno złożysz. Tyle. 

Na nabór szykuje sie na przyszły  rok także spokojnie bo w tym roku z racji wydarzeń które mnie czekają nie dam rady.

No właśnie drążek tu trzeba wzmocnić się bo jest lipa ale też nie ma.cudów oczekiwać po 1.5 miesiąca ćwiczeń

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niebieskiultras napisał:

okresowo nawet poniżej 55 ?

Moje serduszko potrafi bić 45, coraz rzadziej bo i już żaden wyczynowiec ze mnie (kiedyś...<_<...) ale jeśli dużo ćwiczysz to tak, to normalne. Jeśli masz jakieś wątpliwości wybierz się do jakiegoś specjalisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...