Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, niebieskiultras napisał:

Że spaghetti :)

Przekonałeś mnie ;) do tego jakieś winko i będzie ok - a, w zasadzie będzie samo winko, albowiem dzisiaj spaghetti ma postać mielonych z modrą kapustą i pieczonymi ziemniakami :)

 

23 minuty temu, subleo napisał:

 

No tak, obły kierownik mógłby zaburzać idealny rozkład masy 982-ki :D;)

Z drugiej strony, obłość kierownika może również poprawić niemalże idealny balans tejże 982-ki B)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sluf napisał:

Niech zgadnę - gotowałeś whisky z lodem ;) I do tego chipsy ;)

Nie doceniasz mnie. Gotowałem najprawdziwszy w świecie obiad w postaci mielonej świnki, cebulki, zielonej papryki, pomidorów, przypraw oraz oczywiście makaronu (tak wiem, nie jest to wybitne dzieło kulinarne, ale było już późno, a ja miałem whisky).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elmo napisał:

postaci mielonej świnki

:blink:zeżarłeś Pannę Piggy? :cry: poza tym, chciałem zauważy, że jedząc "na bogato" będziesz jednak miał problem z tym, aby kupić 982-kę :P

 

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sluf napisał:

:blink:zeżarłeś Pannę Piggy? :cry:

To była inna świnka. Już zmielona, więc jakoś jej nie personifikowałem. 

3 minuty temu, sluf napisał:

jedząc "na bogato" będziesz jednak miał problem z tym, aby kupić 982-kę :P

To jest obiad na 3 dni...muszę choć trochę kalorii przyjmować :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elmo napisał:

To jest obiad na 3 dni...

Całkiem możliwe, że 3 dnia obiad uzyska samoświadomość, tudzież zmartwychwstanie :P

3 minuty temu, elmo napisał:

muszę choć trochę kalorii przyjmować 

O, to teraz rozumiem, dlaczego wspominałeś o whisky :)

 

A skoro jesteśmy przy tematach kulinarnych, to dzielnie zamelduję, że dzisiaj przejmuję rolę domowego kucharza, co oznacza, iż dzisiaj na obiad będzie makaron zapiekany z kozim serem, boczkiem i żurawiną - połączenie dość dziwne, ale całkiem smaczne :) A jutro będzie przedni kawał wołowiny z rusztu w towarzystwie pieczonych ziemniaków i warzyw na parze. W niedzielę zaś sam jeszcze nie wiem co ugotuję, ale chodzi mi po głowie kaczka z sosem pomarańczowym B) taki ze mnie zuch :superhero: Melduję również, że starszy syn z tego wszystkiego najprawdopodobniej zje makaron z oliwą i krewetkami :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sluf napisał:

A skoro jesteśmy przy tematach kulinarnych, to dzielnie zamelduję, że dzisiaj przejmuję rolę domowego kucharza, co oznacza, iż dzisiaj na obiad będzie makaron zapiekany z kozim serem, boczkiem i żurawiną - połączenie dość dziwne, ale całkiem smaczne :) A jutro będzie przedni kawał wołowiny z rusztu w towarzystwie pieczonych ziemniaków i warzyw na parze. W niedzielę zaś sam jeszcze nie wiem co ugotuję, ale chodzi mi po głowie kaczka z sosem pomarańczowym B) taki ze mnie zuch

Jak Ty się później wtoczysz do tego 982 ? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elmo napisał:

Kawa, czy herbata? 

Jedno i drugie, a potem niech ta Twoja sekretarka (którą nigdy nie raczyłeś się pochwalić) pozmywa ;)

Melduję, że pusto ostatnio w meldunkowym - Bombowy Bartek chyba zgubił się po przeprowadzce, Pan Doktór sprzedaje Obieżyświatoforka, a Stacha jak nie było, tak dalej nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sluf napisał:

Melduję, że pusto ostatnio w meldunkowym - Bombowy Bartek chyba zgubił się po przeprowadzce, Pan Doktór sprzedaje Obieżyświatoforka, a Stacha jak nie było, tak dalej nie ma :(

A niektórzy pracują, ewentualnie piją kawę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Aga napisał:

To też misja ;)

Robisz na drutach? No normalnie szacun.

p.s. jeśli nie to przepraszam :D

Godzinę temu, elmo napisał:

Nie doceniasz mnie. Gotowałem najprawdziwszy w świecie obiad w postaci mielonej świnki, cebulki, zielonej papryki, pomidorów, przypraw oraz oczywiście makaronu (tak wiem, nie jest to wybitne dzieło kulinarne, ale było już późno, a ja miałem whisky).

Nie szukasz męża? :rolleyes: Mogę zmienić płeć :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Guliwer napisał:

Robisz na drutach? No normalnie szacun.

Dzięki ;) Tak wyszło ;)

Szydełkować i haftować (wyszywać :biglol: ) też umiem ;)

 

Aktualnie robię czapki ze świnią na aukcję dla Wacka... będzie można je kupić ;)

 

9 minut temu, Guliwer napisał:

Nie szukasz męża? :rolleyes: Mogę zmienić płeć :D

Byłbyś damskim mężem? Hmmm.... :mrgreen:

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...