Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

... że *&^&^^@#%^%**^% kuna przegryzła w Clio dwa przewody zapłonowe i nigdzie nie pojechałem, Jak ja tej k.... nienawidzę, tak jak słynny posiadacz Imprezy i kierowca trucka.

IMG_7925.JPG

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, kuny gryzą się z kotami i przenoszą choroby, dlatego swoje trzymamy z daleka. Na wiosnę, jak były młode kuny, to się z daleka przyglądały nawzajem i kokietowały, ale jak spojrzysz na zdjęcie z poprzedniej strony, to jest się czego bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe sezon się zaczyna :) dzisiaj rano podczas sprawdzania płynów ustrojowych w swoim forku na aku ukazał mnie się rogalik a dokładnie jego połowa :) kable reszta całe. Od razu spryskałem bol-em na kuny :) zobaczymy, w tamtym roku pomagało ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ipsx82 napisał:

Melduje że gdzieś czytałem lub słyszałem ale nie pamiętam, gdzie,  że odchody lwa skuteczne na kuny :biglol:

 

 

Są skuteczne. Też o tym słyszałem od osoby, która to stosowała.  Tylko trzeba mieć "dojście" w ZOO. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Aga napisał:

A czy te kuny mają fajne futerko? :coffee::mrgreen:

Może i tak, ale ryj niewyjściowy - zobacz na poprzedniej stronie.

 

25 minut temu, ipsx82 napisał:

Melduje że gdzieś czytałem lub słyszałem ale nie pamiętam, gdzie,  że odchody lwa skuteczne na kuny :biglol:

Wieść gminna niesie, że skóra z lisa działa jak diabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemekka napisał:

 

Są skuteczne. Też o tym słyszałem od osoby, która to stosowała.  Tylko trzeba mieć "dojście" w ZOO. :rolleyes:

 

Jeden nasz znajomy forumowicz dostał wiaderko tygrysiego łajna w prezencie. Mimo, że przysypane z wierzchu piaskiem, odstraszało skutecznie nie tylko kuny. Ludzi także ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kuny chyba działają kostki takie super śmierdzące, które się wieszało kiedyś w kiblu. Miałem na noc zawieszone tuż po zaparkowaniu w komorze silnika w OBKu, jak dużo w Zakopanym i w Wiśle mieszkałem - i wygłuszenia maski nikt mi nie zeżarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Fala napisał:

Na kuny chyba działają kostki takie super śmierdzące, które się wieszało kiedyś w kiblu. Miałem na noc zawieszone tuż po zaparkowaniu w komorze silnika w OBKu, jak dużo w Zakopanym i w Wiśle mieszkałem - i wygłuszenia maski nikt mi nie zeżarł.

No to ja chyba mam złą kostkę, albo one są wkurzone, że w Clio nie ma wygłuszenia i żrą kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli osobiście nie możesz ze swoją kostką wytrzymać - to masz właściwą kostkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Knurek1111 napisał:

To musiałaby być taka retro-kostka. Ale taka byłaby już przeterminowana bo data produkcji pewnie sprzed ćwierćwiecza. Czyli i tak raczej nieskuteczna...

 

Jestem trochę retro, lecz kostkę kupiłem w sklepie z chemią gosp. w czasach powszechnie uważanych za teraźniejsze ;)

4-5 lat temu... (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...