Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ipsx82 napisał:

Melduje że dostałem ambitne zadanie od Prezesa mam skopiować edycje kolekcjonerską  wydana na DVD Ucha prezesa :D

 

Twój prezes to Prezes:blink: zaczynam się bać - albo nie, będę dzielny, w końcu do granicy mam bardzo blisko ;)

 

2 minuty temu, elmo napisał:

z tropikalną plażą, palmą i hamakiem

A drink z parasolką serwowany przez estetyczną niewiastę jest? Bo jeżeli nie, to co najwyżej pan komputor się z Tobą tylko droczy ;)

 

Melduję, że z okazji miłościwie nam panującej środy poważnie zastanawiam się, czy jutro nie wybrać się na grzybobranie:rolleyes: i na rozważaniu tegoż zagadnienia zamierzam spędzić dzisiejszy dzień, no, może sobie jeszcze na The Forum pospamuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sluf napisał:

Melduję, że z okazji miłościwie nam panującej środy poważnie zastanawiam się, czy jutro nie wybrać się na grzybobranie:rolleyes: i na rozważaniu tegoż zagadnienia zamierzam spędzić dzisiejszy dzień, no, może sobie jeszcze na The Forum pospamuję ;)

Tylko się nie przemęczaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sluf napisał:
31 minut temu, ipsx82 napisał:

 

Twój prezes to Prezes:blink: zaczynam się bać - albo nie, będę dzielny, w końcu do granicy mam bardzo blisko ;)

Na szczęście Mój Mojszy Prezes jest innym Prezesem i nie mylić go z tym prezesem choć zanim przeszedł na emeryturę to bywały dni że każdy w firmie trząsł portami a niektórzy to już kilka razy byli zwalniani z firmy  nie skutecznie bo jednak Nasz Prezes ma serce z kamienia ale nadal to jednak serce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ipsx82 napisał:

Na szczęście Mój Mojszy Prezes jest innym Prezesem i nie mylić go z tym prezesem choć zanim przeszedł na emeryturę to bywały dni że każdy w firmie trząsł portami a niektórzy to już kilka razy byli zwalniani z firmy  nie skutecznie bo jednak Nasz Prezes ma serce z kamienia ale nadal to jednak serce :P

Nie wszystko z Twojego wywodu zrozumiałem, ale to jednak musi być władza - być na emeryturze, a jednak być władnym wydawania poleceń służbowych :respect:chyba już wiem, do czego będę dążył (poza osiągnięciem obłości idealnej uosabianej kulą)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2017 o 21:05, sluf napisał:

Melduję, że podziwiam samozaparcie, jakim jest obdarzony kolega @B-52 Jak widać, prawdą jest, że radcą prawnym może zostać człowiek nieskazitelnego charakteru, albowiem idealizm, jaki kolega prezentuje, stałość poglądów i ogromna kultura, z jaką te poglądy prezentuje każą sądzić, iż nieskazitelny charakter jest tutaj niezbędny. Zwłaszcza, że odpór zdrowego rdzenia naszego społeczeństwa, soli tej ziemi i modelowego przedstawiciela suwerena, jaki zwykle następuje po wynurzeniach Pana Meceniusza mógłby kogoś skromniej obdarzonego nieskazitelnym charakterem zdecydowanie złamać ;)

 

Dlatego też Panie Kolego, nieś dalej oświaty kaganek, chociaż obawiam się, że kroczysz w ciemności głupoty, prymitywizmu i gnuśności, jaka nas niestety otacza, i co najwyżej nabijesz sobie guza, co z tego, że w dobrej wierze :(

 

Walczyłem za dobrą sprawę, W biegu wytrwałem do końca, Dochowałem wiary... :hi:

 

Z całą sympatią dla obydwu Panów Mecenasów i z pełnym zrozumieniem dla solidarności branżowej melduję, iż nawet najlepszy Mecenas nie powinien oceniać "dzieła" z którym nie było mu dane obcować. Pomijając przymioty charakteru, poglądy, czy też kulturę osobistą, jest to przede wszystkim kwestia zdrowego rozsądku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Urabus napisał:

 

Z całą sympatią dla obydwu Panów Mecenasów i z pełnym zrozumieniem dla solidarności branżowej melduję, iż nawet najlepszy Mecenas nie powinien oceniać "dzieła" z którym nie było mu dane obcować. Pomijając przymioty charakteru, poglądy, czy też kulturę osobistą, jest to przede wszystkim kwestia zdrowego rozsądku :) 

Oj, wypraszam sobie - tytułowanie mnie Mecenasem uwłacza moim forumowym kolegom, którym ten tytuł przysługuje. Ja jestem zwykły magister prawa, gdzie mi tam do moich bardziej uczonych kolegów ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, sluf napisał:

Oj, wypraszam sobie - tytułowanie mnie Mecenasem uwłacza moim forumowym kolegom, którym ten tytuł przysługuje. Ja jestem zwykły magister prawa, gdzie mi tam do moich bardziej uczonych kolegów

 

Melduję, że to czy ktoś jest magistrem, mecenasem, posiada inny tytuł, czy też zgoła go nie posiada... nie ma tu dla mnie większego znaczenia ;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, przemekka napisał:

Tę kawę zaserwował wam wujek Gugl. ;)

Clipboard01.jpg

...bo miałem Ci przypomnieć, ze @Justi też czyta ten wątek :biglol:

Edytowane przez Guliwer
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że całodzienne rozważanie jutrzejszego grzybobrania niezmiernie mnie wyczerpało, zatem zaraz sobie strzelę kawkę na wzmocnienie. A potem, w poczuciu dobrze wykonanego obowiązku, pojadę sobie do domu, gdzie czeka na mnie żona, dzieciory-potwory i pizza :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, elmo napisał:

Nawet mój komputer się  nade mną znęca. Wyświetlił mi ekran powitalny z tropikalną plażą, palmą i hamakiem :angry: 

 

Mnie to samo pokazał. Na dodatek ciągle pyta, czy mi się podoba...

Dzisiejsza wycieczka udana, chociaż rozstrzygnięcia sądów w przedmiocie kosztów procesu bywają .... drażniące ;) 

 

8 godzin temu, Urabus napisał:

 

Z całą sympatią dla obydwu Panów Mecenasów i z pełnym zrozumieniem dla solidarności branżowej melduję, iż nawet najlepszy Mecenas nie powinien oceniać "dzieła" z którym nie było mu dane obcować. Pomijając przymioty charakteru, poglądy, czy też kulturę osobistą, jest to przede wszystkim kwestia zdrowego rozsądku :) 

 

Oceniać "dzieła" w całości, może i nie. Natomiast w sytuacji, kiedy autor przedstawia na piśmie zasadnicze motywy i założenia tego dzieła, i czegoś w nich nie ma (w tym wypadku słowa nt. usprawnienia przebiegu postępowań, których przewlekłość ma być jednym z ważniejszych powodów uzasadniających zmiany), a coś jest, np. dodatkowy środek zaskarżenia, to dlaczego nie?

Tym bardziej, że tylko w tych dwu sprawach się wypowiedziałem.

Po lekturze całości, zdania nie zmieniam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Aga napisał:

Melduję, że dzisiaj wjechałam tyłem na krawężnik :P 

Melduje, że to na 100 % wina obcasów szpilek , źle dobrane buty są winą wjeżdżania na krawężniki udowodniono to badaniami w  Wyższej Szkole Zawodowej Oeconomicus :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...