Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

W Olsztynie piękne słońce :). Niechętnie zwlokłam się z łóżka, odbyłem sympatyczny spacer z psem i zaczynam myśleć (niechętnie) o pójściu do roboty ;).

Taki to pożyje  B)

 

to fakt, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś i tak się dobrze w życiu jak kolega B-52 urządził ;)

 

melduję, że awansowałem o dwa poziomy - z parteru przeniosłem się na drugie piętro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś i tak się dobrze w życiu jak kolega B-52 urządził

Ja to chyba mało zdolny jestem   :ph34r:

 

 

melduję, że awansowałem o dwa poziomy - z parteru przeniosłem się na drugie piętro

Gratuluję. Wraz ze wzrostem prestiżu piętra powinien iść również prestiż auta służbowego ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mahu powiedział oj tam, po prostu Ci się nie chce
No może trochę :facepalm:

weź duży kredyt, wtedy będzie Ci się chciało :lol:

 

melduję, że przeprowadzka ma swoje plusy - z okna mam fajny widok na sąsiadującą z nami stocznię remontową oraz na Jezioro Dąbie i tor żeglugowy wiodący do szczecińskiego portu :)

melduję również, że przeprowadzka ma swoje minusy - muszę zaiwaniać po schodach zamiast jak cywilizowany człowiek siedzieć sobie na parterze ;)

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

weź duży kredyt, wtedy będzie Ci się chciało

Wtedy to wezmę kasę i ucieknę do kraju, który nie ma umowy o ekstradycję ;)

 

@@mahu, sekretarka też idzie na pięterko ? :P  


 

 

melduję również, że przeprowadzka ma swoje minusy - muszę zaiwaniać po schodach zamiast jak cywilizowany człowiek siedzieć sobie na parterze

Za to forma wzrośnie ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@mahu, sekretarka też idzie na pięterko ? :P
się wie, ale będę ją musiał dzielić z wodzem Procurementu :(

 

 

 

Za to forma wzrośnie ;)
możliwe... ale po co się męczyć - to już wolę sobie kupić mojego wymarzonego czekoladowego Labradora, nazwać go Trufel i łazić z nim na spacery - dzieciaki też by się chyba z takiego nabytku ucieszyły - plan zatem już jest, teraz tylko trzeba przekonać do niego małżonkę :wacko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

eraz tylko trzeba przekonać do niego małżonkę

Działaj metodą faktów dokonanych. Będziesz miał poparcie małych trolli, więc szanowna małżonka będzie musiała zaakceptować zastaną sytuację ;) 

 

 

 

będę ją musiał dzielić z wodzem Procurementu

Hola, hola...jako wierzyciel hipoteczny zgłaszam sprzeciw i zapowiada skorzystanie ze środków ochrony prawnej -_-  :P   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Działaj metodą faktów dokonanych. Będziesz miał poparcie małych trolli, więc szanowna małżonka będzie musiała zaakceptować zastaną sytuację ;)
niestety, akurat tutaj zalecana jest duża doza ostrożności, albowiem to właśnie moja małżonka będzie spędzała znaczną część dnia z futrzakiem (czytaj: będzie się nim musiała zajmować). Może uda mi się Ją przekonać znacznymi zakupami belgijskiej czekolady ;)

 

 

 

Hola, hola...jako wierzyciel hipoteczny zgłaszam sprzeciw i zapowiada skorzystanie ze środków ochrony prawnej -_-:P
ależ śmiało, nie krępuj się, będę Ci kibicował z całego, otłuszczonego serca ;)

 

hmmm... ciekawe, jak tam Banowładna Aga po rumowym festiwalu się miewa ;) zastanawiam się, czy pisanie na klawiaturze, albo i sam fakt istnienia, sprawia Jej ból ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... zarezerwowała wylot z II piętra?

mniej więcej :( ja rozumiem, że Antwerpia to egzotyczne miasto, ale na pewno jest jakieś lotnisko bliżej niż w Amsterdamie :facepalm:

 

Może chciał byś "złapał trochę luzu" w tym Amsterdamie  ;)

 

 

Albo przywiózł jej coś... gustownego :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@przemekka, się nie przejmuj się :) potem wystarczy zdać egzamin, i będziesz się pławił w glorii chwały i pływał w morzu pieniędzy

Aj hołp soł. Egzamin będzie w języku angielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@@przemekka, się nie przejmuj się :) potem wystarczy zdać egzamin, i będziesz się pławił w glorii chwały i pływał w morzu pieniędzy

Aj hołp soł. Egzamin będzie w języku angielskim.

 

since I'm blindfolded I can clearly see no problems with this issue :)

 

- Jedziemy - krzyknął dżokej

- Nie widzę przeszkód - odparł koń na starcie Wielkiej Pardubickiej

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Olsztynie piękne słońce :). Niechętnie zwlokłam się z łóżka, odbyłem sympatyczny spacer z psem i zaczynam myśleć (niechętnie) o pójściu do roboty ;).

 

Taki to pożyje B)
E tam, o 21.04 skończyłem....;). Jutro Warszawa, lekko nie będzie. Przemek, wytrwałości :). Mahu, Tobie też ;). Edytowane przez B-52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...