Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja wszelkimi pojazdami poruszam się w stanie absolutnej trzeźwości, więc proszę mi tu nic nie imputować -_-
zwłaszcza taxi po imprezie ;) poza tym ktoś mający tak rozwinięte poczucie estetyki jak nic pozostaje pod odurzającym działaniem estetycznych doznań, czy jakoś tak ;)

 

 

 

No to teraz będziesz musiał iść na "ustawkę" :P
znaczy się, że "zgoda" pomiędzy Pogonią i Legią to rzeczywiście już przeszłość? zatem po której stronie mam stanąć? bo ponad 6 lat mieszkałem w Warszawie, do tego czasami chodziłem na mecze Polonii (bo miałem najbliżej), a jak Pogoń grała, to i na Legię szedłem... jestem w konfuzji, może jakiś kibol mi to wytłumaczy, tylko bez użycia siły fizycznej proszę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mahu, zobacz użytkownika gorion, to jakiś Twój dobry kolega? ;)

nie znam człowieka, ale avatar ma zacny :lol:

 

witajcie :)

 

melduję, że w Szczecinie ciepły, ale pochmurny poranek - pewnie będzie padać - jak widać moc sprawcza Bartka do wywoływania deszczu poprzez mycie samochodu zaczyna wzrastać - nie tylko dotyczy Olsztyna, ale i chyba na Szczecin się rozszerzyła ;)

 

 

 

 

 

piątek :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zamelduję, że operacja transplantacji sprzęgła na kewlarowe powiodła się, Forek jeździ.

Niestety mechanik postawił przede mną wybór i mam dylemat: rozbierać dyfer czy dupkę skrzyni (coś buczy, zwłaszcza przy dodawaniu gazu pomiędzy 60-80km/h).

Że wydatki to wiem, byle z właściwego powodu... a jednoznacznie nikt nie jest w stanie określić źródła hałasu... 

 

Opcje:

- używany dyfer 450zł lub łożyska ataku jakieś 300zł (o ile to te dwa)

- komplet łożysk wiskozy 600zł

 

A miałem nadzieję, że już będzie z górki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...