Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ale pewne fakty się nie zgadzają, przykładowo Hitler miał żonę Ewę Braun, która go zresztą zdradzała.

 

Żoną została w ostatniej chwili.

Kto wie co się wydarzy w ostatnich chwilach? ;)

 

Sugerujesz, że ma partnerkę :D ... no bo bez, to droga do małżeństwa daleka ;)

 

 

"Mogę zaprosić Lecha z małżonką i Jarosława z mężem" jak mawiał Prezydent Lech Wałęsa ;)

Partnerka może być również do szachów :D

 

A tak w ogóle to do kogo my porównujemy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chce ktoś kupić? ;)

 

Dam dwie dychy. :ph34r:

 

No nie wiem. W końcu to produkt premium. :D 

 

Dziś próbowałem zainstalować drukarkę i skaner po WIFI, bo po aktualizacji do El Capitan przestał je widzieć. Teraz widzi tylko drukarkę.  :facepalm:

 

Jobs się w grobie przewraca. 

 

Chyba windowsa na nim zainstaluję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS.Subleo "Motor" zakupiony  ;)

Choć rzadko czytuję prasę motoryzacyjną, też zakupiłem, głownie aby poczytać o Miniaku. A tam z szafy wyskakuje SBD w kategorii "50 najbardziej awaryjnych silinków" czy jakoś tak. Czuję się prześladowany ;)

 

Ej, co tam knujecie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wspaniałe!Dzięki,że to wkleiłeś!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

PS.Subleo "Motor" zakupiony  ;)

Choć rzadko czytuję prasę motoryzacyjną, też zakupiłem, głownie aby poczytać o Miniaku. A tam z szafy wyskakuje SBD w kategorii "50 najbardziej awaryjnych silinków" czy jakoś tak. Czuję się prześladowany ;)

 

Ej, co tam knujecie? ;)

 

 

Takie tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jakiś lewak, bluźnierca, agent Stasi. Trzeba sprawdzić jakie są jego powiązania z Niemieckimi media. Zna historie Niemiec, przypadek?

 

Bardzo mądry człowiek i juz 15 lat go nie ma :( a może to i lepiej że nie doczekał tych czasów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież to jakiś lewak, bluźnierca, agent Stasi. Trzeba sprawdzić jakie są jego powiązania z Niemieckimi media. Zna historie Niemiec, przypadek?

 

Bardzo mądry człowiek i juz 15 lat go nie ma :( a może to i lepiej że nie doczekał tych czasów :(

Mój Wykładowca i Dziekan. Cudowny mówca. Wzorzec z Sevres, jeśli chodzi o mówienie o rzeczach trudnych w prosty sposób :)

 

Dziękuję za wspomnienie o nim.

 

Pamiętam, jak już wszyscy studenci myśleli, że Go nie zobaczymy, ja, posłana przez Jego następcę do dziekanatu po jakieś dokumenty, miałam okazję spotkać Go po raz ostatni. On zawsze cieszył się ze spotkania drugiego - nawet tego najmniejszego :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być bez polityki. No dobra - teraz gospodarka :)

Po przeczytaniu tego wywiadu kawa staje się zbędna :(

http://www.rp.pl/Opinie/312029969-Zieleniecki-chcemy-zrownac-umowy-pod-wzgledem-skladek-ZUS.html

Ten pomysł kończy działalność gospodarczą w Polsce :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być bez polityki. No dobra - teraz gospodarka :)

Po przeczytaniu tego wywiadu kawa staje się zbędna :(

http://www.rp.pl/Opinie/312029969-Zieleniecki-chcemy-zrownac-umowy-pod-wzgledem-skladek-ZUS.html

No,to już wiemy na czyim grzbiecie będzie szła realizacja chorych wizji PISu.

A KRUS pozostanie :D

No i kroplóweczka dla "górniczego hospicjum" :)

Super :)

 

Ale kawki i tak się napijemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam na moim przykładzie czym będzie skutkowala ta reforma.

 

W styczniu najdalej w lutym rozwiażę etat w firmie gdzie od czasu do czasu wyrabiam kontrakt z NFZ,bo mam w nosie płacić dwie składki zdrowotne :)skupie się z przyjemnością na mojej własnej firmie :)

Dalszy skutek będzie taki,że beze mnie kolejka do operacyjnej ósemki wydłuży się z 1 do 2 miesięcy oczekiwania :)

Wyrabiamem kontrakt,bo mnie o to prosił mój przyjaciel,właściciel firmy.Dodam też, że znalezienie nowego chirurga dentysty do wyrobienie kontraktu będzie graniczylo z cudem :)

No ale przecież nie ma ludzi niezastapionych ;)

I coś jeszcze na poranny deser.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Katastrofa-smolenska-Jest-decyzja-MON-ws-comiesiecznych-uroczystosci-w-Warszawie,wid,18034851,martykul.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Subleo "Motor" zakupiony  ;)

Choć rzadko czytuję prasę motoryzacyjną, też zakupiłem, głownie aby poczytać o Miniaku. A tam z szafy wyskakuje SBD w kategorii "50 najbardziej awaryjnych silinków" czy jakoś tak. Czuję się prześladowany ;)

Ej, co tam knujecie? ;)

 

Próbuję odwieść @stach1111 od zakupu, dlatego zbieram kwity na Miniaka :rolleyes:;)

Miało być bez polityki. No dobra - teraz gospodarka :)

Po przeczytaniu tego wywiadu kawa staje się zbędna :(

http://www.rp.pl/Opinie/312029969-Zieleniecki-chcemy-zrownac-umowy-pod-wzgledem-skladek-ZUS.html

 

Raczej się z tego wycofali. Artykuł jest datowany na 2 grudnia. Ale jeżeli by jednak do tego doszło to już odpowiem, 3/4 samozatrudnionych założy firmę w Wielkiej Brytani (nawet nie trzeba tam wyjeżdżać) i będzie płacić 8% od dochodu powyżej 5 tyś. funtów. Po prostu słusznie pokażą Ministrowi Finansów gest Kozakiewicza.

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...