Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Raport z działalności Komorowskiego i ekipy juz do przeczytania w gaz wyb - miazga

Cinkciarz.pl pasuje do byłego prezydenta w 100%  :P:biglol:

 

Co do Burego to była przecież kwestia czasu. Gdyby nie chronił się przed immunitetem to dawno by już do przymknęli. Najlepsze jest to, że Kwiatkowski z którym wspólnie kręcili lody dalej jest szefem NIK. Oby już nie długo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocne aresztowania... tego zawsze się chce od rządzących. Nie ma krwi, nie ma zabawy. Co tam sprawy gospodarcze czy międzynarodowe, ważne są igrzyska !!!!!

 

:facepalm:

Ale to rządzący zatrzymują? i 22 to nie noc ;)

A Kłopotek twierdzi, że to zemsta Wojtunika, bo Bury nadawał na niego na taśmach u sowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale to rządzący zatrzymują? i 22 to nie noc

Przypadek? ;) Ach ten styl, brakowało mi tego w ostatnich latach. Będzie wesoło, taka ciekawa arena. TVN24 nie będzie musiał szukać małej Madzi, bo co dzień będzie nowe widowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raport z działalności Komorowskiego i ekipy juz do przeczytania w gaz wyb - miazga

 

Cinkciarz.pl pasuje do byłego prezydenta w 100%  :P:biglol:

 

Co do Burego to była przecież kwestia czasu. Gdyby nie chronił się przed immunitetem to dawno by już do przymknęli. Najlepsze jest to, że Kwiatkowski z którym wspólnie kręcili lody dalej jest szefem NIK. Oby już nie długo ;)

W przypadku Kamińskiego to też była kwestia czasu...., a nie, pardon Kamiński to co innego ;). Kolesi ma lepszych ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale to rządzący zatrzymują? i 22 to nie noc

Przypadek? ;) Ach ten styl, brakowało mi tego w ostatnich latach. Będzie wesoło, taka ciekawa arena. TVN24 nie będzie musiał szukać małej Madzi, bo co dzień będzie nowe widowisko.
Ty uważasz, PiS przejęło władzę, w 5 dni zebrali dowody i wydali zlecenie na areszt Burego?

Buhahahaha....

Przypominam, że Wojtunik nadal jest szefem CBA, a to człowiek PO ;)

Ale potwierdzenia swoich lękow szukasz brawurowo :)

 

Nie wiem czego Ci brakowało bo takich nocnych aresztowań było pełno w ostatnich latach, choćby ostatnie akcje ze Stonogą, ktory sie nie ukrywał, był do dyspozycji, ale trzeba było nocną szopkę zrobić.

Także nie bądź wybiórczy ;)

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buremu się pewnie należy, ale... ten styl i to zaraz po zaprzysiężeniu nowego rządu. Wygląda jak pokazówka prze następnymi nocnymi akcjami. Opozycja musi trząść dupą, bo ktoś tam siedzi w drugim rzędzie i o wszystkim pamięta... a to ambitna bestia i nie odpuści ;) .... ale pewnie jestem wybiórczy ;) 

Nudno nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, program masz wgrany, super

Paryż tez był zaraz po zaprzysiężeniu, taka pokazówka siły żeby Europa zaczęła trząść dupą przed tym z tylnego siedzenia i mocarnym PiS-em :D na to nie wpadłeś? ;)

 

Poczytaj najpierw jak zatrzymali Burego, że sie od dłuższego czasu ukrywał, nie wracał do domu, zmieniał telefony, spał u kolegów, nie pojawiał sie na spotkaniach. Wiedział że go chcą zamknąć. No to jak go wypatrzyli w koncu pod jego mieszkaniem, to go zdjęli bo było ryzyko, że ucieknie... ot cała tajemnica.

Edytowane przez Premo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba widziałam dzisiaj levorga w Gdańsku ... ale to był ułamek sekundy ;)

 

 

Dzisiaj jedna pani w bmw pobiła wszelkie rekordy malując się podczas jazdy :czerwona: (przez dwa skrzyżowania w okolicy Zieleniaka - tyle przynajmniej widziałam jadąc za nią) ... co wywołało u mnie w...zburzenie i bardzo dużo słów nie do powtórzenia :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buremu się pewnie należy, ale... ten styl i to zaraz po zaprzysiężeniu nowego rządu. Wygląda jak pokazówka prze następnymi nocnymi akcjami. Opozycja musi trząść dupą, bo ktoś tam siedzi w drugim rzędzie i o wszystkim pamięta... a to ambitna bestia i nie odpuści ;) .... ale pewnie jestem wybiórczy ;) 

Nudno nie będzie...

Ty tak serio ?

Napisał bym jak za czasów PO zdejmowano kiboli z domów ale pewnie ty to znasz

Podpowiem ci tylko ze o byle pierdole wywalano drzwi i wpadało AT o 6.00, o ilości podsłuchów na numerach komórkowych nie będę wspominał ale masz racje Kaczor jest 7 dni i juz Burego dorwali i to nic ze go od roku obserwowano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał bym jak za czasów PO zdejmowano kiboli z domów ale pewnie ty to znasz

Buhahahha :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:Toś błysnął przykładem niesprawiedliwości PO ;)

Burego dawno powinni zamknąć i czy to w nocy czy w dzień, to akurat w jego przypadku obojętne, ważne że przymknęli, teraz tylko aby mu udowodnili.

Edytowane przez kordynator
  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisał bym jak za czasów PO zdejmowano kiboli z domów ale pewnie ty to znasz

Buhahahha :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:Toś błysnął przykładem niesprawiedliwości PO ;)

Za nie stawienie sie raz na dozór ? Nie no spoko mam nadzieje ze ciebie kiedyś AT wywlecze w slipkach bo nie zapłacisz mandatu

Wtedy sie pośmiejemy

  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisał bym jak za czasów PO zdejmowano kiboli z domów ale pewnie ty to znasz

To chyba słusznie, należy radykalnie rozprawiać się z bandytami. Jak się władze certolą z zorganizowaną przestępczością, to później wybuchają takie Paryże... oczywiście nie porównuję tego bezpośrednio, tylko obrazuję skalę. 

Powtórzę, Burego zapewne słusznie zatrzymali, tylko styl troszkę mi przypomina tamte 2 lata szalonych rządów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze ciebie kiedyś AT wywlecze w slipkach bo nie zapłacisz mandatu

Wtedy sie pośmiejemy

 

-1 za tę wypowiedź ... składać takie życzenia komukolwiek, nawet osobie której się nie lubi, to już przejaw totalnego odhumanizowania. Jestem zażenowany :wacko: że coś takiego się tutaj wypisuje.

Edytowane przez subleo
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za nie stawienie sie raz na dozór ?

Za nie stawienie się na dozór w wielu krajach jest z automatu odsiadka. Jest wyrok, należy go respektować, a nie dyskutować. Za mandat chyba nikogo nie wywlekają z domu. ;)

 

i to usprawiedliwia wysłanie AT oraz wywalenie drzwi ? Panowie nie mają innych zajęć ? nie wystarczy dzielnicowy czy patrol złozony z dwóch policjantów ?

ale spoko biedny Bury został aresztowany o 2.00 to bankowo sprawa PiSu :biglol:  penie tez Jarek szeptał i namawiał tych w Paryżu aby łapali terrorystów wczoraj o 4.00 :biglol:  i to nie prawda, ze słuzby na całym swiecie łapią sciganych rano oni to robia między 12.00 a 14.00 z ciepłym i termosem z kawą

 

Napisał bym jak za czasów PO zdejmowano kiboli z domów ale pewnie ty to znasz

To chyba słusznie, należy radykalnie rozprawiać się z bandytami. Jak się władze certolą z zorganizowaną przestępczością, to później wybuchają takie Paryże... oczywiście nie porównuję tego bezpośrednio, tylko obrazuję skalę. 

Powtórzę, Burego zapewne słusznie zatrzymali, tylko styl troszkę mi przypomina tamte 2 lata szalonych rządów.

 

 

no tak bo tylko za PiSu i tylko w Polsce zatrzymuje się ludzi między godziną 0.00 a 6.00 :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Za nie stawienie sie raz na dozór ?

Za nie stawienie się na dozór w wielu krajach jest z automatu odsiadka. Jest wyrok, należy go respektować, a nie dyskutować. Za mandat chyba nikogo nie wywlekają z domu. ;)

 

i to usprawiedliwia wysłanie AT oraz wywalenie drzwi ? Panowie nie mają innych zajęć ? nie wystarczy dzielnicowy czy patrol złozony z dwóch policjantów ?

ale spoko biedny Bury został aresztowany o 2.00 to bankowo sprawa PiSu :biglol:  penie tez Jarek szeptał i namawiał tych w Paryżu aby łapali terrorystów wczoraj o 4.00 :biglol:  i to nie prawda, ze słuzby na całym swiecie łapią sciganych rano oni to robia między 12.00 a 14.00 z ciepłym i termosem z kawą

 

Obrońco uciśnionych kibolków, przeczytaj co na pisałem o Burym, a potem wylewaj swoje żale.

Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...