Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Aga napisał(a):

Jeździłam konno w stajni wyścigowej w Sopocie, bez kasku ;)

Jeździliśmy tak do lasu, na plażę i oczywiście po torze wyścigowym.

Raz się ewakuowałam na torze z konia w pełnym galopie. Miałam chwilowy zanik pamięci :mrgreen:

Piękne to były czasy :wub:

Moja była podobny numer zrobiła, miała swojego konia na Służewcu :)

 

1 minutę temu, Adi napisał(a):

 

Chyba Clarkson pisał coś w tym stylu, że na co dzień żyjemy w tych sztywnych gorsetach przepisów, a jak wyjeżdżamy na wakacje, to pozwalamy się zabić na wiele sposobów:

Korzystamy ze ekstremalnego sprzętu, przygotowanego przez naćpanych lokalsów, pozwalamy naszym córkom dać się im zarazić chlamydią ;) 

 

Moja pierwsza partnerka życiowa...sporo podróżowaliśmy i dużo doświadczaliśmy ;), zawsze jak robiliśmy coś ekstremalnego, ja miałem zaciśnięty tylny element ciała, a ona prosiła o efekty specjalne. O np. akrobacje, jak była w powietrzu itp. ;) 

Hehe, to ja zawsze miałem podobnie, musiały być fajerwerki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Henryk82 napisał(a):

Pokazywałem  narzeczonej  za za dwa miesiące  żonie :P

 

O rzesz.... czy po tym będziecie chcieli mnie odwiedzić w Łebie?

;) 

Będzie coś znacznie mocniejszego, co w oczywisty sposób wypowiada otwartą wojnę całemu światowemu BHP ;) 

 

 

P.S. gratuluje narzeczeństwa...i formalizacji za 2 miesiące ;) 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skwaro napisał(a):

:)

1342973522_scqcwb_600.jpg

 

 

Zobaczysz, co 9-latek mojego przyjaciela robi na moim torze, to znaczy wesołym miasteczku. I jego matka na to patrzy ;)

Do jego rekordu nikt się nie zbliżył. A na crossa trzeba go podsadzać ;) 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adi napisał(a):

 

 

Zobaczysz, co 9-latek mojego przyjaciela robi na moim torze, to znaczy wesołym miasteczku. I jego matka na to patrzy ;)

Do jego rekordu nikt się nie zbliżył. A na crossa trzeba go podsadzać ;) 

 

Mogę się tylko domyślać :)

Mój młody na razie na rowerze szaleje, zaczynają go jarać górki i hopki, na moto jeszcze trochę za wcześnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, skwaro napisał(a):

na moto jeszcze trochę za wcześnie :)

 

Na małego go wsadzimy.

 

A jak nie sięgnie do ziemi, to będę miał w tym roku również sprzęt, w którym nie trzeba  będzie się  podpierać nogami, a kierownica będzie przypominała kształt mniej skończony, niż ta w motocyklu ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Adi napisał(a):

O rzesz.... czy po tym będziecie chcieli mnie odwiedzić w Łebie?

W tym roku wykorzystakismy limit nad Bałtykiem będąc  dwa razy w Rowach,  może w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adi napisał(a):

 

Na małego go wsadzimy.

 

A jak nie sięgnie do ziemi, to będę miał w tym roku również sprzęt, w którym nie trzeba  będzie się  podpierać nogami, a kierownica będzie przypominała kształt mniej skończony, niż ta w motocyklu ;) 

Czyli jednak wesołe miasteczko? :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adi napisał(a):

 

 

Zobaczysz, co 9-latek mojego przyjaciela robi na moim torze, to znaczy wesołym miasteczku. I jego matka na to patrzy ;)

Do jego rekordu nikt się nie zbliżył. A na crossa trzeba go podsadzać ;) 

 

Takie talenty  trzeba w porę  ukształtować.  Mam znajomego co ma 48 lat i od 8 lat pała  się super bike kręcąc  zarąbiste czasy bo brak respektu w nim przez co rozwiódł  się  bo żona  nie mogła  znieść  tego że może  nie wrócić  żywy  z zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Bartek Zmarzlik pisze historię, właśnie wygrał swoje 24-te Grand Prix, stając się liderem klasyfikacji wszechczasów. I to co pokazał w pół i w finale to jakiś kosmos. 

 

P. S. Młody też jest zajarany zużlem, dzielnie czekał na GP Szwecji mimo przekładania z powodu deszczu. Wytrzymał do 15 biegu i padł, bo cały dzień pomagał w ogrodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Aga napisał(a):

Powinno się zrobić echo serca, bo z drożnym otworem owalnym można żyć bezobjawowo, ale nurkować tylko raz ;)

mi kiedyś kardiolog wpsiał w papierach coś w stylu "bezwzględny zakaz nurkowania".

I kiedyś byłem z tym kardiologiem na wakacjach i pierwszy jego pomysł, chodź wypożyczymy butle i pójdziemy ponurkować:biglol:

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużą część życia zajmowałem się ocenami ryzyka choć zazwyczaj wystarcza oszacowanie ale do oszacowania trzeba doświadczenia no i jakby, talentu. Dawno temu jeden z wykładowców na wykładzie w którym uczestniczyłem powiedział "Państwo wkrótce będziecie inżynierami. Jeśli spojrzycie na konstrukcję i wyda się wam ona stabilna to tak najprawdopodobniej jest. Jeśli zaś spojrzycie na konstrukcję i wyda się wam ona niestabilna to tak najprawdopodobniej jest". Koniec cytatu.

 

Moi Drodzy Ryzykantki i Ryzykanci. Na prawdę z zainteresowaniem czytałem Wasze wpisy. Rachunek prawdopodobieństwa nie wskazuje kiedy coś się wydarzy tylko z jakim prawdopodobieństwem a do oceny tego prawdopodobieństwa przystępujemy z założeniem, że TO się wydarzy.

PS. Brak wyobraźni jest odwrotnie proporcjonalny do wieku co powoduje, że im człowiek młodszy tym wskaźnik pomniejszający wartość oceny ryzyka jest większy ;-) .

 

Wyszło mi jakby "słowo na niedzielę"? ;)

Edytowane przez Szürkebarát
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

Zdaje się, że deszczyk wam tam pada więc żal z niedzieli w pracy jest mniejszy?

Nic a nic :P

 

Jedyne pocieszenie, że 30 czerwca coraz bliżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, FOR CVT napisał(a):

 

 

Wszędzie można   :faja:

 

tes.png.b71b925ea5829713f69ff65d7b0e16c8.png

 

tapatalked

... kiedyś tak można było kanistrem z benzyną poratować i nie trzeba było konwersji z węglowodorów na energię elektryczną.

 

Wiem wiem, jestem stary i niemodny. Prawdziwy hamulcowy ;) .

  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studenci oceniali walory organoleptyczne piwa I czipsów, przy czym piwo oceniali "w ciemno". Odgadli tylko, które jest bezalkoholowe, ale ani producenta ani marki nie odgadli. Nawet nie zgadli, czy było z puszki czy z butelki  ;)

20240615_111059.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał(a):

Studenci oceniali walory organoleptyczne piwa I czipsów, przy czym piwo oceniali "w ciemno". Odgadli tylko, które jest bezalkoholowe, ale ani producenta ani marki nie odgadli. Nawet nie zgadli, czy było z puszki czy z butelki  ;)

20240615_111059.jpg

Piwo, najważniejsze żeby było dużo i tanio, i żeby miał je ktoś potrzymać w razie czego ;) .

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aga napisał(a):

Studenci oceniali walory organoleptyczne piwa I czipsów, przy czym piwo oceniali "w ciemno". Odgadli tylko, które jest bezalkoholowe, ale ani producenta ani marki nie odgadli. Nawet nie zgadli, czy było z puszki czy z butelki  ;)

20240615_111059.jpg

Z tego zdjęcia to ja ni tego ni tego nie lubię.

Jak będziesz testować czekoladę - bardzo chętnie pomogę w badaniach naukowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Zajonc napisał(a):

Z tego zdjęcia to ja ni tego ni tego nie lubię.

Jak będziesz testować czekoladę - bardzo chętnie pomogę w badaniach naukowych 

Tylko to nie są badania naukowe :P

 

:mrgreen:

 

A czekolada również jest oceniana ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...