Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, tremba napisał:

Bedac kiedys w Poznaniu na rynku taka wlasnie Fortune trafilem, i bylo to jakies sliwkowe. Czarna tez petarda :thumbup:

To super. Na Starym Rynku jest Brovaria i też piwko jest bardzo dobre ^_^.

 

8 godzin temu, Aga napisał:

Koniec marca, a OBK wciąż na zimówkach :blink: 

Ja przed chwilą wymieniłem ;):

 

 

IMG_20190323_171053.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemekka napisał:

A ja muszę nabyć nowe do BRZ-ta, bo mam dwa komplety letnich, ale oba z 2012 roku. :(

Zresztą op Kielcach z zimówek też niewiele zostało. :ph34r:

 

Myślę o Michelinach Pilotach Sport4.

Michelin ma świetne opony kiedyś jeździłem na Pilotach i była rewelacja no ale cena ponad 2.600 zł za komplet z wymianą do Yarisa TS w serwisie Toyoty za szerokość 185cm i profil 55 bo takie opony były fabryczne do prędkości 240 km ;). Teraz mam Continentale Premium Contact 5 z rantem ochronnym i opona fajna na miasto czy trasę do 180 km/h powyżej nie jest stabilna. Opona fajnie wybiera nierówności, dziury i bardzo dobrze spisuje się na mokrym ale szczerze jeździłem na lepszych oponach Bridgestone. Ten Continental powinien nazywać się Confort a nie Premium. Wymieniam opony co kilka lat bo guma robi się twarda. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał:

W poniedziałek mi wymienią koła, mam ludzi od tego :P

A Ja podnośnik :P. Przy czterech autach zmieniam opony więc za oszczędności mogę sobie kupić np: spirytus ;). Mało tego mogę skontrolować pewne rzeczy ^_^.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jedna z pięciu polskich państwowych wyższych szkół ekonomicznych. Jest największym w Polsce pod względem liczby studentów uniwersytetem poświęconym naukom ekonomicznym, a także trzecią co do wielkości uczelnią w Krakowie (po Uniwersytecie Jagiellońskim i Akademii Górniczo-Hutniczej). Jest również drugą najstarszą w Polsce państwową uczelnią ekonomiczną.

Taka uczelnia i nr indeksu 3067? Chyba, że liczą od 2007, kiedy zmienili nazwę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...