Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.01.2019 o 06:27, Tommi1 napisał:

Podobno bez foty też się liczy... :P

Będą będą... Cierpliwości... 

 

DSC_1432.JPG

 

@Tommi1 Gratuluje!! Pewnie jakieś pomodzone bo widzę dodatkowe zegary przez szybe i coś czerwonego, co to pasy? Chlapacze już ma to może śmiało wylądować w nielegalu;) Stwierdzam, że jednak każde STI od GH w góre na wąskiej 17scte wygląda k*jowo!! W Hawku i blobie to nie przeszkadza, natomiast przy tych spompowanych błotnikach to jest tragedia. Mam u siebie to samo, plus ciut za niską oponę więc już w ogóle istna patologia. BTW tylko mi nie mów, że to 18stka, a foto tak wyszło bo cała moja teza pójdzie na marne :D 

Edytowane przez filipk93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, filipk93 napisał:

 

@Tommi1 Gratuluje!! Pewnie jakieś pomodzone bo widzę dodatkowe zegary przez szybe i coś czerwonego, co to pasy? Chlapacze już ma to może śmiało wylądować w nielegalu;) Stwierdzam, że jednak każde STI od GH w góre na wąskiej 17scte wygląda ***jowo!! W Hawku i blobie to nie przeszkadza, natomiast przy tych spompowanych błotnikach to jest tragedia. Mam u siebie to samo, plus ciut za niską oponę więc już w ogóle istna patologia. BTW tylko mi nie mów, że to 18stka, a foto tak wyszło bo cała moja teza pójdzie na marne :D 

A "po" modzone, czerwone to rękawiczki... (wiem, jestem erdolnięty :yahoo:;)) ale lubię bo się łapki nie pocą, znaczy się pocą ale tak jakoś inaczej ;).

A w rajdach śmigają na 15' i też jest dobrze :P

Fela 17' ale zostaje jak na razie taka bo fajne gumy na niej i szkoda za bezcen oddawać/sprzedawać... 

Bez obrazy (no może z małą szyderą), Twoje złote 17' na białym aucie rzeczywiście wyglądają trochę      jowo (nie mogę nawet kropkować bo się za to też dostaje upomnienie a przynajmniej Ja dostaję) jakbyś z "małego" Fiata założył.

Druga sprawą jest to że mam ustalony budżet na te auto i jako że "wypatrzone" fajne 18 się sprzedały ;) to na razie felgi 18' muszą poczekać ( no chyba że się trafi okazja coś ciekawego i w dobrej cenie zakupić to czemu i nie). Ale na razie jest czas na zapoznanie się z autem i cieszenie się z jazdy. A na modyfikacje może kiedyś przyjdzie czas ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tommi1 napisał:

Bez obrazy (no może z małą szyderą), Twoje złote 17' na białym aucie rzeczywiście wyglądają trochę      jowo

Nie troche,a bardzo ;) Jakie chcesz kupić te 18stki upatrzone, jaki wzór? ;) Motor seria czy już porobiony w tym STI? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipk93 napisał:

Nie troche,a bardzo ;) Jakie chcesz kupić te 18stki upatrzone, jaki wzór? ;) Motor seria czy już porobiony w tym STI? :) 

Ex Twoje to były te upatrzone :P. "Ale jak chłop po wsi chodzi to własnej dooopie szkodzi" :biglol:

Delikatnie porobiony ale bez kucizny... (jak na razie jednej "kucizny" mi wystarczy ;) ). Standard, UPG było robione, uwolniony wydech i trochę podniesiona moc.

 

Ogólnie szukam 18' i nadal stawiam na OEM dla tego rocznika,  ewentualnie od  MY' 13 ale już jakoś mniej mnie "podniecają".

(widziałem też firmy "krzak/chicken footprint" 19' niemal identyczne jak OEM 2011 ale się boję że mogą być bardzo "plastyczne" ;) )

 

@rosaskc, P1 zacny felunek ale niestety nie 114,3  :(  bo oferta była by do przemyślenia...

 

@filipk93,   BTW Martini Srartini :biglol:, tu gościu miał rozmach... ;)

DSC_1451.JPG

 

 

 

2 godziny temu, sikosimazo napisał:

Chyba jestem dziwny...

@sikosimazo,To plus dla Ciebie... ;):P

 

Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, llkuba napisał:

Chcesz o tym porozmawiać ?

 

 

To co mi się teraz dzieje w głowie można porównać do jakiejś taniej komedii romantycznej. Jakaś masakra. Zmieniałem swoją hondę civic na coś innego. Wybór padł na hondę Accord VII i subaru imprezę gd w wersji hawk. 

 

Rozum - masz dwoje dzieci, będzie to póki co jedyny Twój samochód. Bierz hondę bo jest wieksza od imprezy, lubi się z lpg, mam przyjaciela który pracuje w hondzie i mam dostęp do części w bdb cenach itd, 4 hondy w rodzinie i wszystkie bezawaryjne

 

Serce - w civicu ep się mieściliśmy to i w imprezie damy rade, gaz też toleruje, hawki młodsze już nie będą, gdy widzimy z żoną subaru od razu chce nam się własnego bulgota

 

Accord zawsze mi się podobał, żonie też. Subaru pozostawało w sferze "można pomarzyć". I tak typ wpadł mi Accord w maksymalnej wersji wyposażenia, rdzy jak na lekarstwo, do tego 2.4 pb + automat, przyznam że szukałem takiej konfiguracji ale watpilem czy znajdę. Ogólnie świetny stan. Jeździmy miesiąc, można by rzecz, że super się trafiło. 

 

Jest jedno ALE. Czegoś nam brak.

Niby fajnie bo miejsca fest. Mocy nie brakuje ale czujemy oboje jakoś niedosyt. Do tego w okolicy pojawił się niebieski hawk. 

Nie wiem co robić. 

Niby nie żałujemy zakupu ale jak widzimy imprezę to wtedy są chwilę zawachania

 

 

Edytowane przez sikosimazo
Poprawne słownictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, llkuba napisał:

Impreza ma mały bagażnik. Lepiej legacy H6. Musisz pamiętać, że Hawke nie jest już pierwszej młodości i jak był źle serwisowany to potrzebujesz jeszcze worek pieniędzy.

 

Bagażnik jak na sedana to całkiem spory w hawk'u :D.

Ale znowu jak dobrze i prawidłowo serwisowany to też potrzebujesz worek pieniędzy na zakup... (tak źle i tak nie dobrze ;)  ).

Sprzedaj Hondę i kup Subaraka...

Albo zostaw Honde, sprzedaj nerkę (po co Ci dwie?? ;) ) i kup Subaraka :D

Wtedy będzie Pan zadowolony i małżonka także... a szczęście i zadowolenie drugiej połówki ponad wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że sprzedać teraz accorda był by problem bo wyglądało by jakby był specjalnie na handel wzięty, a zdążyłem zrobić cały serwis olej + płyny, regulacje zaworów + jeszcze kilka rzeczy. Przede wszystkim te cło z opłatami  sporo wyszło bo pojemność spora

 

Z nerką za to słabo bo mam skłonność do kamieni xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...