Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Daniel Janus napisał:

Że w Zamościu nie pada......, a wręcz leje deszcz (to takie typowe ostatnio dla tej pory roku:angry:). W związku z czym śmiało myjcie Subaraki i inne wozidła.

Cholera - znowu nie trafiłem - jak umyłem wozidło to miało padać w Zawichoście, a wyszło, że pada w Zamościu :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, sluf napisał:

Powiało grozą:ph34r:

I wieje jak w Kieleckim, a ja muszę jechać do miasta.

 

31 minut temu, Aga napisał:

Dzięki ;) Tak wyszło ;)

Szydełkować i haftować (wyszywać :biglol: ) też umiem ;)

Moja też zaczęła dziergać, aż się boję pójść sprawdzić co. Może spytam się (mojego) kota :D

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał:

Będzie i tu i tam i na FB też na pewno :)

Tylko coś ten kolor tych czapek w skali męskiej to 3 nie będę pisać dokładnie jaki bo  każdy chyba zna doskonale ten 3 a szkoda wyłapać bana za daltonizm :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ipsx82 napisał:

Tylko coś ten kolor tych czapek w skali męskiej to 3 nie będę pisać dokładnie jaki bo  każdy chyba zna doskonale ten 3 a szkoda wyłapać bana za daltonizm :biglol:

Męskie będą inne :OO:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sluf napisał:

Melduję, że pusto ostatnio w meldunkowym - Bombowy Bartek chyba zgubił się po przeprowadzce,

 

Melduję, że jestem, dziś na wolnym i wiodę spokojny żywot taty małej dziewczynki :). Przeprowadzka mnie prawie zamordowała, ale na szczęście od poniedziałku będzie już prawie normalnie ;) 

 

przyjemnego weekendu wszystkim życzę :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że obiad był całkiem smaczny, tym bardziej, że wszelkie ewentualne niedociągnięcia kulinarne zostały skutecznie zniwelowane winem, czerwonym i cierpkim, wytrawnym znaczy się ;)

 

@B-52fajnie, żeś się objawił - mam nadzieję, że córeczka dała Ci chociaż trochę odpocząć i pozwoliła oderwać się od pracowo-przeprowadzkowej rzeczywistości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, sluf napisał:

mam nadzieję, że córeczka dała Ci chociaż trochę odpocząć i pozwoliła oderwać się od pracowo-przeprowadzkowej rzeczywistości

 

Miewam co prawda w dalszym ciągu ochotę zmienić jej imię z Ani na Osama Bin Laden, ale i tak bycie tatą to najfajniejszy świat ze wszystkich światów, w których jestem, bywam, bądź bywałem ;).

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, B-52 napisał:

Miewam co prawda w dalszym ciągu ochotę zmienić jej imię z Ani na Osama Bin Laden

:lol: - kurcze, mam tak samo (tylko imiona nieco mniej wyszukane - Destruktor i MiniDestruktor ;)

 

34 minuty temu, B-52 napisał:

bycie tatą to najfajniejszy świat ze wszystkich światów, w których jestem, bywam, bądź bywałem

Pełna zgoda - nawet, jeżeli czasami wydaje się, że wszelkie moje działania, tudzież zaniechania, prowadzą do nieuchronnej katastrofy tegoż świata :)

 

17 minut temu, przemekka napisał:

Tylko charakterek ma silny

Ciekawe, czy za jakiś czas dalej będziesz tak doceniał siłę charakteru Twojej Łuczniczki :P

 

Melduję, że w Szczecinie słoneczna pogoda, dlatego też uprasza się koleżeństwo o powstrzymanie się od mycia samochodów, tudzież o rozmyślań o podjęciu takiej czynności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, przemekka napisał:

Raczej wiadro nervosolu. ;)

 

Nie no, nie jest tak źle. Ma dziewczyna poukładane w głowie. Tylko charakterek ma silny. ;)

 

 

Takie są właśnie najfajniejsze ;).  Mam nadzieję, że z moją Anką będzie podobnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...