Skocz do zawartości

Forester 2,5 XT MY05 jakie mocniejsze turbo? czy wtryski 850cc


bambino5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A może ma już skrzynie 6. Przyznać sie czyje to

 

ma skrzynie STI , hamulce STI P+T , dyfer , półosie , sprzegło, turbo , IC z STI 08 i wiele innych :)

to chyba o mnie ^_^

prowadzi sie doskonale (nawiązując do

http://www.youtube.com/watch?v=klyqWHCrVQ8

ale czasem jest

)

ucze sie . ale w prowadzeniu przepasc na kozysc w stosunku do tego co bylo

 

Są już takie autka o których rozmawiacie.Robione właśnie w NS.

http://www.facebook....&type=1

 

Chodzi tez o automat, czy takie coś udźwignie?

A to już niech się tunerzy wypowiedzą.

o niekozystam z fb a to chyba moj lesnik kurcze ale numer ....

pozdrawiam Carfita serdecznie i do zobaczenia

 

przperaszam za zasmiecanie watku mam nadzieje ze wybaczone zostanie

Edytowane przez cieba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to chyba jest nieporozumienie. Też mam zawias serię ( jedynie rozpórki Whiteline ), bo szkoda mi rezygnować z właściwości Forka, ale przy szybszej jeździe zawsze któreś koło jest w górze ( na torze wystarczy prędkość ok 70 km/h i w slalomie koło na 30 cm.nad ziemią )

Tak więc ok. 300 KM Forek na seryjnym zawiasie jest po prostu niebezpiecznym mistrzem prostej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi to wyglądać na to, ze albo muszę nie dotykać się do tego samochodu i cieszyć się tym, co jest, albo jak już zacznę dlubać... To moja lista rzeczy do zrobienia jest z każdym dniem dłuższa i droższa :)

 

Podstawowe "dłubnięcie", jakie by się przydało, to zamiana AT na MT. :biglol::yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko spróbuj tak ruszyć, żeby mieć 5.9 :D musisz albo trzymać obroty i strzelać ze sprzęgła, albo...trzymać obroty i strzelać ze sprzęgła :) jak będziesz kombinowal inaczej, to ja po prostu wciskam gaz w podłogę i...sprawdzasz mi tylna szybę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostaje nic innego, jak ustawić się po następnym kawkowaniu na Fieldorfa (szczególnie, ze tam nie ma zakrętów :D ).

Zwróć tylko proszę uwagę, ze wycieraczka chyba do wymiany, bo gorzej z prawej strony zbiera :D :D ;)

 

A poważnie to kiedy kawka? Bo ja mam zamiar czynnie w tym wątku uczestniczyć i next year będzie już ok 260 konikow i inny wydech, to trzeba teraz oglądać, póki taki nierozdziewiczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam, ze moc ok 300 koni w takim aucie to już max. Moje pytanie odnosiło się do mniej wiecej takiej wartości. Chodzi tez o automat, czy takie coś udźwignie?

 

no właśnie się dowiedziałem że udzwignie !

jest niemalże pancerna, także udzwignie, kłopot jest tylko z czasem reakcji tej skrzyni

ale za to wiem, jak wygodnie się jeżdzi z AT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie się dowiedziałem że udzwignie !

 

bez zająkniecia te moce przyjmie :) są rzeczywiscie pancerne

 

powiem Ci drogi Carficie - jak zobaczyłem tego Forka, to mnie też się zachciało takiej mocy :D

mogliśmy od razu tak zrobić, a nie tylko "troszeczkę" dla zachęty... ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie się dowiedziałem że udzwignie !

 

bez zająkniecia te moce przyjmie :) są rzeczywiscie pancerne

 

powiem Ci drogi Carficie - jak zobaczyłem tego Forka, to mnie też się zachciało takiej mocy :D

mogliśmy od razu tak zrobić, a nie tylko "troszeczkę" dla zachęty... ^_^

 

Ha ha :) ale zapomniałeś chyba o drobnym szczególe ;) tam jest silnik przygotowany od podstaw do tego projektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostaje nic innego, jak ustawić się po następnym kawkowaniu na Fieldorfa (szczególnie, ze tam nie ma zakrętów :D ).

Zwróć tylko proszę uwagę, ze wycieraczka chyba do wymiany, bo gorzej z prawej strony zbiera :D :D ;)

 

A poważnie to kiedy kawka? Bo ja mam zamiar czynnie w tym wątku uczestniczyć i next year będzie już ok 260 konikow i inny wydech, to trzeba teraz oglądać, póki taki nierozdziewiczony :)

 

Może wpadniecie na warszawski do GalMoku, tam zawsze znajdzie się okazja do porównania możliwości :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...