Skocz do zawartości

Forester 2,5 XT MY05 jakie mocniejsze turbo? czy wtryski 850cc


bambino5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja też myślałem, tak samo jak sprzedawca - ale niestety :(

chociaż to akurat najmniejszy problem, bo można maty przełożyć ze starych foteli, tym bardziej że nie są klejone i idealnie pasują do "estijajowych stołków" po 2008r :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są przypinane plastikowymi ala kotwiczkami?

ja się zastanawiam, czy nie zrobić grznanego dupska z tyłu. Było by zintegrowane z przednim

 

pozdrawiam

 

no można kupić dobre gotowe maty z przekaźnikiem, a sterowanie dać z tyłu panela środkowego

ja co prawda nie mam takiej potrzeby, ale miałem taką instalację w Omedze, tylko oryginalnie - ale nie miałem kiedy wygrzać dupska...

ja generalnie korzystam z podgrzewania fotela, chociaż pojawiają się głosy że to może niekorzystnie wpływać na mężczyzn... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam po długiej przerwie:)

 

Mój Forek już prawie gotowy( Szósteczka pięknie wchodzi)

 

Mam pytanko, po wizycie w nieASO Nowy Sącz( pozdrawiam) Forek ma teraz wymontowany prawy halogen( by lepiej doprowadzić powietrze do filtra). Po poprzednim remapie Turbo dmuchało mi do 1,5 bara. Teraz przy prędkościach powyżej 120k/h i wciśnięciu pedału w podłągę ładuję mi 1,6...raz 1,65 bara. Co zrobić( można jęździć) i ponowna remapa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre pytanie, obawiam się, że 120km/h bo biegów jest więcej ale są zdecydowanie krótsze no ale forek ma inne koła więc sam jestem ciekawy. ZTCP ktoś napisał, że wrx jest szybszy (max prędkość) od STI bo ma dłuższe biegi i nie odcina jak sti ale nie pamiętam których to roczników dotyczyło.

ja mam w 5mt 2.5t (licznikowo)

2krpm 80km/h

2,5k 100km/h

3k 120km/h

3,5 140km/h

...

5,5 220km/h

 

jak to jest w 6mt?

 

btw, co do bujania/przeładowania to chyba jednak remap.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek ma teraz wymontowany prawy halogen( by lepiej doprowadzić powietrze do filtra).

a to przy mocach 260-270 tez zalecane- potrzebne?, czy tylko juz na takim grubym setupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka 6 jest bardzo krótka( mam na myśli pierwsze 4 biegi) to trzeba się strasznie ,,namachać" , ale warto było:). Zrobię pomiary na GPS- bo felgi 18cali, więc wskazania mogą być różne.

 

Jakie macie doładowanie turbo?

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...