Skocz do zawartości

Forester 2,5 XT MY05 jakie mocniejsze turbo? czy wtryski 850cc


bambino5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

270/440 ok

a czyli spoko dla graciarni. Ja bym tak zostawił no chyba, że mody mechaniczne.

 

pozdrawiam

 

KACPERO_1, specjalnie dla Ciebie znalazłem

 

http://www.subarufor...t-thread-53142/

 

Pozdrawiam

 

i te recaro nie pasują

 

JDM08STi.jpg

 

Year: 08/09

model: STi (optional Recaro seat)

style: 1 piece gray alcantara, black leather

heated: no

side airbags:no

bolt straight into 98-08 Forester: no

bolt straight into 09+ Forester: YES!

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale szkoda! :o

 

nie wiem już co mam robić, Recaro są co prawda drogie, ale najbardziej chciałbym zaadoptować przednie fotele od STI 2008 - bo to one właśnie podobają mnie się najbardziej ^_^:D

 

chyba żeby skontaktować się z właścicielem Forka na zdjęciu który wcześnie pokazałem i dowiedzieć się, jak jemu udała się sztuka "tutningu" foteli przednich :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jemu udała się sztuka "tutningu" foteli przednich

 

ale nie ma z tym najmniejszego problemu żeby to zamontowac :) do sti montowaliśmy z EVO , więc w FXT też problemu nie bedzie :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulacja przód tył pozostaje czy poprzez stelaż?

a może udaje się przełożyć tylko dół czyli same sanki? ZTCP sidzicko w legacy jest szersze i nie ma bez brutalnej siły zamontować pasujących OEM sanek/ślizgów. Siedziska od legacy są dłuższe i wygodniejsze dla europejczyków bo te imprezowe są dla krótko dupnych japońców.

 

Pozdrawiam

 

Nie masz może fotela od imprezy uk kierowcy :D szukam i znaleźć nie mogę ;P

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jemu udała się sztuka "tutningu" foteli przednich

 

ale nie ma z tym najmniejszego problemu żeby to zamontowac :) do sti montowaliśmy z EVO , więc w FXT też problemu nie bedzie :)

 

czekałem na wypowiedz fachowca

 

więc zamontuję przednie fotele od Sti MY08-11 ?

dół od starych foteli ?

 

np dokładnie tego typu :

 

lub :

post-8284-0-29621100-1357298812_thumb.jpg

post-8284-0-32052400-1357298898_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie zastanawia, jak to jest, ze na forum, gdzie wszelkie druciarstwo jest tepione, nikt nie widzi nic niestosownego w dowolnym przekladaniu foteli albo wrecz ich stelazy miedzy poszczegolnymi modelami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie zastanawia, jak to jest, ze na forum, gdzie wszelkie druciarstwo jest tepione, nikt nie widzi nic niestosownego w dowolnym przekladaniu foteli albo wrecz ich stelazy miedzy poszczegolnymi modelami...

 

dlaczego druciarstwem nazywasz zamianę foteli na inne oryginały z Subaru, pasujące zazwyczaj P&P - które tylko zwiększają bezpieczeństwo kierowcy (poprzez np lepsze trzymania boczne) ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie zastanawia, jak to jest, ze na forum, gdzie wszelkie druciarstwo jest tepione, nikt nie widzi nic niestosownego w dowolnym przekladaniu foteli albo wrecz ich stelazy miedzy poszczegolnymi modelami...

 

dlaczego druciarstwem nazywasz zamianę foteli na inne oryginały z Subaru, pasujące zazwyczaj P&P - które tylko zwiększają bezpieczeństwo kierowcy (poprzez np lepsze trzymania boczne) ?!

 

To, ze cos pasuje P&P, nie znaczy wcale, ze mozna to "bezbolesnie" montowac. Kola z VW tez pasuja P&P, w koncu sa o rozstawie 5x100 :-)

Masz pewnosc, ze kat szyn w Forku i Imprezie jest dokladnie taki sam ? Jestes przekonany ze geometria pasow bezpieczenstwa bedzie taka sama dla oryginalnego fotela w Forku oraz fotela z STI? A to wplywa na zachowanie ciala w trakcie wypadku, m.in. na to, czy sie wysliznie spod pasow, czy nie... Fotel ma zapewniac nie tylko wygode i trzymanie boczne, ale i bezpieczenstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes przekonany ze geometria pasow bezpieczenstwa bedzie taka sama dla oryginalnego fotela w Forku oraz fotela z STI?
a dlaczego ma być inna, skoro w Foresterach STI montowane są fotele od STI?

 

To, ze cos pasuje P&P, nie znaczy wcale, ze mozna to "bezbolesnie" montowac. Kola z VW tez pasuja P&P, w koncu sa o rozstawie 5x100 :-)
ale KACPERO_1 wyraźnie napisał, że chodzi o p&p pomiedzy Subaru, a nie Subaru i VW

 

nikt nie widzi nic niestosownego w dowolnym przekladaniu foteli albo wrecz ich stelazy miedzy poszczegolnymi modelami...
no właśnie dowolnie sie nie da, ale niektóre pasują p&p Edytowane przez anakinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie

nie piszemy tu o zamianie na uniwersalny fotel, czy jakieś no name kubeł :angry:

 

mowa o zamianie firmowych Subarowskich elementów, które występują w innych modelach - a to chyba jest najlepszym dowodem, że są do sprawdzone rzeczy ! :)

 

A co z boczną poduszką , której fotele z STI nie mają ?

 

mają, mają, tylko nie wszystkie modele,

tak samo jak w Forkach :(

 

pisze się o zakładaniu innych pasujących felg, mimo że innej firmy niż Subaru,

więc w temacie oryginalnych foteli - nie powinno być "zgrzytów" :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

270/440 ok

a czyli spoko dla graciarni. Ja bym tak zostawił no chyba, że mody mechaniczne.

 

pozdrawiam

 

KACPERO_1, specjalnie dla Ciebie znalazłem

 

http://www.subarufor...t-thread-53142/

 

Pozdrawiam

 

i te recaro nie pasują

 

JDM08STi.jpg

 

Year: 08/09

model: STi (optional Recaro seat)

style: 1 piece gray alcantara, black leather

heated: no

side airbags:no

bolt straight into 98-08 Forester: no

bolt straight into 09+ Forester: YES!

 

no i fotele wybrane :

 

http://www.perrinperformance.com/subaru/status-seats

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najpiękniejsze do forysia są te z STI 08/09.

Ciekawy jestem , czy da się je w końcu zamontować , no i ile mogą kosztować? A cha, i co z boczną poduszką ? Czy na Europę te fotele były z boczną poduszką ?

 

ale trafiłeś

właśnie kupiłem takie, europa, z poduszką i to tego podgrzewane :D

dzisiaj będę dokładnie przymierzał, ze wstępnych oględzin widać, że trzeba przerabiać trochę przednie mocowania

nie wiem jeszcze jak z grzaniem foteli, chociaż widać że wtyczki są identyczne (podobne)

inną sprawą jest uchwyt do pasów ten przy fotelu, gdyż wtyczka od Forka jest szersza... :o

 

dokładnie te :

post-8284-0-94576900-1357903445_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...