Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

2. po prostu może "być biedniutko" i nie ma się czym chwalić

Czyli pojedzie tak jak Siemanko w tamtym roku na testowym przed Rzeszowskim? Na biało? :biglol:

 

A mi się to malowanie podoba, bo na tym zdjęciu jest z "nowym" przodem co by znaczyło że nie pojedzie zbyt starą Fiestą. Ale to pewnie tylko ktoś zrobił i puścił dalej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co czuje, że A-Style zrobiło nas w balona z tymi newsami dzisiejszymi.

 

Myślę, że informacją dnia jest to, że RK dalej nie zgłosił się jako WRC TEAM. Chociaż na wirtualnej liście rajdu Szwecji widnieje jako RK WRT, ale samo wpisanie WRT od razu nie nominuję zespółu do punktowania w mistrzostwach (Prokop w ogóle nie ma w nazwie WRT).

Więc na 14.01.2015 Robert jest 100% prywaciarzem 

 

B7U0eI_IMAAsnUo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The final registration date for WRC Teams to contest the FIA World Rally Championship for Manufacturers is 20 April 2015.

 

Ale z tego zdania wynika, że ma czas na zgłoszenie do 20 kwietnia, także jeszcze czas :D

Edytowane przez lukasz111222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, lepiej niż się obawiałem. No i bym przegrał zakład.

Wnioski - pirelli tylko daje opony, a team jest raczej Roberta, finansowany przez dotychczasowych sponsorów. Kto będzie obsługiwał auto - cholera wie, chociaż ja się spodziewam że RK jednak poskładał własną ekipę z ludzi z A-Style i Erreffe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokolim okiem:

"prywatnych ekip nie obowiązują takie ograniczenia testów jak kierowców zespołów fabrycznych (M) i zespołów WRC (T), więc koniec końców takie rozwiązanie może przynieść trochę (oby jak najwięcej!) pozytywnych niespodzianek."

 

Nie widzę zatem sensu zgłaszać zepołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...