Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Kubica, Kubica, On ciągle nas zachwyca, Carfit dopinguje, On znów na metę pierwszy przyfrunie.Słowa uznania dla Carfita za relację dla nas wszyskich i za zaparcie w tym co robi!

 

Za wsparcie dziękuje , pewnie sie przyda ;) choć jak tak dalej pójdzie , to w wakacje z rodzina pojadę do Rytra ( 20 km ode mnie ) zamiast na np. Majorke ;) bo budżet może tego nie wytrzymać :)

 

Za którą sobie oczywiście jak zwykle zapłacisz ja wskaże która jest VIP ;)

 

Premo chyba Cię cycki pieka , mnie ?! Vipa , ktory sciskal reke burmistrza Pcimia ?

nosz w mordę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przynajmniej było ostatnio.... :ph34r: ale to dobrze, że nie pamiętasz bo byś sie kazał z zrzucać a tełzen drogą nie chodzi....

Ogolnie to już chyba trace zamiłowanie do kubicy bo moja dzisiaj pooglądała, poczytała i stwierdziła:

 

ojeny jak ja bym chciała być tam teraz na Robertcie....

 

Jebaj się Kubica :biglol:

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki cel szlachetny ;)

 

Z Tobą nie rozmawiam , bo sciskalem ja chyba ze 100 razy , i efekt był zawsze ten sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przynajmniej było ostatnio.... :ph34r: ale to dobrze, że nie pamiętasz bo byś sie kazał z zrzucać a tełzen drogą nie chodzi....

Ogolnie to już chyba trace zamiłowanie do kubicy bo moja dzisiaj pooglądała, poczytała i stwierdział:

 

ojeny jak ja bym chciała być tam teraz na Robertcie....

Jebaj się Kubica :biglol:

Kurna, a to dobre... Premo, Ty weź się chłopie za obowowiązki w domu i zostaw to RA :twisted:

 

Ale jaki cel szlachetny ;)

 

Z Tobą nie rozmawiam , bo sciskalem ja chyba ze 100 razy , i efekt był zawsze ten sam ;)

Źle ściskasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przynajmniej było ostatnio.... :ph34r: ale to dobrze, że nie pamiętasz bo byś sie kazał z zrzucać a tełzen drogą nie chodzi....

Ogolnie to już chyba trace zamiłowanie do kubicy bo moja dzisiaj pooglądała, poczytała i stwierdziła:

 

ojeny jak ja bym chciała być tam teraz na Robertcie....

 

Jebaj się Kubica :biglol:

 

Premo jak nie dasz rady jechać z żona , ja naprawdę chętnie i bezpłatnie jej pokaże świat rajdowy , i nie wezmę za to grosza ;)

 

Tak wiem aż taki szlachetny jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki idę spać , bo jutro z teneryfy przylatuje Ukiman :) trzeba go ładnie ugoscic i pokazać Gran Canarie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu łza mi się w oku kręci jakich ludzi mozna spotkać na zwykłym forum subaru, full info, full suport, full obsługa...

The Forum miażdzy ;)

 

Dobrej nocki Edwin, bawcie się dobrze i piszcie dużo ;)

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cala przyjemnosc po mojej stronie. :D Wiem jak to jest zdalnie sledzic rajdy/wyscigi - kazdy filmik czy zdjecia sa na wage zlota.

 

Flaga nie wiem czyja jest, bo pomimo prob nie udalo mi sie z nikim z forum zgadac. Nie mialem tez jak podejsc do tej pary z flaga ze wzgledu na nadgorliwa policje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten temat i czytam i jedna mysl mi sie nasuwa.

 

Carfit na prezydenta !!!

Bo jako prezydent, ustanowi nam (po wczesniejszym uzgodnieniu z kalendarzami wrc, erc, irc, rsmp) dni wolne od pracy, zebysmy mogli spokojnie kibicowac i obserwowac najpiekniejszy sport na swiecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...