Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Za FB Sokolim Okiem.Kubica po mecie OS23: „Jest dobrze, staramy się przetrwać i ukończyć rajd. Plan był taki, żeby przejechać wszystkie odcinki, oczywiście bez błędów, ale wczoraj i dzisiaj nie były moje dobre dni. Przyczepność jest słaba i staram się dojechać do mety. To bardzo podstępny rajd, normalnie bandy śnieżne pomagają, ale w tym roku są bardzo wilgotne i wciągają samochody. Wczoraj popełniłem głupi błąd na hopie, dokładnie taki sam zrobiłem podczas testów przed Rajdem Polski – lądowanie na skręconych kołach – i potem brakowało już pewności. Musimy wrócić do domu i zresetować wszystko, ale na razie mamy przed sobą jeszcze jeden odcinek”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica po ostatnim odcinku Rajdu Szwecji: „Jechałem jak moja babcia do supermarketu. To były bardzo trudne dwa dni. Zaczęliśmy bardzo dobrze, ale wczoraj popełniłem głupi błąd, lądując po hopie na skręconych kołach. Potem nie mogłem się odnaleźć, a w tych warunkach jazda bez pewności jest bardzo trudna. Kiedy staram się jechać ostrożnie, to podświadomie jadę jak na torze i wychodzi jeszcze gorzej. Celem było ukończenie rajdu bez błędu. Przynajmniej udało się ukończyć i zebraliśmy bardzo dużo doświadczenia”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny był ten rajd. Taki rajdowy , a nie wyścigowe odcinki asfaltowe. Sporo się działo, sporo spotkań z bandami. Ale bardzo bezpiecznie !!! SUPER :yahoo:

 

Kubica poniżej oczekiwań, które zostały napompowane po pozytywnych wynikach testów. To nie dramat. Nie ma znaczenia czy miejsce jest 11 czy 30.Punktów brak ale meta jest i to jest na plus.

 

Gorzej,że Kubica sam przyznał,że się pogubił.Tego jeszcze nie bywało.Zawsze Kubica był znany z tytanowej psychiki,super ustawiania auta.Naprawdę musiał się wkurzyć i zdekoncentrować.

Mnie osobiście zmartwiło jedno,że na żadnym OSie tempem nie zbliżył się do czołówki. Może być tak,że nigdy Robert nie będzie na pudle R.Szwecji bo mu ta nawierzchnia wyjątkowo nie leży. I co z tego ? nic. Śnieżny rajd jest jeden w kalendarzu. Zostało też podkreślone jak wszechstronni są kierowcy rajdowi. Kubek na Monte nastąpił na odcisk mocno Ogierowi,zemsta była w Szwecji. Czekamy na następny rajd.Teraz będzie tylko lepiej.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...