Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Relacja live pierwsza klasa.

Szkoda,że RK miał przygodę na początku odcinka.Ale tak to jest jak się czyści trasę i brakuje doświadczenia na śniegu.

Trzeba dojechać do mety,takie kilometry w tych warunkach tylko zaprocentują w przyszłości.Przełknąć mierny wynik i krytykę,a swoją wartość spróbować udowodnić w następnych rajdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podobał relacja LIVE. Ciekawe czy jest szansa na taką oprawę rajdów WRC w przyszłości. To gigantycznie podnosi oglądalność co jest bardzo ważne dla SPONSORÓW. A wiadomo jakie rajdy przeżywały ostatnio problemy.

 

PS. Niech się Kubek trzyma bo zapewne ciężko mu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert ma dość "Jest zupełnie inaczej niż przy pierwszym przejeździe. Jechałem bardzo źle i bardzo wolno. Warunki są trudne, a ja zrobiłem już za dużo błędów. Mam nadzieję, że dojadę do mety i to już będzie osiągnięcie”.

 

 

 

 

Szczerze mówiąc spodziewałem się więcej.


  •  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert ma dość "Jest zupełnie inaczej niż przy pierwszym przejeździe. Jechałem bardzo źle i bardzo wolno. Warunki są trudne, a ja zrobiłem już za dużo błędów. Mam nadzieję, że dojadę do mety i to już będzie osiągnięcie”.

 

 

 

 

Szczerze mówiąc spodziewałem się więcej.

 

 

a niby na czym budowales to "spodziewalem sie wiecej".... gosc nigdy po sniegu nie jechal, nie mowiac o braku rajdowego doswiadczenia

 

 

 

 

na szutrach bedzie lepiej

 

 

oczekiwania to bedzie mozna miec od finlandii jak sam Robert zaznaczyl od tego rajdu (przejezdzany 2 raz ) powinno byc troche latwiej

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wskakuj i jedz za niego :)

 

 

A jak tak bardzo Cie zawodzi to przestan wogole sledzic jego poczynania bo przeciez cienki jest i nie zaspokaja Twoich oczekiwań. Robert jest z tego powodu pewnie bardzo zrozpaczony.

Ja tam myślę że Robert pojechał grubo poniżej swoich oczekiwań...Ma być nauka, niech będzie - w tym rajdzie jak sam Robert mówił wydarzyło się tyle + ilość błędów , z których wyciągnięcie wniosków tylko procentować może w przyszłości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domso, nie sprowadzaj tu proszę atmosfery Autoklubu. Ja też jestem ogromnym fanem Roberta, ale w tym rajdzie trochę rozczarowuje. Nie tylko nas, myślę, że bardziej siebie. Nie jego rajd, nie jego nawierzchnia. W następnych rajdach może być tylko lepiej.

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wskakuj i jedz za niego :)

 

 

A jak tak bardzo Cie zawodzi to przestan wogole sledzic jego poczynania bo przeciez cienki jest i nie zaspokaja Twoich oczekiwań. Robert jest z tego powodu pewnie bardzo zrozpaczony.

 

 

Z takimi tekstami to może jednak wróć do klubu kibiców Roberta Kubicy, pozdrawiam i nie kontynuuję polemiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...