Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie dnia : Robert :thumbup: :thumbup: :thumbup: , Michał :toobad: .

 

Chociaz chciałbym, żeby Michał też dostał :thumbup: .

 

Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż kolejny wspaniały za nami , jak to w rajdach sa wzloty i upadki , generalnie dzien bardzo udany , choć mogło byc lepiej i mniejsza strata , ale cóż taki to specyficzny sport . Grunt ze póki co nie ma większych problemów z autem , jutro do pokonania 160 km oes. W dwóch petlach po 4 odcinki . Mamy plan byc na 1 , 3 , strefa , oraz w zależności od wyników na 8 na mecie , w miedzy czasie będziemy jeździli miedzy odc, start , metą , dojazdowki itp.

Mamy itener dla prasy , więc mamy wiedzę większa jak przeciętny kibic , i wiemy gdzie regruping , tankowanie , gdzie maja zawodnicy czas na przysłowiowe siusiu ;) itp. To jest super bo możesz byc face to face , z zawodnikami , a nie odgrodzony barierami . Poza tym ogląda człowiek niejako rajd od kuchni , co jest nie mniej atrakcyjne jak same odcinki . Zachowania zawodników , sprawdzanie sprzętu , itp.

Naprawde rajd świetny z mojego punktu widzenia , dużo zobaczyłem , dużo sie nauczyłem , i dużo dowiedziałem, niestety pewnych informacji nie przekaże bo nie moge i nie chce . Ale pewnie sie kiedyś dowiecie z oficjalnych info :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, choć jestem zdania, że powinien dokończyć program w WRC2, zebrać dużo rajdowej szkoły i w przyszłym roku uderzyć z grubej rury.

 

Carfit, dzięki za relacje, między wierszami czytam, że będzie bardzo ok :) .

Byle tylko nie powrót w przyszłym roku do F1, niech zaliczy 2-3 sezony na najwyższym poziomie w WRC, a potem powrót jak Kimi i od razu atak o P1.

 

Już jedzie i to w swoim tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy dzień mega trudny - zobaczcie pierwszy os 8 rano, ostatni 21.30 :rolleyes: dzisiaj trochę krócej mają .

 

 

wiemy gdzie regruping , tankowanie , gdzie maja zawodnicy czas na przysłowiowe siusiu itp. To jest super bo możesz byc face to face , z zawodnikami

 

tylko przy tym sikaniu uważajcie żeby za blisko nie podejść ;):D a tak poważnie świetna sprawa która się wielu kibicom nie zdarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...