Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Wy jesteście jak baby na targu, oficjalna lista pod koniec dnia o godzinie 18, na cholerę się nakręcać. Gadaliście że Lotos też się wycofał no i ?? Jak wycofał się czy nie ?? Za dużo tych plotek Panowie, to nie Onet. 

Edytowane przez antikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha celna uwaga;) Wszyscy jesteśmy rozczarowani (najbardziej pewnie Carfit skoro się wybierał na rajd), ale już chyba nie ma co się załamywać. W austri jedzie Kajto więc będzie komu kibicować. Szkoda Roberta udziału i pewnie wszyscy się zastanawiamy co tam się podziało za kulisami, ale sami tego nie wymyślimy, może z przed monte się czegoś dowiemy, może nie.

 

Ja śpię trochę spokojniej, bo Robert do Monte się zgłosił więc jest pewnie spora szansa na pełny sezon a to jest najważniejsze. Mam nadzieję, że ta determinacja Roberta pokaże wszystkim, że poważnie traktuje rajdy i już teraz będzie tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........................... podobnie jak z nowym silnikiem forda ... Ktory juz notabene powstał , ale ..... ;)

Mam pytanie wynikające z czystej ciekawości. Czytałem kiedyś, że za stworzenie nowego silnika 1.6T w 2011 roku odpowiedzialny był M-Sport i francuska firma Pipo Moteurs (do 2005 roku pomagali Peugeot'owi w startach w WRC). Konstrukcja i strojenie wtrysku bezpośredniego było konsultowane (przynajmniej w tym pierwszym roku startów) z centralną Forda w US. Wiesz jak to wygląda obecnie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sezon 2015 Kajto dostaje od M-sportu nowy samochód, jeśli to prawda, to nie wiem co o tym myśleć

 

 

 

coś mi się wydaje, że Lotos moze ograniczyc nakład na Roberta wiedzac, ze i tak nie ma on zadnej szansy walczyc o mistrza pod szyldem Lotosu w przyszlosci w niefabrycznym samochodzie i predzej czy pozniej czmychnie do fabryki (oczywiscie jezeli beda wyniki na to)  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zmieniajac temat zachęcam do oglądania dzis na TVP2 o 17.25 programu reporter polski , bedzie o Danielu Szulc ktory jest wienym kibicem Roberta ( mam nadzieje ze pokażą tam go i Macka ) oraz rajdów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...