Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Carfit, jak to w końcu z tą karoserią jest? Hirvo, Bouffier i Evans testują Fiestę po liftingu, a Robert miał dzisiaj jeździć tą samą, którą startował w Janner, tyle że przebudowaną na WRC.

Edytowane przez AFD100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie tłumacz mi jak debilowi, dlaczego RRC nie jest po liftingu ;) Interesuje mnie, czy Robert będzie taką miał teraz. Śmiem twierdzić, że ów lifting to w kwestii konstrukcyjnej coś więcej niż nowa maska, nadkola, reflektory i grill...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie tłumacz mi jak debilowi, dlaczego RRC nie jest po liftingu ;) Interesuje mnie, czy Robert będzie taką miał teraz. Śmiem twierdzić, że ów lifting to w kwestii konstrukcyjnej coś więcej niż nowa maska, nadkola, reflektory i grill...

chlodzenie jest inaczej poprowadzone, pewnie tez to co robi czary mary przy przejazdach przez wode. tez jestem ciekaw jak z tym liftem dla roberta bedzie, bo sie jeszcze okaze ze tylko glowny m-sport dostanie nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

chlodzenie jest inaczej poprowadzone, pewnie tez to co robi czary mary przy przejazdach przez wode. tez jestem ciekaw jak z tym liftem dla roberta bedzie, bo sie jeszcze okaze ze tylko glowny m-sport dostanie nowe.

 

Po tym co mówił Malcom W. przed sezonem to nie wydaje mi się żeby traktował Roberta po macoszemu. A zwłaszcza po tym co mu Robert pokazał na Janner, po testach , po sugestiach , po analizie sprzętu ...... byłby durniem nie szanując Roberta.A nie jest. Gdyby Robert nie odstał zmienionego przodu to tylko w takim przypadku,że było by to uzasadnione.Np. sprawdzone pewne rozwiązanie chłodzenia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

chlodzenie jest inaczej poprowadzone, pewnie tez to co robi czary mary przy przejazdach przez wode. tez jestem ciekaw jak z tym liftem dla roberta bedzie, bo sie jeszcze okaze ze tylko glowny m-sport dostanie nowe.

 

Po tym co mówił Malcom W. przed sezonem to nie wydaje mi się żeby traktował Roberta po macoszemu. A zwłaszcza po tym co mu Robert pokazał na Janner, po testach , po sugestiach , po analizie sprzętu ...... byłby durniem nie szanując Roberta.A nie jest. Gdyby Robert nie odstał zmienionego przodu to tylko w takim przypadku,że było by to uzasadnione.Np. sprawdzone pewne rozwiązanie chłodzenia itp.

Mimo tych rozkmin kibiców nie sądzę, żeby danie nowego grilla tylko Elfynowi i Mikko można było traktować jako traktowanie RK po macoszemu;) To tylko wygląd przecież:) Skoro Robert dostanie część dni testowych głównego teamu to o czymś jednak świadczy.

 

To Rob będzie na Monte miał nową rajdówkę, czy przebudowują RRC, którą Janner jechał ? Jak to drugie, to żeby tylko jakiejś pierdoły niezgodnej z homologacją nie przeoczyli.

O to bym się nie martwił, to są jednak profesjonaliści:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Rob będzie na Monte miał nową rajdówkę, czy przebudowują RRC, którą Janner jechał ? Jak to drugie, to żeby tylko jakiejś pierdoły niezgodnej z homologacją nie przeoczyli.

 

:facepalm: tia, M-SPORT to nie amatorka by Italia Ralliart :D nie bój żaby !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód bedzie po lifcie chyba bo swiatlo, ktore trzyma mechanik na fotce z profilu RK jest swiatlem wlasnie z tego nowego przodu ;)

Przecież podobno ciężarówka nie dojechala więc to nie koniecznie musi być jego auto ;)

Ale fajnie by bylo jak by nowy ryj dostal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszego dnia lodzik, drugiego dnia syfek :biglol: :biglol: :biglol:

 

a tak na poważnie to z interkomem ten onboard jest jeszcze mocniejszy! Można oglądać i oglądać B)

 

Ech, mega szacun, czapki z głów :hi: ...jeszcze te pierwsze słowa Roberta po mecie :respect::puchar:

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...