Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

I see tak pytam z ciekawości bo nie wątpię ze RK bedzie się staral wykorzystać każdą okazję do nabycia OSowych km

 

Szkoda, ze Robert RRCem a nie R5. Ciekaw jestem jego opini na temat R5 : )

 

Tego żałujesz,dziwne , ja bym widział trening WRCem :twisted:

Co to za różnica to prawie jedno I to samo auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody FIA rozdane, szkoda bo VW rzutem na taśmę dostał by nagrodę "Dupki roku 2013" :biglol:

 

Poza tym niemiaszki mają niezły refleks.Kubek od roku jeździ z łopatką a im teraz zaczęła przeszladzać jak zaczyna jeździć pełny cykl.Ani w RRC ani w Rajdzie WB im to nie przekadzało. To jednak wredny naród jest.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Ciekawe jak Robertowi na sniegu w Szwecji pojdzie. Niby trzeba wiecej niz na szutrze krecic kierą, mam nadzieje ze da rade :)

Skoro decyduje się na start tam to znaczy, że da radę... Zresztą już trochę śmigał na śniegu po wypadku:

THUMB_WIDE_testy_austria_2013.jpg

 

Kojarzę jeszcze jakąś wypowiedź Kopeckiego, że widział RK na śniegu i jest mega szybki :D

 

O mam (wypowiedź z marca):

"Na szutrze też powinien być szybki. Przyjaźnimy się od 1996 roku i znam go bardzo dobrze. Jest też szybki na lodzie i śniegu - komplementował Polaka Czech."

Edytowane przez DriverX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert jeszcze kilometra w Fiescie WRC nie zrobil, a juz posrakani na maxa :biglol:

 

 

 

ps. Ciekawe jak Robertowi na sniegu w Szwecji pojdzie. Niby trzeba wiecej niz na szutrze krecic kierą, mam nadzieje ze da rade :)

Jest dokładnie odwrotnie szwecja jest miedzy asfaltem a szutrem

 

I bardziej bedzue się rozchodzic o znajomość tras niz konkurencyjność na samej nawierzchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że onet to żadne źródło informacji ale

 

http://eurosport.onet.pl/motorowe/rajdy-samochodowe/volkswagen-protestuje-przeciwko-zmianom-w-samochodzie-roberta-kubicy/9w9be

 

Chyba konkurencja zaczyna się bać:-D

 

O kurczę, ale mam refleks, nie zauważyłem, że już było.

Nie byłem jeden dzień na wątku i już takie zaległości.

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wieszajcie psów na VW ! To sa niepotwierdzone informacje , i niestety news rozmija sie z prawda :( .

 

 

Wiesz coś więcej :D?

 

 

Co do M-portu. Dla mnie to ekipa fabryczna. Na papieprze może jest prywatna, ale ten zespół prowadził program Forda. Sami projektują, budują i rozwijają samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też jest fabryka. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale na stronie WRC widnieją chyba jako fabryczny. Nie mam teraz jak tego sprawdzić z telefonu.

 

www.wrc.com - tylko vw i cytryna...

 

generalnie to ta oficjalna strona www.wrc.com - jesli to oficjalna, to niestety nie jest na bieząco aktualizowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według hiszpanskiego dziennika Marca, Carlos del Barrio czyli ex cod D. Sordo, brany jest pod uwagę jako pilot RK w następnym sezonie.

Mysle,ze jak Robi zgra sie w tym sezonie z nowym pilotem do perfekcji ,to zmian nie bedzie robil bo wie czym to pachnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wieszajcie psów na VW ! To sa niepotwierdzone informacje , i niestety news rozmija sie z prawda :( .

 

 

Wiesz coś więcej :D?

 

 

Co do M-portu. Dla mnie to ekipa fabryczna. Na papieprze może jest prywatna, ale ten zespół prowadził program Forda. Sami projektują, budują i rozwijają samochody.

 

Tak coś wiem , po pierwsze było to miesiąc temu , po drugie to nie był protest , a zapytanie techniczne do FIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...