Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Block jexdził w rajdach wrc , i co ? i dostawał sromotne baty lub dzwon :)

Trzeba przyznać ze umie robić show i filmy , w koncu to Hoolywood ;)

Tylko co to ma wspolnego z Robertem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Block jexdził w rajdach wrc , i co ? i dostawał sromotne baty lub dzwon :)

Trzeba przyznać ze umie robić show i filmy , w koncu to Hoolywood ;)

Tylko co to ma wspolnego z Robertem ?

Z Robertem wspolnego nic ,nie pisalem jakim byl kierowca WRC, chodzilo mi o przejazdy jak na filmie bo tym sie teraz para jednemu sie podoba to drugiemu co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo Gymkhany się naoglądało, przeciez kazdy zorientowany wie, ze do jednego ujecia to on z kilkanascie razy podchodzi pewnie zanim mu to wyjdzie tak idealnie :D

 

I jak sądze wiekszość topowych kierowców rajdowych zrobiłaby to samo, włącznie z Robertem :):P

 

 

I nie chodzi o zanizanie umiejetnosci czy cos, po prostu mówię jak jest :D :D :D

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricardo, a jaki związek ma Gymkhana z tym wątkiem?? Poza tym ten filmik ma ponad 4 lata i miał już kilka kolejnych odsłon, tym razem w Fordzie Fieście (wpisz sobie w YT w wyszukiwaniu ken block gymkhana). A skoro jesteśmy jednak przy rajdach, t co do umiejętności Blocka, to może i jest on showmanem (chyba nie myślisz, że to wszystko zrobił w całości za pierwszym razem - to jest montaż z różnych pró B), ale rajdowo już sobie tak nie radzi. Wystarczy zobaczyć wyniki z zeszłego i tego roku z WRC i wygląda to bardzo blado ;)

 

[edit] dopiero teraz zauważyłem, że kilka osób już mnie ubiegło z odpowiedziami ;)

Edytowane przez eMTi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@, według wszystkich praw fizyki trzmiel nie powinien latać ale on o tym nie wie.

Trochę to przypomina jazdę na nartach po muldach ;) tylko ze on to robi samochodem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szokuje mnie to jak on na tych hopach bez mrugnięcia skakał bokami

A Ty skąd wiesz, że nie mrugał? :D

 

Ależ to piękny rajd jest! Musi dawać kierowcom duuuuużo fun'u i adrenaliny na tych szutrowych hopkach i zakrętach.

Oglądając te filmiki za każdym razem nasuwa mi się myśl, jak kompletnie różnymi dyscyplinami są takie rajdy w porównaniu do wyścigów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@H4lik, nie dziala zagranica polski. Musisz mieć "lustro" w Polsce

 

 

Ja jestem z kraju rodzimego i u mnie też nie działa.

Kolejka w tym Citroenie jest nie mała, ciężko będzie się Robertowi załapać na cały sezon. Myślę, że dlatego Yves nas przygotowuje na niepełny sezon. Robetrt musi karnie odpokutować miejsce w WRCaku jako zdobywca punktów producenckich w WTCC.

 

Ale może jeszcze przyjdą propozycje z Forda i VW i będzie pole negocjacyjne.

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziesiatce ? Nie zapeszajac, jezeli nic sie nie wydarzy, i Robert nie bedzie jechal na pol gwizdka to on tym wjedzie do top7 bez pomocy innych szczególnie jeżeli popada :)

Tylko trzeba pamietac, ze niemieckie odcinki niektore sa specyficzne, ale Robson da rade, chociaz pewnie bardziej beda mu odpowiadac asfaltowe odcinki we Francji i w Hiszpanii(ktora sa takie jak na Kanarach) :)

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...