Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Robert! A Breen chyba jedzie jakiś rajd życia. Na poprzednich nie gryzł nawet Kopeckiego, a teraz...

To ze Robert im nawkładał po 10 sekund to norma, ale żeby Breen 10 Robertowi to dziwne.

 

Faktycznie, mocne otwarcie. Ma chłopak talent, ale z drugiej strony to też wynik tego, że zna trasy:

http://rallyonline.p...-zna_39869.html

 

Zobaczymy jak będzie dalej. Czekamy do 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz zobaczcie w którym miejscu na świecie jest Robert ..... Boufier który w Polsce lał wszystkich jak chciał , nieważne jakim autem , wygrał m.in. Monte Carlo i wiele rund IRC był w scisłej czołówce , km oes-ych ma przejechane x50 wiecej niz Robert , a wyniki ...... same mówią za siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Robert szedł całkowicie w rajdy (tylko tak sobie myślę) to pierwsza trójka WRC jest pewna. Oczywiście po jakimś czasie, bo doświadczenie to wielki atut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz zobaczcie w którym miejscu na świecie jest Robert ..... Boufier który w Polsce lał wszystkich jak chciał , nieważne jakim autem , wygrał m.in. Monte Carlo i wiele rund IRC był w scisłej czołówce , km oes-ych ma przejechane x50 wiecej niz Robert , a wyniki ...... same mówią za siebie :)

 

Dokładnie, Bouffier który w Polsce zawsze był zdecydowanie najszybszy i uważany za "kosmitę" - dostaje od Roberta na "dzień dobry" 6 sek. na pierwszym OS. Ok - to dopiero początek rajdu, ale już to początkowe odniesienie pokazuje jaką Robert ma czystą prędkość i potwierdza jego niebywały talent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, nie zobaczymy, bo już nie raz widzieliśmy ;) .

Na Kanarach lał regularnie Kopeckiego, który w IRC zazwyczaj wygrywał z naszym Francuzem.

Ja jestem spokojny, Robert ma tempo na asfaltach zbliżone do czołówki WRC, nabierze przez ten rok doświadczenia i tej rajdowej chytrości i w przyszłym roku będziemy chodzili uśmiechnięci. No chyba, że go F1 wciągnie :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo na asfaltach zblizone do czołówki WRC ?. Bez urazy dla czołówki WRC, ale porównując czystą szybkość na trasie którą znałby ktoś z tej czołówki i znałby ją Robert, no to Robert by go zdmuchnął :)

 

Inna kwestia jazdy na opis na nieznanej trasie w stosunku do czołówki WRC, która ma opis i zna trasy z poprzednich lat.

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzies w necie europsort live ? czy musze jechac do domu .

 

dobra mam

http://cricfree.tv/euro-sports.php

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo na asfaltach zblizone do czołówki WRC ?. Bez urazy dla czołówki WRC, ale porównując czystą szybkość na trasie którą znałby ktoś z tej czołówki i znałby ją Robert, no to Robert by go zdmuchnął

Mniej więcej to napisałem. Na dzień dzisiejszy zbliżone, a w ciągu sezonu będziemy obserwowali progres. Zarówno w przejechanych kilometrach, znajomości tras, a także tej chytrości, którą wcześniej wcześniej wspomniałem,

 

nawet nie strasz

 

 

 

Sam się strasznie boję. Po jego wypadku wymarzyłem właśnie taką drogę dla Roberta, którą obecnie podąża. Szkoda by było stracić marzenia.

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ja na telefonie od jakiegoś czasu, ale teraz patrze do AppStora i tez jej nie znajduję. Wywalili może ze względu na jakieś prawa autorskie. Tutaj opis tej appki może jakoś inaczej się teraz nazywa

http://apple.komorkomania.pl/2013/01/15/signalcast-tajemnicza-aplikacja-do-ogladania-tv-wideo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport robi transmisją kawał dobrej roboty. Kiedyś rajdy traciły zainteresowanie właśnie po przez marną możliwość obcowania z tym sportem inaczej niż na trasie OSów. A to fajnie się ogląda. Korsyka też jest piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...