Skocz do zawartości

To się nazywa marchewa


mati

Rekomendowane odpowiedzi

Ten ostatni to na 100% PS.

 

Nie, ten ostatni to na 100% flame-kit ;) Wtrysk jakiegos paliwa do wydechu - czego ludzie nie wymysla :P

 

[EDIT] byl juz kiedys taki temat, tylko po przeniesieniu forum, dolaczane zdjecia wcielo :( zostaly tylko te zlinkowane... http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=448&highlight=doktorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej photoshop.

W realu wygląda raczej tak:

 

 

Marcinie nie zgodzę się - widizałem wczoraj jak wygląda lekki overfuelling w 500 konnym silniku YB i waliło marchewami długimi na półtora metra o właśnie wyglądzie takiej wielkiej zapalniczki, po prostu paliwo się paliło w wydechu jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to się juz zderzak nie pali, to nie są mozliwe tak wysokie ognie bo więcej zupy by szło w wydech i tam się jarało, a co ma się jarac na tłokach? albo w cholere zle wyregulowany engine

 

wg mnie pierwsz fotka na bank jest prawdziwa, a co do tego srebrnego gt i ognia, to tez tekie cos zrobie ps, kilka minutek zabawy i jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ElCamino w warszwskim salonie H-D (Liberator) miało kiedyś taki flamekit rodzimejprodukcji(czyt. chałupniczy). Znajomy im to robił - w końcówkę wydechu była wkręcona świeca - napięcie - iskra - płomień - Camino ze starym V8 połowy wachy nie dopalało :D . taki bajerek na zloty. Zdjeli to jednak szybko bo wydechy szły pod progami i wychodziły przed tylną osią - paliły sie opony :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie żółtego GT może być prawdziwe, i pewnie jest, tak obstawiam, bo takowe marchewy widywałem z GT.

Widziałem też Evo VI i VIII które taką puszczały VIII to nawet pod wola parkiem w zeszłym sezonie KJS.

Foto Marcina jest na 100% prawdziwe bo stałem obok tego pokazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...