Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Gorące podziękowania dla forumowiczów, którzy wczoraj znaleźli trochę czasu, aby towarzyszyć nam podczas tego trudnego i stresującego dnia :twisted:

Allrad, beben, rpw, szubaru DZIĘKUJEMY :idea:

 

Specjalne podziękowania dla bebna, który aby spełnić jedną z naszych zachcianek, poświęcił mnóstwo swojego czasu, benzyny i cierpliwości :idea: Jeszcze raz bardzo dziękujemy; dozgonny szacunek Arek :idea:

"Karoca" rzondzi :twisted::idea: ( była jednym z głównych tematów wieczornej imprezy :twisted: )

 

"Subaru friends included" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, jak mówiłem dla mnie to drobiazg poza tym było naprawdę bardzo fajnie.Jak tam impreza, udała się ? Pozdrów Magdę 8)

 

"Karoca" rzondzi ( była jednym z głównych tematów wieczornej imprezy )

 

czyli rozumiem że musiałes sie grubo tłumaczyć dlaczego nie pojechaliście jakimś fajnym Mesiem tylko czymś z popsutym, pewnie przerdzewiałym tłumikiem :twisted:

 

Mam prośbę, jak dostaniesz już jakieś fotki rzuc mi kilka jak możesz. Pokażę Kaśce bo obskok dostałem że tylko jedną sztuke i to telefonem zrobiłem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam impreza, udała się ? Pozdrów Magdę 8)

 

Nam się podobało 8) , ciekawe jak uważają goście, ale mam nadzieję, że było ok.

Magda odpozdrawia i kazała mi jeszcze Ciebie przeprosić, że tak głupio na koniec wyszło :oops:

 

czyli rozumiem że musiałes sie grubo tłumaczyć dlaczego nie pojechaliście jakimś fajnym Mesiem tylko czymś z popsutym, pewnie przerdzewiałym tłumikiem :twisted:

 

:twisted:

 

Ty się lepiej ciesz, że większość naszych gości ma już tego typu imprezę za sobą, bo mógłbyś się nie opędzić od zleceń :twisted:

 

Pierwsze fotki już mamy, tylko nie na tym komputerze. No i z tego co widziałem, to Karoca zebrała znacznie więcej fotek niż fullwypasiony Mesio u mojej siostry dwa lata temu :P:twisted:

 

Jeszcze raz dzięki :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne dzięki dla Fx'a, że mu sie chciało - kawał roboty odwaliłeś, jeszcze jestem pod wrażeniem.

 

-- 25 paź 2010, o 19:52 --

 

no i zapomniałem a pamiętalem - wielkie dzieki również dla Maziego 666 i emotorsporta - ten pierwszy za dojazdówkę zorganizowanie zaplecza a drugi za części.

 

całej reszcie tez 100krotne dzięki - wir dzisiejszych wydarzeń w biurze sprawił, że już prawie zapomniałem o przygodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorące podziękowania dla forumowiczów, którzy wczoraj znaleźli trochę czasu, aby towarzyszyć nam podczas tego trudnego i stresującego dnia

Allrad, beben, rpw, szubaru DZIĘKUJEMY

 

 

powodzenia na NDŻ :!: pięknie wyglądaliście 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jako - dziękuję za uzdrowienie zdechłej gazowni. Geniusz jesteś i tyle...

 

Praktyk, na szczęście szybko znalazła się przyczyna.

 

podziękowania dla Jako za zeuropeizowanie mapy w moim US'Specu-u

 

Do europy mu jeszcze daleko, ale z naszego klimatu lepiej będzie korzystał.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE OGROMNE itp itd DZIĘKUJĘ dla czwartka i Kozaka, bo gdyby nie oni to bym skończyła na tej barierce...

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f= ... 78165#wrap

 

dzięki za nauki - nie poszły w las, jak ja za pierwszym razem :wink:

 

Gdyby nie Wy to nie byłoby tematu, bo nie byłoby auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...