Skocz do zawartości

no i poszły się [piiiiiip] lusterka


pakistani

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie dość że w czwartek mnie babka trafiła to dziś w nocy jacyś profesjonaliści podpierdolili mi oba lusterka...... Czas zaczać parkowac na strzeżonym... madry Polak po szkodzie...

 

Nogi z waty... :cry:

 

Rozumiem Twoją bezsilność - chętnie byś takiemu przyp....lił, ale jak??

Kradzież paliwa z matiza poprzez wywiercenie dziury w baku przyjałem na miękko, ale strach przed następną taką sytuacją nie pozwalał mi na tankowanie do pełna...

 

I chyba ta obawa najbardziej psuje życie...

 

Bądź dzielny!!

 

 

 

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej ciotce juz tak pare razy paliwo zawineli.Taka metoda podobno jest najpopularniejsza w trojmiescie.Jakbym dorwal takiego gnoja, to bym wietrarka oba kolana przewiercil

 

Ja bym kazał mu wypić wszystko to co ukradł... żygałby dalej niż widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia.. ja się w weekend dowiedziałem, że starym kumpla ktoś dookoła obrysował kluczem nowiutką BMW piątkę - czarną zresztą :evil::evil:

Mi jakiś czas temu ktoś drzwi w matizie porysował kluczem, następnego dnia typ się w nie władował zmieniając pas (nie sygnalizował oczywiście :evil: ) i poszło malowanie na jego koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety właśnie koło REAL'a zawineli mi zwierciadła...

 

Współczuję, chyba trzeba sobie odpuścić zakupy w marketach, tam więcej strat niż korzyści można ostatnio sobie narobić. Dla złodzieja super miejsce, jeden chodzi za Tobą i patrzy kiedy będziesz wychodził a drugni na pełnym luzie sobie rozkręca twoją bryczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh Polska. U mnie na ulicy jest tak, że z prawej strony parkuje się na chodniku w poprzek, a z lewej równolegle do jezdni. Z lewej strony w piątki i soboty nie można parkować. Jak jakiś nieświadomy zagrożenia nieszczęśnik tam stanie to ZAWSZE albo lusterko upier**lą, albo przejadą kluczami po lakierze - chodzi tamtędy bydło do klubu który znajduje się po tej samej stronie ulicy. Raz nie było miejsca i kumpel tam stanął - tylko RAZ odkąd ma fure (rok czasu) - efekt taki ze musi kupić nowe lusterko :]. Pozatym na tej samej ulicy ukradli nam już halogeny z mondeo, 2 razy przebili koło, 3 razy ukradli tablice rejestracyjne [raz w piątek w nocy, a w sobote rano mieliśmy jechać do Włoch]. Ponadto za rogiem jakieś 100m od miejsca gdzie ja parkuję ktoś podpalił suzuki vitarę, spaliła się kompletnie, 2 ulice dalej widziałem raz spalonego maluszka, ale tylko od wewnątrz (pewnie ktoś coś wrzucił do środka]. na innej ulicy niedaleko mnie widziałem totalnie rozwalonego golfa (nie od wypadku, tylko ktoś na nim wyładowywał swoją agresję). Ok 3 ulice dalej ktoś kiedyś pourywał lusterka w każdym aucie które stało zaparkowane równolegle do jezdni - ok 15 samochodów.

O rozbitych szybach w celu przywłaszczenia sobie tego co właściciel samochodu nieopatrznie zostawił wewnątrz nawet nie wspominam...

Polska, taaak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie ja mam wgniecione i porysowane lewe drzwi i poharatane oba zderzaki wiec nikogo nie kusi ;)

 

A co do wywiercania dziury w baku to tylko zyczyc zeby takiemu delikwentowi iskra poszla do paliwka. Jeden szkodnik mniej, a ubezpieczenie zaplaci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradzież paliwa z matiza poprzez wywiercenie dziury w baku przyjałem na miękko

[moderator czuwa], normalnie bym zabił za coś takiego. Niszczyć czyjeś auto dla kilku złotych?

Choć to pewnie marne pocieszenie, jeszcze gorsze jest niszczenie dla samego niszczenia (wandalizm) :twisted:

 

A co do wywiercania dziury w baku to tylko zyczyc zeby takiemu delikwentowi iskra poszla do paliwka. Jeden szkodnik mniej, a ubezpieczenie zaplaci ;)

Czy ja wiem, czy to jest dobre rozwiązanie? Nieszkodnik też mógłby oberwać, a z odszkodowaniem też nie idzie tak szybko :wink:

Najlepiej jakby go policja na gorącym uczynku przyłapała :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlodzieji powinno sie wieszac... ale jeszcze czasem moge zrozumiec ich motywacje.. wiecie.. czasem 10 zl na flaszke brakuje.. a tu kolpaki nowe...;)

U mnie na osiedlu niedawno w piekna sobote rano okazalo sie ze kilkanascie autek mialo poprzebijane opony.. ot tak po prostu.. idiocie sie nudzilo..

ja mialem szczescie bo tylko jedna mi przekul, ale sasiadowi trafil trzy... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...