Skocz do zawartości

pokazcie swoje zdjecia


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy coś mi umknęło ? (nie pierwszy raz :wink: )

A na czym właściwie polega "pokaranie zdjęcia" :?:

Zasadniczo należy karać (w kolejności):

1. Matkę naturę

2. Rodziców i innych przodków (bez asocjacji proszę)

3. Siebie samego

4. Fotografa

5. Aparat fotograficzny

6. kliszę (przy fotce analogowej)

i dopiero 7: zdjęcie 8)

 

Korsarus fotographicus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze osoby w wieku po produkcyjnym n.p. ja unt grażdanin WB nie powinniśmy umieszczać własnych podobizn na forach tego typu. Powód jest prosty. Uroda, mądrość, doświadczenie bijace z naszych lic mogłyby wprawić forumowiczów w osłupienie i wprowadzić w najzupełniej niepotrzebne kompleksy, a forumowiczki przyprawić o tak zwany zawrót głowy ( dodam, że jeden KRAKOWSKI redaktor mawiał: kolorowy zawrót głowy - oraz - błąd dolnej narty) i miekkość w kolanach.

Z tego to powodu, wyszo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale wiesz u mnie kazaa działa ftp funkcjonują a komputer ostatnio wyłączałem 6miesięcy temu i to tylko dla tego, że spalił mi się procesor i ram`y wiedz musiałem je wymienić. Poza tym ściągam wiele filmów swoich prywatnych np. Wesele brata, wyjazdy na narty itp. :twisted: w końcu mam profil informatyczny wiedz jak mógłbym przy kompie nie siedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhehe :lol: chyba tez lubi SI

 

Sunnychris - pierwsze i OSTATNIE ostrzezenie. Kolejne takie zdjecie BEZ GUSTU bedzie Twoim ostatnim na tym Forum.

Ja rozumiem, ze mamy demokracje itp., ale to wymaga zrozumienia pewnych zasad wspolzycia, ktore chyba nie do konca rozumiesz.

 

Powstrzymaj sie od tego typu zalacznikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrakaŁ, po pierwsze podpat twój zgredu i ma żółte kartkie, tak?

Ja raz w życiu dostałęm kartkie żółte i to w mieście zagranicznym, od właściciela studia, który sie lekuchno podkurnił, albowiem dałem robote dzie indziej. Wyciagnął profi żółte kartkiee z kieszonki i mie pokazał.

Ale Twój zggredu ma na stałe.

Czapki z głó.

A swojo drogo KURNA OLEK PIES ZA TEN TEGO... ze sie czloiwke zawsze spozni i nie zobaczy co tez Słoneczny krzychu wstawił.

Flipper, dałbyś zobaczyć, ja juź mam 18 lat. jak raz.

Podobno mroz w kraju, a tu jakoś nie koniecznie, udaje że siąpi, ale nadal krótki rękaw. Można z łokciem jeżdzic.

Fajnie je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...