Jump to content

Jakie felgi ori STi 2001-2004 czy ATS DTM?

mrowa
 Share

felgi ori STi czy ATS DTM  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

No więc stoję przed wyborem ori felgi STi albo ATS DTM...

pacjent STi 2004i decyzja musi być podęję ta szybko tzn do jutra wieczór...

czekam na głosy i najlepiej uwagi czemu taka a nie inny wybór...

START! ;)

ale na aucie?

czy tak po prostu?

chodzi tutaj nie tylko o stronę wizualną, ale też masę i wytrzymałość

http://www.abbco.pl/img/felgi_aluminiowe/ats/felgi_aluminiowe_ats_dtm_competition.jpg

http://photos2.donedeal.ie/Full-15135325.jpeg

może ktoś ma lepsze fotki

no proszę wyniki są 50/50 :)

no korzyść ori STi przemawia ich masa i wytrzymałość są ponoć mocniejsze niż ATS'y inna sprawą jest to, że już jedne ATS'y mam ;) a na Blobie jakoś bardziej widzę nieco bardziej masywne felgi np takie... http://carphotos.cardomain.com/ride_images/3/3537/461/33840230038_large.jpg kocham ten kolor i na czarnym aucie też myślę że by wyglądał kozacko :) podobny miałem na bugeye'u i mimo różnych opinii cieszył mi oko :)

w nielegalu w moim watku(link w podpisie) masz foty auta na bialych ats i ori sti. Jezeli masz duzo cierpliwosci i czasu to bierz ats i od razu zgrzewke szczoteczek do zebow do ich mycia. mycie ats to istna masakra. z ulga wrzucilem teraz ori sti. zloto to noe biel, ale komfort uzytkowania duzo na plus. wytzymalosc jest podobna.

a najlepiej to kup revo millenium:p

Ja swoje oryginalne Subaru dwa razy przebiłem :huh: Raz nawet nie wiem jak i gdzie a drugi to lekko idąc bokiem zawaliłem w krawężnik... Prędkość ani siła nie była duża a jednak pękła...

Witam poszukuje felg do swojego WRX/a , nie pamietam czy mam 5x100 czy 5x 114 wiec zeby nie bylo lipy z nowymi felgami a felgi chce kupic z modelu STI napiszcie jakie podejda dziekuje.

Jeśli Twoje auto to takie jak z podpisu czyli WRX 2002 to masz 5x100.

Witam poszukuje felg do swojego WRX/a , nie pamietam czy mam 5x100 czy 5x 114 wiec zeby nie bylo lipy z nowymi felgami a felgi chce kupic z modelu STI napiszcie jakie podejda dziekuje.

Jeśli Twoje auto to takie jak z podpisu czyli WRX 2002 to masz 5x100.

No wlasnie nie wiem , zanim kupilem te auto to bylo to STI ale koles zrobil wrx i je skasowal by oddac do ubezpieczlni i sie go pozbyc a ja go kupilem wachacze ma aluminiowe zaciski wrxa heh ze nie pamietam jakie kupowalem felgi poprostu zapomnialem ten rozstaw.

dareckiislandia

dzięki za podłączenie się do mojego wątku ;)... proponuję załóż swój bo będzie śmietnik inaczej.

Właśnie odebrałem ori z STi podjąłem decyzję, po Waszych wpisach i kilku rozmowach, że jednak ori STi będą ok. Złote z nieruszonymi rantami, proste, jedna trochę ma porysowane ramiona więc to była dobra decyzja :). Bardzo dziękuję za pomoc. Jeśli macie jakieś uwagi i chęć dyskusji to proszę o sygnał. Jak nie to jutro zamknę temat. DZIĘKI!!

bzyq

masz sporo racji ja czarnych nie mogę dokładnie domyć ;)

No wlasnie nie wiem , zanim kupilem te auto to bylo to STI ale koles zrobil wrx i je skasowal by oddac do ubezpieczlni i sie go pozbyc a ja go kupilem wachacze ma aluminiowe zaciski wrxa heh ze nie pamietam jakie kupowalem felgi poprostu zapomnialem ten rozstaw.

Niezły szrot kupiłeś.

zanim kupilem te auto to bylo to STI ale koles zrobil wrx

Kto normalny robi z STi downgrade na WRX po za tym ile rzeba by pracy włożyć żeby osiągnąć taki efekt... to jest w zasadze nierealne...

@@dareckiislandia, jeśli jest to model 2001-2002 to powienien mieć rozstaw 5x100. Zawsze możesz zdjąć koło i zobaczyć co jest napisane od środka na ramionch.