Skocz do zawartości

Jakie felgi ori STi 2001-2004 czy ATS DTM?


mrowa

felgi ori STi czy ATS DTM  

33 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ale na aucie?

czy tak po prostu?

chodzi tutaj nie tylko o stronę wizualną, ale też masę i wytrzymałość

 

http://www.abbco.pl/img/felgi_aluminiowe/ats/felgi_aluminiowe_ats_dtm_competition.jpg

http://photos2.donedeal.ie/Full-15135325.jpeg

 

może ktoś ma lepsze fotki

 

no proszę wyniki są 50/50 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no korzyść ori STi przemawia ich masa i wytrzymałość są ponoć mocniejsze niż ATS'y inna sprawą jest to, że już jedne ATS'y mam ;) a na Blobie jakoś bardziej widzę nieco bardziej masywne felgi np takie... http://carphotos.cardomain.com/ride_images/3/3537/461/33840230038_large.jpg kocham ten kolor i na czarnym aucie też myślę że by wyglądał kozacko :) podobny miałem na bugeye'u i mimo różnych opinii cieszył mi oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nielegalu w moim watku(link w podpisie) masz foty auta na bialych ats i ori sti. Jezeli masz duzo cierpliwosci i czasu to bierz ats i od razu zgrzewke szczoteczek do zebow do ich mycia. mycie ats to istna masakra. z ulga wrzucilem teraz ori sti. zloto to noe biel, ale komfort uzytkowania duzo na plus. wytzymalosc jest podobna.

a najlepiej to kup revo millenium:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje felg do swojego WRX/a , nie pamietam czy mam 5x100 czy 5x 114 wiec zeby nie bylo lipy z nowymi felgami a felgi chce kupic z modelu STI napiszcie jakie podejda dziekuje.

Jeśli Twoje auto to takie jak z podpisu czyli WRX 2002 to masz 5x100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje felg do swojego WRX/a , nie pamietam czy mam 5x100 czy 5x 114 wiec zeby nie bylo lipy z nowymi felgami a felgi chce kupic z modelu STI napiszcie jakie podejda dziekuje.

Jeśli Twoje auto to takie jak z podpisu czyli WRX 2002 to masz 5x100.

No wlasnie nie wiem , zanim kupilem te auto to bylo to STI ale koles zrobil wrx i je skasowal by oddac do ubezpieczlni i sie go pozbyc a ja go kupilem wachacze ma aluminiowe zaciski wrxa heh ze nie pamietam jakie kupowalem felgi poprostu zapomnialem ten rozstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareckiislandia

 

dzięki za podłączenie się do mojego wątku ;)... proponuję załóż swój bo będzie śmietnik inaczej.

 

Właśnie odebrałem ori z STi podjąłem decyzję, po Waszych wpisach i kilku rozmowach, że jednak ori STi będą ok. Złote z nieruszonymi rantami, proste, jedna trochę ma porysowane ramiona więc to była dobra decyzja :). Bardzo dziękuję za pomoc. Jeśli macie jakieś uwagi i chęć dyskusji to proszę o sygnał. Jak nie to jutro zamknę temat. DZIĘKI!!

 

bzyq

 

masz sporo racji ja czarnych nie mogę dokładnie domyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiem , zanim kupilem te auto to bylo to STI ale koles zrobil wrx i je skasowal by oddac do ubezpieczlni i sie go pozbyc a ja go kupilem wachacze ma aluminiowe zaciski wrxa heh ze nie pamietam jakie kupowalem felgi poprostu zapomnialem ten rozstaw.

 

Niezły szrot kupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim kupilem te auto to bylo to STI ale koles zrobil wrx

 

Kto normalny robi z STi downgrade na WRX po za tym ile rzeba by pracy włożyć żeby osiągnąć taki efekt... to jest w zasadze nierealne...

 

@@dareckiislandia, jeśli jest to model 2001-2002 to powienien mieć rozstaw 5x100. Zawsze możesz zdjąć koło i zobaczyć co jest napisane od środka na ramionch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...