Skocz do zawartości

Jakie felgi ori STi 2001-2004 czy ATS DTM?


mrowa

felgi ori STi czy ATS DTM  

33 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@dareckiislandia, jeśli jest to model 2001-2002 to powienien mieć rozstaw 5x100. Zawsze możesz zdjąć koło i zobaczyć co jest napisane od środka na ramionch

 

5x100 szło zarówno w WRX 01-07 jak i w STI 01-05 EU , w STI US 5x114 szło od 05'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje felg do swojego WRX/a , nie pamietam czy mam 5x100 czy 5x 114 wiec zeby nie bylo lipy z nowymi felgami a felgi chce kupic z modelu STI napiszcie jakie podejda dziekuje.

Jeśli Twoje auto to takie jak z podpisu czyli WRX 2002 to masz 5x100.

No wlasnie nie wiem , zanim kupilem te auto to bylo to STI ale koles zrobil wrx i je skasowal by oddac do ubezpieczlni i sie go pozbyc a ja go kupilem wachacze ma aluminiowe zaciski wrxa heh ze nie pamietam jakie kupowalem felgi poprostu zapomnialem ten rozstaw.

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze kupujesz je na zime... Ale jak na pojeżdżawki to z STI wytrzymią. Mimo wszystko fotką mozesz sie pochwalić :D

 

No walczę jeszcze z myślami bo kilka osób mnie przekonywało że na Ułęż nie muszę mieć drugiego kpl. kół, albo na NMnP więc jest jeszcze opcja że jednak na zimę będą złote ORI STi ;) choć złote do czarnego... nie planowałem takiego połączenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...