Skocz do zawartości

Nowy Forum - pytania techniczne i "jak to działa"


ape

Rekomendowane odpowiedzi

Można jakoś do artykułów dodać nową kategorię :?:

Myślałem o kategorii "Nasze spotkania" jeśli mieści się ona w formule artykułów :???:

Wrzuciłbym te wierszydła o plejadach i urodzinach :mrgreen:

Prosił, prosił i wyprosił ;)

Gratulacje dla pierwszego na nowym Forum pisarza i edytora artykułów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ponawiam pytanie o czcionkę - jest nieczytelna, nierówne odstępy pomiędzy znakami, nierównej wysokości znaków.

Na IE8, zainstalowałem Chrome - to samo.

Jak piszę odpowiedź, lub ktoś cytuje to wtedy jest czytelna.

Foto poglądowe :

Mi to wygląda na problemy z antyaliasingiem w ogóle. Tak jakbyś miał ClearType w ogóle wyłączony :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ClearType włączony, wyłączałem i jest to samo.

W IE8, Chrome, Outlook czcionka zkiepszczona.

Sprawdziłem na komputerze obok, XP + IE8 czcionka ładna, kształtna, czytelna.

Widać coś zepsuło mi XP, tylko jak to naprawić ? :cry:

 

Trochę się pobawiłem w chrome - prawy przycisk, zbadaj element. Wyświetla się kod źródłowy - ja tak to nazywam.

Jeżeli w prawym okienku odhaczę to :

font: normal 13px helvetica, arial, sans-serif;

to czcionka jest równa, czytelna, odstępy między znakami równe.

Po powtórny zaznaczeniu znaki znowu są rożnej wysokości, rożne odstępy między nim - czasami się stykają, czasami odstęp duży.

A jak piszę w edytorze - wszystko jest ok.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś pytał, to problem IE10 (niedziałające entery) znika po przestawieniu edytora na "klasyczny" (ten switch w lewym górnym rogu prostokąta zawierającego pole edycji tekstu).

 

Dostanę pomuka? :D

 

A w ogóle, to napiszę coś innego, bo wszyscy tylko o problemach (ja też) -> forum działa aż przyjemnie. Bardzo duży plus, jestem mega zadowolony z tego IPB!

 

Super robota chłopaki! (wiem, bo sam przemigrowałem trzy podobnych rozmiarów - jak nie większe - fora i wiem ile to roboty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o dodawanie znajomych w profilu.

 

Jak to możliwe, że ktoś mnie dodał do znajomych, a ja nie dostałam powiadomienia mimo, że mam tę opcję od początku zaznaczoną?

Tzn. to taka jednostronna znajomość jest, znalazłam ją przypadkiem, ja tej osoby u siebie nie mam wśród znajomych... trochę to dziwne.

 

Dziękuję za uwagę :)

 

Maruda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. to taka jednostronna znajomość jest, znalazłam ją przypadkiem, ja tej osoby u siebie nie mam wśród znajomych... trochę to dziwne.

 

Tzn. nie znasz jej, czy nie chcesz znać ? :mrgreen:

 

:lol:

 

Nie o to chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że ktoś mnie dodał do znajomych, a ja nie dostałam powiadomienia mimo, że mam tę opcję od początku zaznaczoną?

Tzn. to taka jednostronna znajomość jest, znalazłam ją przypadkiem, ja tej osoby u siebie nie mam wśród znajomych... trochę to dziwne.

W ustawieniach swojego profilu możesz włączyć zatwierdzanie takich... próśb o znajomość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że ktoś mnie dodał do znajomych, a ja nie dostałam powiadomienia mimo, że mam tę opcję od początku zaznaczoną?

Tzn. to taka jednostronna znajomość jest, znalazłam ją przypadkiem, ja tej osoby u siebie nie mam wśród znajomych... trochę to dziwne.

W ustawieniach swojego profilu możesz włączyć zatwierdzanie takich... próśb o znajomość ;)

Tak zrobiłam, ale chodzi mi o to, że oprócz tego jednego przypadku, na który trafiłam przypadkiem :mrgreen: ... dostawałam powiadomienia, że mnie ktoś dodał do znajomych i ja te osoby mam w swoim profiu :smile:

Przypadek opisywany przeze mnie dotyczy jednostronnej znajomości, co wydawało mi się dziwne ... :-P

Ja się z profilu tej osoby przecież usunąć nie mogę, gdybym chciała ;-)

 

 

Pomijam oczywistą oczywistość, że my się tutaj wszyscy znamy :lol::mrgreen: :cool:

Chciałam zwrócic uwagę na dziwny paradoks :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...