Skocz do zawartości

Nowy Forum - pytania techniczne i "jak to działa"


ape

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@@ape, czy zdjęcia w podpisach muszą być takie wielkie? Po co?

Niektóre zajmują pół ekranu, palec boli od przewijania... :???:

 

Chyba po to jest galeria, żeby tam swoje foty wrzucać... kiedyś było ograniczenie do małych zdjęć w podpisie i uważam, że to powinno być również na nowym forum wprowadzone. Bez takiego odgórnego ograniczenia jak sobie każdy wrzuci wielką fotę w podpis to nie będzie widać postów już w ogóle.

Nadal jest ograniczenie ale jeśli ktoś przed ostatnią reformą wrzucił duże zdjęcie to takie mu zostanie dopóki nie zmieni. Dla ułatwienia jest możliwość zamknięcia konkretnej sygnatury lub zablokowania jej w ogóle - mały krzyżyk w prawym górnym rogu podpisu.

 

Dla @@ape, każdy piszący w tym wątku to maruda i mu się nie dziwię ;)

 

A żeby nie było ot to jak z tymi powiadomieniami? Da się ustawić by było jedno do czasu kiedy nie odczytamy wątku, a nie kilkadziesiąt :P?

Na dzień dzisiejszy sie nie da.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, pojawiła się dodatkowa informacja "time online" Już kiedyś to było na The Forum, ale zniknęło po którejś tam reformie Po co taka inwigilacja? Komu to potrzebne?

Well... masz szansę na czołówkę w statystykach ;)

 

Zaś dostanę czerwoną strzałą.

Nie, nie każde marudzenie jest nagradzane :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest ograniczenie ale jeśli ktoś przed ostatnią reformą wrzucił duże zdjęcie to takie mu zostanie dopóki nie zmieni. Dla ułatwienia jest możliwość zamknięcia konkretnej sygnatury lub zablokowania jej w ogóle - mały krzyżyk w prawym górnym rogu podpisu.

Nowi forumowicze wstawiają wielkie foty, ale jeśli ja mogę to sobie u kogoś zmienić, to dzięki :)

Chociaż to trochę pracochłonne :lol:

No cóż... jeśli zdjęcia mają stanowić meritum, to niech tak będzie :P

 

Też se wstawię coś dużego, a co :mrgreen: :-P

 

Well... masz szansę na czołówkę w statystykach ;)

Dostanę trzeciego tłoka? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co jest "Time Online" przy profilu w postach?

 

Żebyś wiedział, ile czasu zmarnowałeś.

 

Żeby było wiadomo kto dostanie tłoka w nagrodę na XXto lecie The Forum... za najdłuższy pobyt na The Forum :lol:

 

Dobrze wam idzie... :blink:

Edytowane przez ADK90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podziękował za niewylogowywanie po 30 sekundach :rolleyes: ... jeszcze jakby te entery w niszowych przeglądarkach zadziałały... :mrgreen: btw. jest już wątek... o dziwo na stronach Microsoftu http://answers.microsoft.com/en-us/ie/forum/ie10_cp-windows_cp/ie10-desktop-cannot-create-new-line-on-ipb-forum/c3366917-1944-4a52-8ac1-b6832aaf52ad (ale oni przecież nic tam nie wskórają - szybciej poprawić ten brakujący przecinek na kropkę w javascripcie po stronie IPB :P)... /// i jeszcze znów się dopytam: zaraportowałem swój temat, w którym nie mogę dokonać zmian (poprawić kosmetykę po migracji) - czy można liczyć na poprawę lub chociaż prawo do edycji własnego tematu?

Edytowane przez aki001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o czcionkę - jest nieczytelna, nierówne odstępy pomiędzy znakami, nierównej wysokości znaków.

Na IE8, zainstalowałem Chrome - to samo.

Jak piszę odpowiedź, lub ktoś cytuje to wtedy jest czytelna.

Foto poglądowe :

 

forum2f.jpg

 

forum3v.jpg

Edytowane przez rombu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...