Jump to content

Kompatybilność wnętrza

PatLove
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie-czy ktoś ogarnięty w temacie mógłby udzielić mi informacji odnośnie kompatybilności wnętrza pomiędzy new age, a klasykiem, a konkretniej czy tylna kanapa z STI GD 2004 podejdzie do GT MY97?

Nie wiem czy Ci to coś pomoże, ale ostatnio wkładałem kanapę z STI 2003 do GT99 i pasuje idealnie. Przednie fotele też pasują plug & play, ale jest lekki problem z wysokością. Siedzi się dużo wyżej niż standardowo w GT i wysokie osoby mogą mieć problem.

• Upvote 1

Nie wiem czy Ci to coś pomoże, ale ostatnio wkładałem kanapę z STI 2003 do GT99 i pasuje idealnie. Przednie fotele też pasują plug & play, ale jest lekki problem z wysokością. Siedzi się dużo wyżej niż standardowo w GT i wysokie osoby mogą mieć problem.

Jeżeli z 2003(w 2004 jest dokładnie to samo) pasuje p&p do GT MY99, a z GT MY99 pasuje p&p do GT MY97 to idąc dalej tym tropem z STI 2004 powinna pasować p&p do GT MY97 ;)

Co do przednich foteli to słyszałem o tym ale z tego co wiem wystarczy wymienić stelaże na te GTekowe i jest ok(?) bo sam stelaż z new age jest podobno wyższy niż te z klasyków

Co do przednich foteli to słyszałem o tym ale z tego co wiem wystarczy wymienić stelaże na te GTekowe i jest ok(?) bo sam stelaż z new age jest podobno wyższy niż te z klasyków

To jeszcze powiedz jak to zrobić :wink:

Stelaż GTkowy jest niestety inny. Nie mam 100% pewności, ale oglądałem ostatnio oba i moim zdaniem taka operacja jest niewykonalna bez głębszej rzeźby.

To jeszcze powiedz jak to zrobić :wink:

Stelaż GTkowy jest niestety inny. Nie mam 100% pewności, ale oglądałem ostatnio oba i moim zdaniem taka operacja jest niewykonalna bez głębszej rzeźby.

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia...

Słyszałem tylko, że taki przeszczep jest możliwy ale jeszcze nie interesowałem się szczegółami. Nie da się tak po prostu zamienić tylko tego metalowego stelaża i plastików na te z GC8?

Słyszałem tylko, że taki przeszczep jest możliwy ale jeszcze nie interesowałem się szczegółami. Nie da się tak po prostu zamienić tylko tego metalowego stelaża i plastików na te z GC8?

Moim zdaniem nie. Tak to z grubsza wygląda:

post-1558-135184480063_thumb.jpg

Szyna GT ma 'ucho' do zamocowania oparcia. Nie zdejmowałem tego plastiku z STI, ale już na pierwszy rzut oka wygląda że jest to inaczej rozwiązane.

• 4 months later...

a ja mam pytanie jak wygląda kompatybliność wnętrza sti z bloba do hawka wrx?? fotele, kanapa zapewne pasuje, a co z boczkami drzwi??

Edited by bucky

Jesli chodzi z sedana do sedana to chyba wszystko pasuje. Pewny nie jestem ale z sedana do kombi i odwrotnie nie pasuje.

sedan/sedan - wszystko pasuje, sedan/kombi - oprócz tylnej kanapy ;)

a jak to jest z bug'iem?? podejdzie wszystko z blob'a/howk'a??

co ma nie podejść ? - zwróć uwagę na tunel środkowy, z której strony masz wajchę ręcznego - wtedy dasz kawałek z anglika ;)

• 4 months later...