Skocz do zawartości

III Zlot Plejad - 16-18 czerwca - Informacja Oficjalna


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sa tylko jedne domki ... jestesmy w Debrzynie i kropka 8)

 

elyta forum.subaru.pl nocuje w Debrzynie

NIEPRAWDA!!! Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że istnieją bardzo konkurencyjne domki w odległości rzutu beretem od hotelu Gołuń. Ekipa w tych domkach jest jeszcze bardziej konkurencyjna :twisted:

 

w imie zdrowia publicznego zapomnijta przed wycieczka o metaforach rybno drobiowych.

Arno zrobiłbyś raz wyjątek, wsiadłbyś w swojo Czarne Żmije i wybrałbyś się znami poświętować na Kaszubach zamiast znowu gdzieś w szeroki, nudny świat

 

Mam nadzieję że się spotkamy i wychylimy "małe conieco" :mrgreen:

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja was wsyssssstkihhh łotwiosęęęę...

Dzięki Ci dobry człowieku - myślę że pokarzesz nam swoje dobre serducho i jak zabraknie polewki to po flaszkę też szybko skoczysz rajdówką ;)

UWAGA NEWS: dla bardziej "bojowo" nastawionych. Mam rajdóóófffkę na Plejady (dzięki Sykstus) ;-)

GRATULACJE!! ... tylko jej nie popsuj przed Plejadami :mrgreen:

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci dobry człowieku - myślę że pokarzesz nam swoje dobre serducho i jak zabraknie polewki to po flaszkę też szybko skoczysz rajdówką

 

 

Niestety rajdówka musi wracać od razu wieczorem do domu. Ja zostaję :-) Także mogę kombiaczkiem ;P

 

GRATULACJE!! ... tylko jej nie popsuj przed Plejadami

 

Nie będe miał szans bo przyjedzie w sobote rano ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden etap Zlotu Plejad ma mieć miejsce w Gdańsku. Ja akurat w tym czasie będę w Trójmieście. Wpadnę uścisnąć dłonie :twisted:.

Przemeq!ty nie żartuj, że nie jedziesz na Plejady...Wstydzisz się nas....paszteciarzy??? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden etap Zlotu Plejad ma mieć miejsce w Gdańsku. Ja akurat w tym czasie będę w Trójmieście. Wpadnę uścisnąć dłonie :twisted:.

Przemeq!ty nie żartuj, że nie jedziesz na Plejady...Wstydzisz się nas....paszteciarzy??? :evil:

 

Wiesz jak ciężko sie oderwać od wiadra kawioru ? :twisted: A tak na poważnie to zapraszam na kielicha: Przemeq'a, Alexa i wszystkich chętnych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiechu, pytalem o te domki i krakowska ekipa wypadowa nic o nich nie wiedziala... mozesz cos wiecej nakreslic? Zawsze mozemy sie przemeldowac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiechu, pytalem o te domki i krakowska ekipa wypadowa nic o nich nie wiedziala... mozesz cos wiecej nakreslic? Zawsze mozemy sie przemeldowac :twisted:
OGS, tydzień temu pytałem się o domki u źródła i wszystko było zajęte z okazji jakiegoś konkursu kajakarskiego czy jakoś tak. Dlatego wdzyzdze odpada i trzeba zostać w dębrzynie.

hmm, nam się jakoś udało wycyckać kajakarzy :twisted: o dalsze info możecie męczyć Krebelkę bo to ona zaklepała spanko w domkach.

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko przypominam niektórym osobom, że wypadałoby w końcu przysłać zgłoszenia udziału, a nie czekać do ostatniej chwili, bo im wcześniej organizator będzie mieć listę załóg tym lepiej dla wszystkich, więc chłopcy i dziewczęta.... do dzieła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...